קריאות חי העבר – היא נרפאה ALL הפוביות שלה באמצעות עבר חי תרפים (אתה יכול לעשות את זה יותר מדי?)

האם יש לך חבילה שלמה של בעיות אתה פשוט לא יכול לתקן? האם החיים שלך בלגן תמידי של בעיות לא נראה להיעלם? האם אתם נאבקים באמצעות טיפול מסורתית, תרופות או אפילו שנים של דיכאון פשוט כי אתה לא יכול לקבל להתמודד על מה מביא אותך? אל תצחקו -! אתה יכול להיות מועמד טוב לטיפול חיים בעבר … או קריאה נפשית בעבר החיים אשר עשוי לסייע לך להתגבר על צערך

אוקיי … אז מה הוא טיפול בגלגול קודם, או קריאה נפשית כי חוקר המסע הרוחני שלך דרך חייהם של רבים?

טיפול חיים הקודמים הוא פשוט מאוד. זה בתהליך רגרסיה על ידי מטפל מיומן באמצעות היפנוזה, כדי לזכור על חייהם הקודמים, לזהות "קארמה" בלוקים או בעיות רגשיות שאתה "נוסע" עם בגלגול הנוכחי שלך, ומאוד פשוט … להתגבר עליהם על ידי הכרה הנשמה שלך נועדה ללמוד לעבור אותם כדי לנוע במעלה על במסע הרוחני שלך.

קריאה בגלגול קודם תעשה את אותו הדבר, לעתים קרובות הרבה יותר מהר, באווירה יותר נוחה (בטלפון או פנים אל פנים) ולא תדרוש ממך ללכת לראות מאומן (ולעתים קרובות מאוד יקר) המטפל לעשות זה!

יש אנשים באמת להתגבר הפוביות שלהם על ידי שימוש בגישה זו?

בהחלט! יש אלפים רבים של אנשים, ואולי הרבה יותר מזה. (רב לא אוהבים לדבר על זה בשל מבוכה להודות שיש להם) בספר הפורץ שלו – "חייהם של רבים ושליטים רבים", הרווארד מאומן הפסיכיאטר בריאן וייס דן כיצד אישה אחת, לגמרי המומי פוביות מדהימות, התגברו כולם בתוך כמה חודשים, פשוט ע"י רגרסיה חזרה חייהם הקודמים. (ואיפה 10 שנות טיפול מסורתי הכשילה אותה לגמרי … ואפילו גרם לה יותר גרוע)

השורה התחתונה?

כולנו לחיות שוב. אתה לא יכול להאמין … אבל זה לא עושה את זה פחות נכון! ומפתח הכרת הפוטנציאל האמיתי שלך באמת והכח, הוא באמצעות התהליך של אימוץ העובדה שאתם באמת נצחיים, ושכל "הנשמות" יש שלנו שיעורים ללמוד מגלגול לגלגול. קריאה נפשית בגלגול קודם היא לעתים קרובות כלי רב עוצמה עבור עוזר לך ללמוד אותם … ממש מהר על זה!

 

פשוט להבין את זה: ככל לפתוח את הראש הוא הקסם הגדול, מסתורין חוכמה אוניברסלית שמועה הזאת קיימת מחכה לך להכיר אותו, את המתנות נוספות תינתננה לך

מאמרי פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">