שחרר מציפורניה של פוביה חברתית השימוש ב- NLP

פוביה חברתית היא הפרעת חרדה משותפת שבה אדם מפחד להיות במפגשים חברתיים מסוימים. אדם עם פוביה חברתית סובל לשתק פחד המשפיע על כל תחומי החיים שלהם.

אנשים עם חרדה חברתית הם מאוד מודעים לעצמם מודאגים ממה שאחרים עשויים לומר או לחשוב עליהם. הם בדרך כלל חוששים להביע את דעתם, מחשש כי הם עלולים להישפט או נזפו. אנשים עם חרדה חברתית נוטים להיות קשה מאוד על עצמם או בעלי תחושות של ערך עצמי נמוך. הם מודאגים לגבי לשים לב על ידי אחרים ולמצוא מתרועעים להיות די מפחיד.

יש אנשים עם חרדות חברתיות אולי נראים "ביישנים", אבל במקרה של פוביה, זה נלקח לקיצוניות רציונלים. לדוגמא, אם אתם סובלים מחרדה חברתית, ייתכן ששות לבצע שיחה חיונית כי אתה עצבני על מדבר בטלפון. אתה בסופו של דבר להפוך את שיחת הטלפון, אבל אתה כל כך חרד שאת "להקפיא" או לשכוח למה התקשרת. למרות שזה יכול לקרות לכל אחד פעם בכמה זמן, עבור אדם עם פוביה חברתית זה עלול להתרחש בכל פעם, עד שהם מוצאים אותם כמעט בלתי אפשריים לבצע שיחות טלפון.

אולי זה בערב לפני פגישה חשובה בעבודה ואתה מוצא את עצמך מודאג חולה. אתה שונא את הרעיון של להיות מול חדר עם הבוס שלך כל הקולגות שלך צופה כמו שאתה מדבר על פרויקט או רעיון. אתה לא יכול לעצור את עצמך מרגיש מאוד נבוך מודעות עצמית. גם אחרי הפגישה, אתה לא יכול להפסיק overanalyzing כל מה שאמרת ועשייה. אתה תדאג שאתה מושפל עצמך מול עמיתיך על ידי גמגום או לומר את הדבר הלא נכון.

אולי אתה רוצה ללכת למסיבות ולפגוש אנשים חדשים, אבל לך למנוע פעילות חברתית כי אתה עצבני על מציג את עצמך לאנשים חדשים. אתה מוצא את הצדדים מאיימים והרעיון של להכיר אנשים חדשים מפחיד אותך. אתה לדאוג מה אתה אומר, או שאנשים לא יאהבו אותך. ייתכן להישאר בבית לעתים קרובות כי אתה מפחד מדי לצאת ממנו. אלה הם רק כמה מן הדרכים פוביות חברתיות יכולות להשפיע על חיי היומיום שלנו.

פוביות חברתיות הן פחדים מוגזמים שיכול למנוע ממך להשיג את היעדים המקצועיים שלך או נהנה לחיות חיים מלאים ומאושרים. אבל גם אלה שיודעים את פחדיהם הם רציונליים לא יכול להיות מסוגל להתמודד עם הפוביה שלהם. אנשים עם הפרעת חרדה חברתית ישמחו להיות יותר חברתיים להכיר אנשים חדשים, אבל פוחדים לנסות. למרות הרצונות שלהם מודעים מיטב המאמצים, הם לא יכולים ללחוץ את חששותיהם כי כל פוביה יושבת המוח הלא המודע. טיפול בהיפנוזה Ericksonian ו Neuro-Linguistic Programming (NLP) טכניקות הם הטיפולים פוביה המצליחים ביותר, כי הם עובדים ברמה לא מודעת זו.

זה יכול להיות קשה עבור הסובלים מחרדה חברתית להירפא כי הם פוחדים לבקר יועץ או לדבר על מצבם. זוהי אחת הסיבות מדוע תוכניות היפנוזה מושלמות עבורם. התוכניות לטפח אמון לחיזוק, רגוע מצב רוח באווירה פרטית, מבלי להיות מאיימת או מכריע.

החלק הראשון של תכנית פוביה נכונה הוא טיפול הרפיה. היפנוזה היא כלי רב עצמה להקלה על המתח והחרדה שלך. ברגע שאתה רגוע לחלוטין, טכניקות היפנוזה תהווינה מחשבות חיוביות ב התת המודעת שלך לחסל החרדה החברתית שלך. טכניקות NLP משמשים כדי להקל על הפחדים שלך על ידי מיקוד שתהליך החשיבה הגורמת פוביה.

בטיפול בהיפנוזה קונבנציונלי, הצעות פוסט-הפנוטית מנוסחות במובהק משמשות לתת מענה לכל פוביה ייחודית. יש למרבה הצער, לאנשים יש נטייה להתעלם שנאמר פשוט מה לעשות או לחשוב, כך טיפול בהיפנוזה קונבנציונאלי לא תמיד עובד. פוביה דורש שילוב של Ericksonian היפנוזה ו- NLP.

טכניקות היפנוזה Ericksonian לעבוד טוב יותר מאשר טיפול בהיפנוזה קונבנציונלי בגלל שהם מנצלים הצעות שאינן ברורים המודע, לעומת הצעות ישירות. רעיונות אלה ממוקמים בשיחה, בסיפורים ומטאפורות שונים, לשכנע את התת המודע לאמץ קו המחשבה אחר. מסיבה זו, היפנוזה Ericksonian הוא הרבה יותר מתוחכם מאשר היפנוזה קונבנציונאלי הרבה יותר עבור התת מודע לדחות.

תוכנית אחת אשר מנצל טכניקות טיפול והיפנוזה Ericksonian NLP יכול לטפל בכל פוביה, בכל אדם. הסיבה לכך היא כי מספר רב של טכניקות משמשות יחד כדי להגביר את יעילותן. לעתים קרובות אנשים אינם ביראה של השינויים המופלאים כנראה שהם מקבלים באמצעות טיפול בהיפנוזה. היפנוזה Ericksonian ו- NLP הם כלים מצוינים כדי לעזור לך לבנות את הביטחון העצמי ולהתגבר פוביה חברתית, כך שתוכל ליהנות מחיים.

אלן ב Densky, CH חלוץ מספר שיטות hypnotherapeutic עבור overcomming ביישנות חרדה חברתית. הוא גם מציע NLP תקליטורים עבור כל פוביות אחרות. אתר סמכותו מציע רשימה מקיפה של CD של היפנוזה. בקר עבור קטעי וידאו היפנוזה חינם, הורדות, ועלוני חדשות.

עוד פוביות מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top