רופאי שיניים הם לא מפחידות – איך להתגבר על-פובית רופא השיניים שלך ולהיכנס היו"ר לבדיקה

זה פשוט עובדה של הטבע האנושי – רופאי שיניים להפחיד לעזאזל מחוץ לנו. רובנו יודעים כי כל מה שהם הולכים לעשות הוא ניקוי קצת ואולי קצת מגרד, וכל העניין ייגמר תוך 20 דקות. אבל זה קשה לקבל את עצמך כדי לקבוע את הפגישה. הנה כמה סיבות למה אנחנו מפחדים רופאי שיניים, ועוד כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להתגבר על רופא השיניים-הפוביה שלך.

הפחד למצוא משהו רע

רופאי שיניים לחטט בפי והדבר הענק והרבה מאתנו פוחדים הוא שהם ימצאו משהו רע! זה יכול להיות הרצאה על מטפלת טובה יותר של עצמנו. זה יכול גם מתכוון מינויים נוספים – ואפילו פעולות מכאיבות כמו טיפול שורש! הדרך הטובה ביותר כדי למנוע בעיות אלה הוא לשמור את הראש בחול. למרות שזה כואב כשלועסים והחניכיים מדממות, היית פשוט מעדיף לא להתמודד עם זה.

למעשה, זוהי הסיבה מספר אחת אתה צריך לראות את רופא השיניים. דברים רעים יכולים לקרות שם ואתה אפילו לא יודע את זה. הם יכולים לתפוס משהו כמו מחלת חניכיים לפני שהוא מגיע רע. תחזוקה וניקיון שוטפים הנה כנראה העזרה החשובה ביותר שאתה מקבל במרפאת השיניים. אז, אל תפחד. בביקור הבא שלך פשוט עשוי להציל את השיניים.

פחד מכאב

הנה אחד הפחדים הפשוטים שכל החיות יש – הפחד מפני כאב נורא. טיפולי שיניים ידועים להיות כואב במיוחד, וזה אחד הדברים שהופכים רופאי שיניים לא פופולריים עם אנשים. אבל רק לחשוב אחורה לרגע כדי הביקור האחרון שלך. האם הם עשו משהו כואב לך? מגרד שיניים הוא לא נוח (כמו סוג של מסמרים על לוח גיר) וזה קשה לשמור לפתוח את הפה כל כך הרבה זמן. בנוסף יש את הדבר הזה שיונק רוק. כל זה לא נוח, אבל זה לא באמת כואב. כולנו מגזים בכאב הנהלים לגרום, כאשר רוב הביקורים לערב לא יותר מאשר ניקוי קטן.

חשש יתעסק מישהו בתוך הפה שלך

זה עוד דבר זה פשוט לא נוח: שיש עוד בידיו של אדם בתוך הפה שלך. זה פשוט לא טבעי ואף אחד לא אוהב את זה. עם זאת, כפי שהזכרנו קודם, והם דוחפים את ידיהם שם מסיבה. זה כדי לשמור על בריאות השיניים ולוודא שאין שום בעיות. רופא השיניים הוא אחד יחיד אשר אתה יכול לתת להתעסק שם.

פחד

לאחר מכן, יש זה נשמע נורא כולנו לקשר עם טיפולי שיניים: התרגיל. יש רק משהו מפחיד על זה, במיוחד כשזה זוחל קרוב השיניים. רק זכור כי הקידוח לא הולך לשעמם לתוך משהו. זה פשוט הולך לעשות קצת ניקוי עמוק בכמה מקומות שקשה להגיע אליהם. תעצמי את העיניים ולנסות להתמקד מוסיקה מרגיעה שהם צנרת דרך הרמקולים.

הנה דרך בטוחה אחד כדי להחזיר אותך אל רופאי השיניים: להרים את הטלפון, התקשר אליהם לקבוע פגישה. תכתוב את זה על לוח השנה שלך. ככל שיתקרב יום, לדמיין שזה טיול לדיסנילנד או במקום אחר בלי מקדחות מגרד השן. ואז ביום המינוי, להכריח את עצמך ללכת. ברגע שאתה נכנסת למרפאת אתה ברכת על ידי צוות ידידותי מחייך, תתחיל להרגיש טוב יותר בידיעה כי תוכל להיעשות רק לזמן מה.

בפילדלפיה, רופאי שיניים מחכים לשרת את הציבור על ידי ביטול המחלה וריקבון אוראלי. תאמין בריאות השיניים שלך אחד מיומן אחד מכובד. המשך לקרוא כאן:. Http://www.angieslist.com/

מאמרי פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top