תפיסות מוטעות לגבי הפרעות אכילה

הפרעות אכילה הן כבר לא תופעה נדירה. אפילו אנשים לא הסבירים סובלים מהפרעות אכילה של תיאור זה או אחר. הצרות הללו אינן מוגבלות לנשים ואינן אך ורק בעיות ירידה במשקל. הפרעות אכילה בדרך כלל הן הפרעות בי הסובל מתחמם באופן שאינו הולם כדי לשמור על גוף בריא. זה יכול לנוע בין הרעבה עצמית, הענשה עצמית לאכילה בכל, בולמוסי אכילה, או גירוי בגרונו של אחד להקיא דבר אחד אכל.

לא משנה מה ההפרעה אחת הבעיות הגדולות ביותר הוא מקבל את הסובל להודות שיש להם בעיה. זה בדרך כלל בגלל שהם, או בני משפחתם ואנשים קרובים אליהם לא מבינים או לא מכירים את הבעיה. טיפול בהפרעת אכילה צריך להיות מבוקש על ידי כל הסובלים.

הוא האמין בדרך כלל מראה שיראה אם ​​היה אדם הפרעת אכילה. זה לא נכון. רק בגלל שאדם נראה בריא, או אפילו עודף משקל לא אומר שהדימוי העצמי שלהם לא מעוותת. הפרעות אכילה הן פסיכולוגיות לפני שהן הופכות פיזיות. אחד יש לצפות דפוס האכילה כדי לקבוע אם אחד הוא רגיל.

זה גם עובדה שהטיפול פסיכולוגי הוא חיוני. דיאטנית או תזונאית עשויה לספק לייעץ קול אבל ריפוי הגוף ללא המוח הוא לא הולכת לעזור. אם אוכל בריא ולאחר מכן ממהר לשירותים לטהר עצמי של אחד, או לוקח כמויות עודפות של חומרים משלשלים הבעיה לא מיינו אלא מוגלה ולהוביל לתסכול.

אוכלי מוגזמת לאכול בהתפרצויות מסיביות ולאחר מכן להדגיש את עצמם על איך הם מרגישים נורא. הסובלים מבולימיה נרבוזה דומה לקחת בעומס אדיר של מזון ולאחר מכן לדגדג האחורי של גרונם להקיא את כל זה כדי שלא להשמין. אלה הם שני עצמיים הרסניים וזקוקים לייעוץ לפתרון.

זה לא רק נערות שמקבלים הפרעות אכילה, למרות שהוא לעתים קרובות מתואר כדוגמת נערות צעירות רבות רוצים לחקות דוגמניות או שחקניות סרט. הפולחן הזה לא בריא של סלבריטאי לעתים קרובות גורם לתיעוב עצמי, כי גופו של אדם הוא הצורה הלא נכונה. אבל הבעיה היא הרבה יותר נפוץ עם מראים בגיל העמידה וגברים מספרים משמעותיים של אכילה סובל מהפרעה. וברגע אחד פיתח הבעיה אחת צריך לקבל טיפול כאחד לא בקלות באופן ספונטני להתאושש.

דברים מתוקים הם הטעם הראשון שבני האדם לפתח והרבה אנשים עם הפרעות אכילה באמת להוטים על דברים מתוקים כמו סוכריות ועוגות ושוקולד על חשבון ירקות וסיבים. חשוב לאזן דיאטה על מנת להבטיח שתזונה מספקת מתקבלת. אנשים אוכלים תזונה מאוזנת לא יסבלו מתשוקה בריאה זה לחומרים ממותקים.

הפרעות אכילה הן רוצחים שקטים במיוחד לסובלים מאנורקסיה, בולימיה ומיטה. זה הדימוי העצמי שגורם לרבים מאלה להתאבד הם גופם מדי גרוע ניזון להתאושש ממחלה.

. אכילת טיפול הפרעת פלורידה מציעה גישה הוליסטית טיפול הפסיכולוגי, כמו גם סימפטומים התזונתיים של הפרעות אכילה

אכילת טיפול הפרעת מוצע על ידי בדלריי המרכז לריפוי ב הצורה של מומחים רב-תחומיים וצוות מקצועי. השתמש בשירותים של href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://delraycenterforeatingdisordertreatment.com"> פלורידה טיפול הפרעה להיפטר מהתמכרות לאוכל לא בריא. בקר delraycenterforeatingdisordertreatment.com לדעת יותר.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top