ראיות גדלו נגד סמים לטיפול טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר נוער

נפש טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר, למרות מאמצים ומחקר עצומים, הוא עדיין לא מובן במלואם לטפל ביעילות. נכון לעכשיו, בתחום בריאות הנפש הנו מתקדמים אמצעים לטיפול טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר נפשי ביעילות עם טיפול תרופתי ופסיכותרפיה. למרות זאת, מספר המקרים החדשים המאובחנים מדי שנה ממשיכה לגדול בקצב גבוה, במיוחד בקרב האוכלוסייה הצעירה, שבו הדגש רכיבה על הוא על גלולות במקום ייעוץ.

הסיבות והאבולוציה של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר אצל אנשים צעירים הוא שונים באופן משמעותי אז טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מבוגר. אם לא מטפל ו מאובחן, ההפרעה קשורה עלויות פסיכולוגיות פיננסיות גבוהות. כשילדים מדוכאים מגיעים לבגרות, הם לעתים קרובות יש הכנסה נמוכה (לאבד כ 10,400 $ בשנה בהכנסות), יש פחות שנתי הלימוד יותר מאלה שאינם בדיכאון, ויש סיכוי נמוך יותר מתחתן. כמו כן, ההוצאות הרפואיות שלהם גבוהות מאלה שלא סבלו מדיכאון הם מחליפים גבוהים של שירותים רפואיים. העלות השנתית של אדם מדוכא עולה יחידים שאינם בדיכאון על ידי 686 $ ל 4,635 $ עם עלויות תרופות אשפוז מייצגים שני המרכיבים היקרים ביותר.

למרבה הצער, שיטות הטיפול בשימוש כדי לטפל צעירים מבוססת יותר על הניסיון הקליני של עבודה עם מבוגרים שיש בה כדי להטעות ומזיק. מעבר לכך, במחקר על תרופות נגד טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר תערוכות ויותר כי היא מבצעת שליליות ארוך טווח השפעות מתישות על מתבגרים .. תעשיית התרופות טוענת כי הדיכאון נובע נוירוטרנסמיטר (כימי) חוסר איזון וכי התרופה שלהם היא מסוגלת לאזן את כימית המוח. עם זאת, חברות התרופות מבטל ראיות הולכות ומצטברות כי הוא למעשה תרופה שלהם הגורמת חוסר איזון כימי, וככל יחיד הינו על תרופות נוגדות טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר, עולה הסבירות של ההפרעה הופכת כרונית, והגדלת הסיכון להישנות כאשר התרופה היא נעצרה .

יש גוף גדל ראיות אמפיריות המתעדים כי התרופות שימושיות רק עבור צורות חמורות של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר למנהל קצר. האקדמיה האמריקאית של הילד והמתבגר פסיכיאטריה סבורה כי פסיכותרפיה היא טיפול מתאים לכל הילדים בדיכאון ומתבגרים בזמן הטיפול התרופתי, יש להמליץ ​​אך ורק לאלה עם תסמינים עמידים חמור ופסיכותרפיה.

נכון לעכשיו, יש טופס שונה של פסיכותרפיה יעילה בטיפול בדיכאון בקרב האוכלוסייה הצעירה ומאמצים משמעותיים מושקעים אמצעים כדי למנוע הפרעה זו ההתרחשות. צורות אלה של התערבות מבקשים לשנות מאפיינים קוגניטיביים והתנהגותיים באישיות המתבגר באמצעות סגנון חשיבה רציונלית / אופטימי, רגולציה עצמית, פתרון בעיות, חברתית, והתמודדות מיומנויות כמו גם לעזור להם לנהל ולמנוע סימפטומים להתרחש שוב.

אלינה ואני מורו, ייעוץ פסיכולוגי MS ופסיכותרפיה, הוא סופר רפואי OmniMedicalSearch.com שבו היא כותבת יותר על הסיבות לדיכאון.