Cymbalta duloxetine משמש לטיפול בחרדה ודיכאון

בארצות הברית, כמעט ¼th מהאוכלוסייה סובל מהפרעות פסיכולוגיות. בעיות פסיכולוגיות כוללות הפרעות חרדה כגון פוביות, הפרעה טורדנית-כפייתית; הפרעות אישיות; הפרעות דו-קוטביות, וכו 'תנאים פסיכולוגיים אלה הן די רציניות ויכולות להשאיר את חולה נכה לחלוטין. אדם עם בעיות פסיכולוגיות מציג מספר התכונות כגון שינוי בדפוסי התנהגות רגילים כמו שינה ואכילת התנהגות; גדל התרגשות או מצב של תסיסה; נטיות אובדניות; אדישות, וכו 'מתוכם, דיכאון הוא אחת ההפרעות מוכרות יותר ודי נפוצות וידוע להשפיע כמעט עשרים מיליון אמריקאים. כמו כן הוא לעתים קרובות לא מובן ולא מקובל בקלות כמצב רפואי שזקוק לטיפול. Cymbalta (duloxetine) יכול להיות מסווג כסרוטונין ונוראפינפרין תרופות מעכבי ספיגה חוזרת (SNRI) שהוא מצוין נגד דיכאון והפרעת חרדה כללית (GAD). אז בואו לדעת יותר על דיכאון ו( GAD) ולהבין כיצד Cymbalta עוזר לנו נגדו.

דיכאון:

זה התחושה של עצב שנמשכת כל יום במשך שבועות. חולים עלולים לסבול משיבושים בזיכרון או חוסר היכולת להתמקד במשימות; עשוי להפוך לנדודי שינה או עשוי להרגיש יותר ישנוני מהרגיל ובדרך כלל הם מצאו להיות עצובים, כאילו כל כוח החיים כבר אזל מהם. הם עלולים לסבול מהתקפי אכילה המופרזת שבה הם יכולים להמשיך לאכול ברציפות או שלא מרגישים כמו לאכול בכלל. סימנים אחרים של דיכאון כוללים תשישות, חוסר יכולת ליהנות מהבילוי החביב הרגיל שלהם או באופן קבוע חושבים על מחשבות אפלות כמו התאבדות. אדם בדרך כלל סובל מדיכאון אם הם נמצאים תחת הרבה מתח; סובל משינויים באיזון הכימי במוח או עשוי לרשת אותה משלו / הורים שלה.

לאנשים שונים יש דרכים שונות בו מוצגות דיכאון. זה עושה את זה קשה להצביע אם החולה הוא למעשה הסובל מדיכאון.

– בילדים, החולים הצעירים יסבלו מתחושות רעות שעשויה להיות כרוכה במותם של הוריהם. הילד יכול להמציא סיבות להימנע מבית הספר או מתלוננות על בריאות לקויה ללא סיבות נראות לעין. הם לא אוהבים לוותר על ההורים שלהם ולחפש נחמה מהנוכחות הפיסית שלהם. מתבגרים או בני נוער יהיו לעתים קרובות בצרות בבית הספר, ובדרך כלל נזקפים לעימות.

– חולים בני, קשישים הם בדרך כלל דיכאון המושפע עקב המחלות השונות, שעשויים לסבול מהם. תרופות למחלות אלה יש גם תופעות לוואי, הגדלת הפרעה זו.

– גברים מדוכאים בקלות משועממים או עלול לאבד עניין בדברים שהם היו נלהבים בעבר על לגמרי. הם סובלים מנדודי שינה או שינה בסופו של הרבה יותר ממה שהם בדרך כלל עשו. מותש, נרגשים ונסער, שהם לעתים קרובות קשים להתמודד עם ועלולים בסופו להשפיע על כל פעילויות שהם חלק מ.

– נשים הן לעתים קרובות רגישות יותר לדיכאון. זה יותר לעשות עם ההגדרה הביולוגית של נשים. הורמונים, תפקודי גוף שונים וגורמים ביולוגיים להגדיל את הסבירות של נשים הסובלות דיכאון יותר מאשר גברים.

Cymbalta והשימוש בו כדיכאון." אנטי:

כפי שהוזכר קודם, Cymbalta הוא מעכבי ספיגה חוזרת של סרוטונין ונוראפינפרין (SNRI). שני אנזימים אלה – סרוטונין ונוראפינפרין – נמצאים במוח. הם אחראים לייצוב האיזון הנפשי. הם גם מסייעים באוסרים על אות הכאב עוברת דרך העצבים מלהגיע למוח. זה פוגם וברוב המקרים מבטל את תחושת כאב בגוף. בשל נכס זה, Cymbalta משמש גם בטיפול בכאב במחלות כגון נוירופתיה סוכרתית, דלקת מפרקים ניוונית ופיברומיאלגיה.

יש מספר גורמים ביוכימיים שנחשבים ללגרום לדיכאון באדם. החשוב ביותר בין אלה הם נוירוטרנסמיטורים – נוראפינפרין וסרוטונין. כאשר שני נוירוטרנסמיטורים אלה משופרים ביחד, יש להם השפעה אנטי-דיכאון מאשר כאשר הם משופרים בנפרד. הם חשובים במיוחד מפני בעיות הפיזיות כואבות המשפיעות על חולי דיכאון. בשל פונקציות SNRI Cymbalta מסייע בטיפול בדיכאון ביעילות.

. לקבלת מידע נוסף על Cymbalta Generic duloxetine, שוחח עם הרופא שלך

אנדי המלך הוא עורך המקושרת לאתר eMedOutlet.Com – מהימן בית המרקחת מקוון. היא מחויבת לספק למבקרים להשלים עם מידע על תרופות גנריות כמו href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://www.genericnexium.net"> ו אתה יכול אמכור מיזופרוסטול באינטרנט

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top