5 טיפים כדי להישאר בריא במתח

כאשר הרבה קרה בחיים שלך, כמה כיף או מעצבן זה, זה יוצר מתח. מתח חיובי ממריץ תוך לחץ שלילי משפיע על הבריאות שלך. עם זאת, בשני המקרים לגוף ולנפש כבדים. אדרנלין שומר אותך על הרגליים שלך, אבל אתה לא נפח בלתי מוגבל. מתח תמיד יהיה צמצום. להגמיש את השרירים שלך ל, הנשימה שלך היא רדודה, אתה מגיב במהירות ובפתאומיות או שינה. כולם מגיב בצורה שונה ללחץ. הסיבות ללחץ הם לא כולם שווים. איפה לחץ מקבל את הרעיון של ?? טיול תרמיל דרך נפאל, אחרים לא יכול לחכות עד שהזמן הוא למעלה. מה עבודה עושה הם
הטיפים, הבא />1. קבל שפע של מרגוע למרות שהימים מרגשים לפעמים קשים לישון או לנוח אתה עדיין ישן מידי משקר. תכתוב מה שאתה רוצה לעשות ולנסות להסיח את דעתך ממערבולת. ישנן מספר הרפיה באינטרנט שאתה יכול לעשות.

2. הישאר היטב ואכילה בריאה אם ​​אתה עייף מוקדם יותר כדי לתפוס חטיפים ממותקים שנותנים אנרגיה. זה עובד מאוד זמני והסוכר בדם שלך ינוע הרבה ממה שאתה עושה גורם עייף. מזון רגיל נותן אנרגיית הגוף שלך לאורך כל היום. אל תוותרו על ארוחות. ארוחת בוקר עם שפע של חלבון, להרתיח במשך כמה ימים, להשאיר הודעות בעבודה משלוח, עגבניות חטיף, גזר וג'ינג'ר לתת בתים יפים בין.

3. שמרו על הורמוני מתח זזים שמצטברים בגוף שלך. בנוסף, הראש שלך מלא במחשבות. זמן לפעילות גופנית לגוף ולנפש לאיזון. זיעה עושה מזכירה לך שוב שיש לך גוף. כאשר השרירים שלך לעבוד אותך מרגיש הרבה יותר טוב לאחר מכן. גם מביא תנועה (רצוי באוויר הפתוח) יותר בכאן ועכשיו שמרגיעה את דעתך. הליכה ארוחת צהריים, רכיבה על אופניים לסופרמרקט, תחנת אוטובוס טיולים קודמים או שאתה יכול לרקוד גם לפחות 30 דקות בכל יום.

4. לעשות משהו כיפי עם אנשי קשר אחרים חברתיים הם טוב לבריאות שלך, באמת. אם אתה חווה מתח אתה נוטה לקבל ההסתגרות שלך. אל. מה שאתה מקבל מתוך ידידות: כיף, הרפתקה, תובנה, תמיכה, אוזן קשבת, או סתם לאכול יחד הוא מחיים עבורך ועבור אחרים. יש לך רק עבר או שאתה רוצה להכיר חברים חדשים, אנא בקר במועדון מעריצים מקומי. זאת לא בדיחה, מועדוני מעריצים קיימות בכל מקום בהולנד ובחו"ל. אנשים אדישים לבוא לשעה בשבוע לאנרגיה חיובית לשתף ולתמוך זה בזה גם.

5. כדאי לזכור שאתה עושה זה All-זה ייתן לך את הכוח והשראה להמשיך. יודעים מה אתה רוצה להשיג, או מה הוא באמת חשוב לך. כמה גדול או קטן הם הצרכים שלך. אתה יכול די עסוק עם דברים שאחרים של הרצון שלך, אבל זה טוב בשבילך? סדר עדיפויות, את הצרכים שלך היא באמת חשובה וימשיכו לחולמם כמה מרכיבים שהופכים את החיים שלך משמעותיים.


Vaibhav Aggarwal הוא מנכ"ל VabSearch טכנולוגיות. יש לו מעל 12 שנה של ניסיון בכתיבת מאמר, מגמת שיווק באינטרנט, כמו ORM, מיתוג באינטרנט, קידום אתרים, SMO, אנליטית גוגל. הוא מתחיל פרויקט משלו על תעשיית הבריאות של MyDoc הודו. זה פלטפורמה לחיבור רופאים ומגבר הודיים; מומחים לבריאות אחד את השני. למור עדכונים abour

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top