3 דרכים טבעיות לטיפול בדיכאון – מבצע את השינויים המבוקשים להרגיש את ההבדל

אנשים רבים הסובלים מדיכאון אינם מודעים לחלוטין של כל טיפול טבעי לטיפול בדיכאון. עם זאת, אם הם בצעו כמה שינויים באורח חיים פשוטים, הם באמת יכולים להתחיל לשנות את תפיסת עולמם ואת הדיכאון שלהם ייעלם בהדרגה. הם לא יצטרכו להסתמך לחלוטין על תרופות נוגדות טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר, כמו שרבים מהחולים של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר לעשות.

תופעות הלוואי של תרופות אלו יכולות באמת לדפוק חולים מתוך וייתכנו בעיות חדשות להתמודד עם ובכלל עליה במשקל, הפרעות אכילה, אתגרי שינה, בעיות בתפקוד מיניות יחד עם מחשבות אובדניות. כאילו הדיכאון שלהם לא היה מספיק!

ראשית הדרך הטבעית.
אם שואל למטופל דכאוני שם אדם אחד מדוכא מי שמתרגל צורה כלשהי של פעילות גופנית על בסיס קבוע, הם יהיו תיגר לעשות זאת.

זה כי ברגע שהם להתחיל להתאמן, הם בעיטה החל סרוטונין ונוראפינפרין שלהם לפעולה. אלו הם משדרים המוח אשר אחראים בעיקר עבור הרוח הטובה שלהם. אלה מכונים לעתים כמו בהורמוני רוח טוב.

האם ידעת כי כל המחקרים מראים כי קיים קשר הדוק בין פעילות גופנית לבין בריאות הנפש? ככל אדם הגילאים וככל שהם לממש, כך גדל הסיכוי שהם כדי לשמור על גישה חיובית ואופטימיות.

שנית בדרך טבעית.
אם אדם הוא מדוכא, הוא או היא צריכה לדבר עם מישהו וזה ממחיש את החשיבות של לא להיות נשאר לגמרי לבד ולבודד עצמם. טיפול לדבר זהו הטיפול הטבעי הטוב ביותר נגד טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר.

זה יכול להיעשות עם פסיכותרפיסט או פשוט מדבר עם מישהו שהם מרגישים קרובים מדי יום. זה יכול להיות שיחת טלפון פשוטה. עדיף להקים שגרתי כדי שיוכלו להפריש זמן לכך.

אם אדם הוא מדוכא, הם יכולים לבקש מחבר לקרוא אותם באופן קבוע. ברגע שהם הקימו זה, הם יכולים להסתעף לטיולים קטנים ומשימות אחרות כי הם יכולים לעשות יחד. המון מטפלים מייעץ לחולים בדיכאון לקיים קשרים חברתיים בגלל זה הוא כנראה אחת הדרכים הכי הטבעיות לטיפול בדיכאון.

שלישית הדרך הטבעית
הרבה אנשים מדוכאים להתחיל לשתות אלכוהול כדרך מהירה וקלה כדי להרגיש טוב יותר וכדי לעודד את רוחם. אבל בטווח הארוך, אלכוהול הוא חומר מדכא טבעי כך התרופה באמת גרועה מהמחלה. מכיוון שאלכוהול מכיל אתנול, זה בעצם מכלת האספקה ​​שלהם של הורמוני רוח טובים החיוניים המכונים סרוטונין ונוראפינפרין.

בטווח הארוך, אם הם ממשיכים לשתות, הם מפסידים. אין דרך שהם יכולים לחדש הורמונים אלה בלי להזדקק לתרופות או בדרכים אחרות. אלה יכולים להתפשר גופנית ובריאות הנפש שלהם ברצינות בטווח הארוך.

דרכים טבעיות השלישית היא דיאטה בריאה, להימנע מעישון, אלכוהול ג'אנק פוד כמו אלה לספק הקלה זמנית אבל להזיק לבריאות הפיסית של האדם.

אלה הם אפוא בשלוש הדרכים שמטופלים יכולים להילחם בדיכאון אם הם נוטלים תרופות קונבנציונליות כגון תרופות נגד טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר או תרופות טבעיות אשר עשוי להיות תערובת של עשבי תיבול. זה תמיד עדיף לקבל ייעוץ רפואי. רופא חכם ימליץ חלק או יותר מהדרכים הנ"ל כטיפול הטבעי ביותר לדיכאון.

לכן, יש לנו את זה. דרכים פשוטות כדי להתחיל לחזור למסלול. למה לא לגלות את הטיפול הטבעי הטוב ביותר לדיכאון באתר שלי למטה. אתה לעולם לא צריך לדאוג נגד טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר שוב!

 

טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר יכול להיות מנוהל בהצלחה. גלה עוד על טיפול טבעי נגד טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר. למה לא לבקר באתר:
http://www.improve-your-mood.com. רוברט לוק כתב בהרחבה על בריאות הנפש במשך שנים רבות.

מצא עוד Treating טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מאמרים