תפקיד של פסיכיאטרים לילדים בשבת ילדות

פסיכיאטריה לילדים כרוך בנחישות ובטיפול בילדי דפוסי התנהגות ובעיות רגשיות. לחץ חברתי וחוגים חברתיים לילדים להוביל לאמץ אורח חיים שכנראה שדדו אותם בילדותם. ילדים במיוחד בבית הספר התיכון או שלב התבגרות נדמו שהוא איבד זמן המשחק שלהם ולהקדיש אותו כולו למחקרים, רשתות חברתיות, לפטפט, או ערוצי גלישה. הבעיה הפכה להיות כל כך מחמירה שהורים רבים לוקחים עזרה של פסיכיאטר ילדים.

באמצעות מחקרים ודוחות הוא ציין כי בעשרים שנים האחרונות מקרים של פסיכיאטריה של ילד הם בעיקר בשל הפרעות נפשיות. ככל 15-20% מילדים בקהילה עירונית הם קורבנות של הפרעות פסיכיאטריות. ליקויים אלה לצמוח מתוך הפרעות רגשיות, התנהגותיים או מערכת יחסים בפני ילד. יש אפילו הפרעה קלה או סטייה מנורמליות יכולה השפעות מרחיקות לכת על הפסיכולוגיה של ילד. הורים לעתים קרובות אינם מצליחים להבחין בין הבדל זה ברגשות נורמלים ונאלצו כבגלל שבעיות אלה להחמיר.

היבט חשוב נוסף בפסיכולוגיה של ילד הוא שהם מקבלים יצוקים לעתים קרובות על ידי מספר הגורמים יחדיו ולא על ידי אירועים אחד או שניים שרירותיים. פסיכיאטרים לילדים הם הרופאים הטובים ביותר להעריך את הסיבה ומידה של כל שינויים התנהגותיים אצל ילדים והילדות שלהם.

השפעה של משפחה בילדות

בני משפחה משחקים תפקיד משמעותי בפיתוח הפסיכולוגיה של ילד. פיתוח של פסיכולוגיה של ילד קשור במהות לסביבה שבה הוא גדל, הכולל בני משפחה ומטפלים. כאשר שני ההורים עובדים, מטפל ממלא תפקיד חיוני בפיתוח הפסיכולוגיה של ילדכם. בחירה של מטפל היא כך חשובה מאוד לצמיחה והתפתחות נפשיות של ילד.

כילדים יכולים לבטא במילות פחות ויותר על ידי מחוות חשוב להורים, למטפלים ולמבוגרים אחרים במשפחה להבין ולהדריך אותם בהתאם. פסיכיאטרים לילדים תמיד יכולים להיות קשר לעתים קרובות כילדים לפתח מהר במהלך השנים הראשונות שלהם.

גורמי etiological קביעת ילדות

סביבה וסיבות חוקתיות לתרום לetiological גורמי קביעת ילדות ופסיכולוגיה של ילד. גורמים חוקתיים כוללים תורשה, מזג ומודיעין, ואילו משפחה, קהילה ולימוד מרכיבים את הסט הסביבתית של שירותים פסיכיאטריים child.These הם עבור שניהם, ילדים ומבוגרים.

גורם נוסף שמשחק השפעה עמוקה על הפסיכולוגיה של ילד היא נכות גופנית או כל מחלה מתמשכת. ילדים מושפעים גם עם ידועים להיות פגיע.

מחלוקת משפחה היא סיבה נוספת של פסיכולוגיה של ילד חריג. באופן אידיאלי ילדים עד שהם בשנתי עשרה המאוחרות צריכים להישאר עם הוריהם הטבעיים לצמיחה פסיכולוגית מתאימה דרך ילדותם. עם זאת, מחלוקת והפרדה של הורי לחימה ליצור השפעה עמוקה על מוחם של ילדים גדלים. עצה של פסיכיאטרים ילד יכולה להועיל בעת ההתמודדות עם ילדים שיכולים להיות שיש ילדות בעייתית בגלל הורים נפרדו.

ילדים, במיוחד אלה הלומדים בגן ילדים או בבית הספר יסודי, יכולים לפתח בעיות פסיכולוגיות להישאר במעונות יום במשך שעות ארוכות, כאשר שני ההורים עובדים. פסיכיאטר ילדים יהיה האדם האמין ביותר להתייעץ במקרה שינויים פסיכולוגיים הם הבחינו כאשר ילד נשאר הרחק מהורים במשך שעות ארוכות.


ספקטרום פסיכיאטריה (קורא 314-395-8940) התמכרות & amp מובילים; יש פסיכיאטרים לילדים שנים של מומחיות במתן טיפול למחלת נפש, שירותים פסיכיאטריים וכו 'אם אתה נאבק אקדמי או חברתי, או מבוגר מרגיש מוצף עם משפחה, לחץ חברתי או עבודה, או מישהו שהפך לחומרים להקלה .our פסיכיאטרי שירותים לעבוד כדי לעזור לך להגיע לאיזון בחיים שלך. למידע נוסף, בקר: http://www.spectrumpsychiatry.com/

יותר Psychiatrist מאמרים