שיטות לטיפול בהפרעות פסיכיאטר

מיליוני אנשים מושפעים מהפרעות פסיכיאטר. הפרעת פסיכיאטר כללית, הפרעה טורדנית-כפייתית, פוביות ספציפיות, ופוביות חברתיות הן כמה דוגמאות של הפרעות פסיכיאטר אלה. אם אינה מטופלת כראוי, הפרעות אלו יכולות להתפתח למחל חיים רב. יש להם את הפוטנציאל של הורס את החיים שלך. אם אתה מרגיש שהפרעת פסיכיאטר מתחילה להשתלט על איכות חיים שלך, זה הכרחי כי אתה מבקש סיוע רפואי עכשיו. דרך טיפול, אתה באמת יכול להחזיר את השליטה על החיים שלך.

אבחון הוא החלק הראשון של הטיפול שלך. יכולים להיגרם סימפטומים רבים על ידי מצבים רפואיים אחרים, ולכן זה חיוני שיהיה לי המצב הספציפי שלך אובחן בצורה מדויקת. הרופא שלך לא רק להיות מסוגל לקבוע אם יש לך הפרעת פסיכיאטר, אבל באופן ספציפי איזה סוג של הפרעת פסיכיאטר קיימת. בדיקה גופנית מלאה ובדיקות שיקבעו אם יש מצבים רפואיים אחרים שקיימים. אתה חייב להיות לגמרי הקרוב על הסימפטומים שלך על מנת שהרופא כדי לוודא אבחון אמין, שיאפשר לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר אפשרי.

הפרעות פסיכיאטר יכולות להיות מושפעות מאוד על ידי מספר אפשרויות טיפול. לדוגמא, טיפול בדיבור, הידועה יותר בפסיכותרפיה. פסיכיאטר מתייחס אליך כך שהוא מאפשר לך לדבר על הבעיות שלך. ישנם מספר טיפולי שיחה זמין.

לדוגמא, טיפול התנהגותי קוגניטיבי, שמחליפה התנהגויות ישנות עם התנהגויות חדשות בהדרגה, יש

תוצאות מעודדות עם פוביות. בנוסף, טיפול פסיכו-דינמי הוא תהליך שמעודד אותך להסתכל על סיבות עיקריות לנסיבות שלך כדי לעזור לך לשלוט בחיים שלך בצורה יעילה יותר. אלה אינם טיפולי ריפוי בדיבור בלבד זמינים. זכור, מה שעוזר לך ביותר לא בהכרח השיטה שעובדת הכי טוב בשביל אחרים. אנחנו אנשים מיוחדים ותוכל לקבוע איזה טיפול המתאים ביותר עבורך.

גם ניתן לטפל בהפרעות פסיכיאטר עם תרופות. מעכבים ספציפיים הפעילים יתר על המידה, שבו ניתן הקשו על ידי תרופות, עשויים להיות הסיבה להפרעת החרדה שלך. תרופה גם הוכיחה עצם כיעילה בטיפול בסימפטומים שהם בלתי נסבלים. בסך הכל, לפני שלקחת אותו על בסיס קבוע, אתה צריך לוודא שהתרופות מבצעת כראוי. יש תרופות מסוימות תופעות לוואי אפשריות שיכול לפגוע בך יותר מאשר התרופה באמת עוזרת.

שיטות לא מסורתיות

טיפול יכולות להיות גם ניסו להפרעת החרדה שלך. בחלק ממקרים שמלמדים מדיטציה ויוגה ביצוע, למשל, יכול לעזור אם אתה נתון להתקפי פאניקה. אקופרסורה ודיקור יכולים לשמש לטיפול במחלה הפיסית שלך. משמש בעיקר לפוביות, היפנוזה היא עוד סוג מצוין של טיפול. רופאו האישי שלך יכול לייעץ לך על טיפולים אלה ולספק לך יותר מידע על שיטה שבה תצליח לך.

 

מיכאל האנטר
http://AnxietyInfo.info

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top