NLP; היפנוזה פוביה טיפול פחד גבהים

היפנוזה לשנות סקירת החיים שלך

האם אי פעם מבועתים עלייה למטוס? אם זה המקרה, אתה לא לבד. החשש של טיסה, שנקרא Aerophobia, הוא ללא ספק אחד בכל הפחדים שבשגרה הרבה כאלה שאנשים חווים. פוביה זהו רף תחושה הרסנית, מכריע. זה הולך אפילו להישאר ממך ניצול האוויר ללכת הלוך ושוב; בסיור כדי שמה חדש, או בחופשה אהובה. מכות אחד מאלה הפוביה היה לוקחת שנים של טיפול, אבל עכשיו יש דרכים היפנוזה ו- NLP להיפטר פוביות עבור יותר פשוטים, חיים-בשיפור תוצאות.

האם אתה חושב על מה פוביה היא? כל הפוביות מסווגות כסוג של הפרעת עצבנות, והרבה שיש להם אותם ייהנו תקיפות פאניקה ורגשות מכוערים שונים שווות אי יציבות, מחלה גופנית, או פעימה באמצע מהירה. רבים להתלונן קורבנות מרגיש במצב בריאותי ירוד או שפיכת השליטה העצמית שלהם, ולסדר את חייהם סביב הפוביה שלהם לנסות להתרחק הפחדים שלהם.

לנפגעים עם אגורופוביה, אפילו סתם נחשבים מקבל על מטוס עשוי להביא לתסמינים של התקף חרדה. קורבנות אחרים עשויים להרגיש פשוט מפוחדים למדי בזמן הזהה כאשר המטוס מעוגן, אולם לגדול היסטרי פעם שהמטוס ממריא.

דמיין מקרה שבו גברת מושפע Aerophobia יושבת במטוס מוקדם יותר המראה. היא מתחילה להרגיש מפוחדים מרכז עולמה מתחיל לדהור. היא מודעת הוא מוגן לעוף, אבל היא מפחדת בכל זאת. ברגע שהמטוס נמצא במרחק באוויר, היא ביכולתו לעשות דבר אחר אולם להתייפח ללא שליטה, וממשיכה לבכות כל הדרך הטובה ביותר באמצעות מעבורת עד שהיא סוף סוף לרדת מהמטוס. קיצוני כמו שזה נשמע, זה סוג של הרגלים אין זה יוצא דופן בסכום גבוה יתר על מידה של אנשים.

כל הפוביות הם מצטיינים ידי אופן פחד מוגזם ולא הגיוני. אנשים אחרים עם אאררופוביה לטיפול פסיכיאטרי מאובנים של הסעות אוויר גם כאשר הם מבינים כי הטס נמצא אמת סוג של תחבורה מאובטח יתר על מידה. הם חשים מבוכה לעתים קרובות לאחר שהם מגיבים עם מתייפחת, רועד, או התקף פאניקה, אבל מרגישים חסרי אונים לרסן את התנהגותם. עבור הרבה אנשים הסובלים, הפחד הזה של מבוכה היא מרתיעה כמו פוביה עצמה.

במציאות, אנשים אחרים עם פוביות לא יכול לשלוט בהתנהגותם מפני הפחדים שלהם מושרשים בתוך הלא מודע, אשר לא כמות כוח נפשי או מאמץ מודע יכול לעזור. זה המקום שבו היפנוזה היא אפקטיבית. היפנוזה Ericksonian ו Neuro-Linguistic Programming (NLP) טקטיקות לעבור לעבוד בתוך מודע להכות פוביות ביעילות.

———- & gt; היפנוזה מתקדמת

יישום היפנוזה בזריזות-המיועד לכיבוי פוביה כולל כמה צעדים מקיפים. הצעד הראשון הוא טיפול היפנוזה עבור הרפיה, מתח להפיג ומתח. ברגע שאתה מרגיש בנוח ללא מתח, צורות היפנוזה רגשות חדשים בתוך התת מודע כדי להיפטר הפוביה. NLP עצמו מסלק פחדים ידי בפרט התרכזו הליך המושג היחיד שטעמי פוביה.

בניגוד היפנוזה מסורתית, מה שהופך את שימוש של רעיונות ישירים להשלים-היפנוטי, היפנוזה Ericksonian משתמשת הצעות בעקיפין שיח לשכנע את התת המודע לתרגל שיטה לוגית חדשה, תוספת של חשיבה. זה עובד גבוה יותר מאשר טיפול בהיפנוזה רגיל, כי אנשים אחרים בדרך כלל נוטים לדחות רעיונות להגיש-היפנוטית פשוט, אבל למצוא את זה יותר קשה לדחות ומוסווים הכלולים מטאפורות וסיפורים מעניינים.

הניסוח המקצועי של זירוזים לפרסם-היפנוטיים היפנוזה מסורתית מסמן כי מספר תוכניות היפנוזה טיפוסית יעבוד היעיל ביותר עבור פוביה נתונה שנבחרה. מאפיין מובהק של היפנוזה Ericksonian ויישום NLP הוא שזה לא מפורש פוביה נשואה ויעשה משם עם כל פוביה, בכל אדם. זה באמת עובד עבור רוב האנשים שכן המערכת מורכבת של טקטיקות היפנוזה רבות וייחודיות התאספו עבור יעילות טובה מוחלטת.

בעיקרו של המתודולוגיה דאגה ביטול NLP המועילה ביותר כי עיינתי ידועה בתור חזותית – התנערות Kinesthetic. ה- V / בסדר נקרא ללא הרף את "תרופת פובית התייעצות אחת," על חשבון יעילותה המדהימה!

יישום היפנוזה ו- NLP Ericksonian המעורבב הוא מושלם בשביל פילוסוף משוחד מעוניין להתגבר על פובית רציונלים אחת ולתמיד. אנשים אחרים יכולים להשלים את השלב על ידי תוכנת צעד לעבר% שאינם ציבוריים משלהם, אבל הם בדרך כלל מאוד שמחים על הקלות שבה הם לסיים את התכנית ולהילחם הפחדים שלהם. התוצאות אנשים אחרים רואים עם היפנוזה לעתים קרובות נראה רק פנומנלי.

טיפול היפנוזה ו- NLP הם כלים יוצאי דופן עבור רבים מאיתנו סובלים פחד. תרופה היפנוטית Ericksonian ו- NLP סייעו לאנשים אחרים אינספור להיאבק הפחדים שלהם. הדרכים מצוינות להגשה ליחידים אשר מפחדים תעופה הולכות הלוך ושוב לחוות טיול באוויר כל היתרונות שלה. במשך תקופה ארוכה מאוד, היפנוזה נוצלה בעבר כדי לשפר את חייהם באופן גלובלי, ומבטלת פחדים היא אך ורק אחד הכי הדרכים שבו הוא משנה חיים.

——— & gt; היפנוזה כדי לשנות את החיים שלך

אני מומחה הסופר ביום גלובל פורקס שוק

מאמרי פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top