תרפיה סדנה לעצבים

תוכניות ניהול כעס לספק את ערימות האדם של עובדות לגבי מערכות ותוכניות לניהול כעס. האם יש טיפול וניהול כעס נגיש עבור אלה שמרגישים את ההחלטה לדרוש התרופה שלהם צעד כלשהו?
בתחילת שנות ה -1970, פסיכיאטר בשם אהרון בק, M.D, פיתח טיפול וניהול כעס המתמחות לפתירת החיסרון. 1 טיפול זה של כל טיפול קוגניטיבי התקשר עכשיו גם הוא המכונה טיפול קוגניטיבי-התנהגותי או CBT. בק עבד עם מטופלים במשך שנים באמצעות הידע הפסיכיאטרי שלו אולם נשקל לראות התרופה של המטופל שלו שהתקדמה לאט בלבד. בק רצתה להשתמש הרבה גישה אינטנסיבית לטיפול ניהול כעס.
טיפול קוגניטיבי יכול להיות מעין הטיפול וניהול כעס אשר מסייעת לאדם לתקן או לשנות נקודות מפורשות בחשיבתם. נקודות אלה, היו מעורבים רגשות מסוכנים, עלולות לגרום לכאורה בכעס לגרום לבעיות התנהגותיות. בק מצא שזה לאורך כל תהליך החשיבה, מחשבות שליליות נוצרות אשר להוביל שינויי רגשות והתנהגות. אם פרטי ניתן לטפל בשלב זה, לעזור להם לשנות את הגישה שהם חושבים, אז הם לא יראו שינויי רגשותיהם דפוס התנהגות. באמצעות תוכניות ואסטרטגיות כמו אימון הרפיה הכשרה-במודעות-עצמית, CBT הוכיחה להיות שיטה מהירה יחסית של מתן מישהו בהקלה ולתת להם חופש מומחיות דרך סיבולת. טיפול קוגניטיבי הוכיח להיות הסוג היעיל ביותר של טיפול פסיכולוגי. הפופולריות שלו האריכה ברחבי עולם והוא מנוצל על ידי אנשי מקצוע מוסמכים כמה לטפל באנשים עם קשיים התנהגותיים כמו כעס. ספרות בנושא CBT הוא נרחב בשוק ויש הכשרה CBT סיפק לאנשי מקצוע.
כמה אנשים סובלים עם בעיות מחוברות כעסו למנוע טיפול. יש הסבורים שהם לא צריכים את זה ואחרים רואים בו אינדיקציה חולשה. השניים באמת ייאמר של טוראי אשר מבקש טיפול שליטה בכעסים. הם חסונים ונחושים, מוכנים לא דורשים צעדי עניין חיוניים כדי ליצור שינויים חיוביים בחיים שלהם. כשאדם הופך לצורך שבו הם יכולים להודות שיש להם טיפול וניהול כעס, חשוב למצוא מטפל מי מבטיח שהם מרגישים רגועים. זה משמעותי להיות במהלך זכות לדבר פשוט עם מטפל שכן זהו אחד אשר יסייעו לעצב מחדש את חייו של הפרט. בניית קשר אמון עם המטפל שלהם היא קריטית כשמישהו מושקע טיפול, למרות כמה זמן זה לוקח.
בעל היכולת לחלוק רגשות, אם רע או הגיוני, הוא חיוני בטיפול וניהול כעס. זה דרך שיתוף ולבטוח שאדם מתחיל ללמוד דברים על עצמם. לאחר תגליות אלה ניתנים גילוי, מישהו יתחיל לעבוד על יצירת שינויי מחשבותיו ורגשותיו שיכולים לגרום שינויים חיוביים בחיים. טיפול כעס וניהול יכול להופיע קשה קודם כל אבל עם מטפל אמון, רצון אישי עבור מראש מסוימים. קשר זה בין האדם לבין המטפל שלהם מספק רצועת ביטחון, את מיקום שבו הם ירגישו חופשיים לחשוף נופים והעכבות הכמוסים שלהם. כאשר מסתכל על הרגשות הבסיסיים של המחשבות האלה סוף סוף ייתן המכשירים החיוניים להצלחה.
טיפול וניהול כעס, או CBT או קבלה יחד לעתים קרובות עם מטפל, הוא בהחלט טוב לאנשים שואפים לעבור בעיות הקשורות כעס. בחירת טיפול וניהול כעס הוא צעד ענק ורוצה התמיכה דחיפה מחברים ובני משפחה.

קיטי קופר כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק מתמחה זה מחבר ניהול כעס, אתה יכול גם לבדוק על האתר החדש שלו:
אח חשמלי לבן סוקר ומפרט את הטוב ביותר

קשור CBT מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top