תקוות תרופות דיכאון

קודם כל, תן לי רק לומר כי אני לא מקצועי בתחום בריאות הנפש, פשוט בחור שאיבד הכול – ואני מתכוון הכל – על יותר מנקודה אחת בחיים שלי, ואני כבר תמיד לבוא שואג חזרה. אל תיקח את זה כייעוץ מקצועי, אבל בבקשה לעשות לקחת אותו לבנק הרגשי להפקיד את זה אם אתה מרגיש כלפי מטה.

פעם הייתה לי אישה מקסימה, בדירה בניו יורק יפה, מכונית חדשה, עבודה נהדרת, והרבה gizmos המגניב. כשאבדתי את העבודה, כל הדברים האחרים מעין התרחקו ממני. כן, אני מדוכא, ואני הייתי צריך להיות משוגע לא היה מדוכא. הרופא שלי נתן לי כמה גלולות מאושרות, אבל הם גרמו לי להרגיש מוזרים אז הפסקתי לקחת אותם. במקום זה התחלתי לאכול נכון, פעילות גופנית, מדיטציה, ואת נשארת הכבושים בונה. במהלך כמה שבועות, עליתי מייד החוצה של הדיכאון ותוך כמה חודשים התקדמו טוב כנגד הפסד המהותי.

כמובן הייתי רוצה לחשוב שאני יוצא דופן, אבל זה יהיה טיפשי. אני פשוט בחור, לא בחור חכם או נאה במיוחד, בוודאי לא בחור עשיר. כפי שאני פשוט בחור אקראי, אני יכול רק להסיק כי אם אני יכול לעשות את זה, אז יכול מישהו ביותר.

הדבר בשבילי הוא שאף פעם לא איבדתי תקווה, לא משנה כמה חושך יש דברים, המשכתי כי מעט אור נוצץ בלבי. זה הדבר היחיד שהציל אותי מלהפוך ללא קורת גג, אפילו אם אני הפכתי לחסרי בית, הייתי שומר תקווה. לא משנה מה עוד אתה מפסיד, לא לאבד את זה. אם איבדת את זה, יש לי חדשות טובות בשבילך: אתה יכול לקבל אותו בחזרה ברגע שאתה מחליט לקבל את זה בחזרה. אף אחד לא יוכל לקחת את התקווה אלא אם אתה נותן להם.

מה תקווה עושה לך? זה נותן לך כוח מניע אותך להמשיך. ברגע שיש לך תקווה, אתה יכול להגדיר מטרות. לאחר שתגדיר יעדים, שתוכל לפעול לקראת השגת אותם. ברגע שאתה לוקח פעולה, אתה חזרה למשחק.

אז איך אתה יכול לקדוח תקווה כשכל השאר הולך לאיבוד? זה לא רשאי לערער לאנשים שאינם רוחניים, אבל אני חושב שזה נופל על הברכיים ולהתפלל אף פעם לא הזיק לאף אחד. (טוב, זה עלול להכאיב הברכיים תלוי כמה קשה לך ליפול עליהם.) אני לא להשתתף כנסייה או מקדש, ואני דווקא חושב שאלוהים שומע אותך בצורה הטובה ביותר כאשר אתה מתפלל בפרטיות, כאשר זה רק בינך לבין אלוהים. האל שאני מאמין שיש לו חוש הומור, אז אני תמיד מתחיל תפילותיי עם "אלוהים ישו התינוק הקטן היקר."

אז אני מתפלל. אם הייתי זקוק לכסף, שזה ילך משהו כזה:

"תודה על כל מה שיש לי. הבריאות שלי. האנשים שאני אוהב. האוכל שאני אוכל., המיטה החמה והיבשה שלי.""אני יודע שאתה יודע שאני מנסה באמת קשה, וכל מה שאני מבקש הוא הדרכה. אתה לא צריך לשלוח לי שק של כסף, אבל אם אתה יכול רק לעזור לי לעשות את הדבר הנכון, להראות לי קצת סימנים כדי לעזור לי למצוא את זה, הייתי מאוד מעריך את זה. אני מבטיח שכאשר אני מקבל את הכסף, אני עדיין אהיה בן אדם טוב אני אמשיך לנסות. ""אנא עזרו אנשי העולם להיות נחמדים, מזג טוב, ועדין אחד עם השני. אנא במיוחד לעזור לאלה שיש להם את זה אפילו יותר גרוע ממה שאני עושה.""שוב תודה, ואני מבטיח להמשיך לנסות. אם אתה לא רוצה לעזור לי, אני מניח אתה חייב להיות סיבה לכך, ואני לא אשאל את זה. אבל אני מקווה שתוכל לעזור לי כי זה ממש קשה לי. "

אני לא יודע אם אלוהים ישו התינוק הקטן שלי עונה לתפילותי, אבל זה בהחלט עושה לי להרגיש טוב יותר לעשות זאת. זה אהיה שתקווה הולכת, וזה מביא פעולת המנוע. נסה את זה אם אתה מדוכא. אין לך להתפלל כל אלוהים, או. אתה יכול פשוט מדיטציה ושלח אותו החוצה אל כל היש.

העניין הוא, אתה לא יכול לשאול את כל יש דבר. אתה יכול להגיד שזה מה שאתה מחפש ולבקש ממנה לעזור לך למצוא אותו. רק לוודא שאתה עושה את זה בתודה ובענווה. או אולי זה יעבוד יותר טוב בשבילך לומר בפשטות: "יו, אלוהים, אני כל כך מגניב. תן לי כסף והרבה ממנו, stat!" אֲנִי לֹא יוֹדֵעַ. זה תלוי בך.

העיקר שאתה להחזיר או לשמר את התקווה.

קח את זה מבחור רגיל: דברים להשתפר. הם באמת עושים.

 

צריכים עוד תקווה?

עוד Treating דיכאון מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top