שבע שיטות ההאטה יוגה לפוביות

ההאטה יוגה היא לא מובנת ולעתים קרובות חשב כתרגיל, רק. אמנם יש עבודה פיזית בתרגול ההאטה יוגה, היכולת לאמן את מוחו של אחד, ולחיות אורח חיים מוסרי, היא חלק גדול של דרך היוגה של חיים. מסביב לעולם, יוגה מסייעת לאנשים לחיות חיים בריאים ומאוזנים. בין היתרונות של יוגה היא היכולת לעזור לאנשים לשנות, או להתמודד, עם פחד וסבל.

פוביה מתוארת כהפרעת חרדה, המתאפיינת בפחד הלא רציונלים של משהו או מצב מסוים. ישנם סוגים רבים של הפרעות חרדה, כגון פחד גבהים, חדרים קטנים, חושך, נהיגה, קהל, מים, וכן הלאה. כל אחד מאלה יש פוביות קישור אחד משותף: במהלך החיים, אנו לומדים לפחד

.הפוביה מקורו בתוך מוחו של אחד. אם תאפשר פוביות להכות שורש, פחד יכול לגדול בקלות לתנאים ומצבים קיצוניים. זה המקום שבי יוגה וייעוץ יכול לעזור. יועצים רבים ממליצים יוגה להתמודדות עם הפרעות חרדה. בתוך בתי ספר האטה יוגה, שיטות רבות לומדות; וכולם עובדים. להלן רשימה של שיטות ההאטה יוגה להתמודדות עם פוביות.

השתקפות עצמית: זה נקרא לפעמים ניתוח עצמי. הם מודרכים על תלמידים לצפות בעצמם ללא שיפוט. ביקורת עצמית לעתים קרובות הופכת ל" מסיבת רחמים. " לדעת עצמי של אדם, מחייב אותנו לקחת מסע מטרה של גילוי עצמי.

בכיתות או במפגשים אישיים, עם מורה ליוגה מוסמכת, מתרגל יכול ללמוד כיצד לזהות את המקור של פוביה. אם פרטיות היא נושא, היא אינה נדרשת לאחד לשתף את מקור הפחד, אבל כדי למצוא את המקור וליצור פתרונות להתמודדות.

מדיטציה: כאשר אנו מתמקדים במחשבות חיוביות, אנו מאמנים את המוח לחשיבה רציונלית

.טכניקות הרפיה: מורים ליוגה מסוימות מרגישים שזה יותר קל ללמוד תלמידים לכדי להירגע לפני שאנסה לעשות מדיטציה. עבור רובנו, רגיעה היא ארוך יותר בשל.

מנטרה: יש אנשים שגם לתרגל הצהרות, מתפללים, ומזמרים. המטרה היא להתמקד במחשבה חיובית, שיחה עם אלוהים, או קול מהדהד.

פראניאמה: טכניקות נשימה היוגית הן הבסיס לחיבור הגוף והנפש. בעזרת תרגול והדרכה, תלמיד יוגה יכול ללמוד לשלוט בנשימה בזמנים שעלולים להיות מלחיצים. נשימה מבוקרת מרגיעה את הנפש ומורידה את לחץ דם.

אסאנה: לפעמים, עבודה פיזית עוזרת לנו להפחית את החרדה. מחזיק אסאנות (תנוחות היוגה) הוא הדרך הקלה ביותר כדי להפחית את החרדה ופחדים פנימיים.

טיפול קבוצתי: שיעורי יוגה לתפקד כמו קבוצת תמיכה. מדריכים ממליצים לעתים קרובות קבוצות תמיכה עם אנשים בעלי דעות דומות. אנשים רבים מנסים להתמודד עם פוביות שונות, ומפגשים קבוצתיים יעזרו לכולנו לחיות חיים באיכות טובים יותר.


/>ד"ר פול ג'רארד, E-500 ryt, הוא מהבעלים ומנהלת הדרכת מורה ליוגה ב: אאורה מרכז בריאות ב, Attleboro, התואר השני. כדי לקבל קטעי וידאו חינם יוגה, פודקאסטים, ספרים אלקטרוניים, דוחות, ומאמרים על יוגה, בקר בכתובת: http://www.yoga-teacher-training.org/

מאמרים פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top