קבל הבעל חזרה – כיצד להשתמש בפסיכולוגיה הפוכה קל לחזור האקס שלך

אתה לא צריך להיות פסיכיאטר קליני להשתמש פסיכולוגיה הפוכה לנצח האקס שלך בחזרה . למרות שזה נשמע קצת מתוחכם, זה באמת לא. כל מה שאתה עושה הוא ניצול כמה טקטיקות קלים שנועדו לקבל האקס שלך להפסיק להתעלם ותתחיל לשים לב שאתה.

למרות שזה אולי נשמע נגד אינטואיטיבי, הצעד הראשוני להשגת לשעבר שלך בחזרה הוא להיראות רגוע, בשליטה על עצמך ובוגר, במיוחד אם הם כבר עשו את זה ברור שהם לא רוצים להיות קשר. כדי לעשות זאת, לא לפנות אליהם בכל דרך, צורה או צורה. זה אומר שאין שיחות, אין הודעות SMS, דואר אלקטרוני לא, ובהחלט לא מנסה לראות אותם. כאשר השותף שלך רואה אותך באור חדש זה, הם מייד מוצאים אותך יותר מפתים. הם יתחילו להתגעגע אליך ורוצים לבלות יותר זמן איתך. אתה יהיה יותר מושך אותם יותר מהאדם נזקק שחונק אותם עם תחינות נואשות.

לא רק אתה להתברר יותר רצוי האקס שלך, אבל כאשר אתה מפסיק פנייה אליהם, הם יתחילו לשאול למה, ולשער מה שאתה עושה. פסיכולוגיה הפוכה מאמץ זה בדיוק מה שאתה אחרי. אתה רוצה להיות במוחו של האקס שלך. זה מתחיל את ההתקדמות שלהם חסר לך, אשר לאחר מכן יגרום לך לחזור עם האקס שלך.

השלב הבא כדי לקבל השותף שלך בחזרה הוא עוד טכניקה פסיכולוגית. צא מהבית שלך ולהתערבב. לא רק אתה לא תתפתה לדבר עם בן הזוג שלך, אבל אתה גם להכיר חברים חדשים, ואפשרות להיתקל בכמה ישן. מילה יכולה רק לחזור לשותף שלך שאתה בחוץ כיף בלעדיה. זה עלול להיות קשה באמת לחלק, במיוחד מופנם הקלד אנשים. לדחוף את עצמך לצאת לשם ולעשות קצת כיף.

מה שהשלמת עד כה הוא שהופעת בוגר יותר, והפכתי את עצמך מצרך נדיר. מילה חזרה אולי לבן הזוג שלך שאתה בחוץ נהנה עצמך. זה כמעט בודאות יהיה להפתיע בן הזוג שלך שאתה שורד כל כך טוב. זה טבע אדם רוצה את מה שאתה לא יכול להיות. ככל שאתה למנוע גישת מישהו למה שהם רוצים, יותר ויותר הם משתוקקים זה.

לוקח כמה צעדים פשוטים להבנה איך לחזור האקס שלך ראשון פירושו לדאוג לצרכימים שלך. כשאתה נותן השותף שלך המרחב שהם דורשים, ולהתמקד ברצונות שלך, אתה מוצא את עצמך שלא בכוונה שימוש בטקטיקות פסיכולוגיה הפוכה פשוטות הבאות. למרות שזה לא תהליך מסובך או מסובך, אתה מבין שבן הזוג שלך עונה לך בצורה יותר נעימה ופתוחה.
יכולים להיות מסובכים יחסים בזמנים, ומשהו שאתה חייב לעבוד ללא הרף על אופן אישי והן כזוג. עם זאת, בדיוק כפי שהם יכולים להיות מסובכים, לזכור שהם גם יכולים להיות מאוד מספקים. הורד ספר אלקטרוני חינם שלי, לצפות בקטעי וידאו, ולגלות את כל הצעדים שצריכים לנקוט כדי לעזור לקבל האקס שלי בחזרה. אם אתה משתמש במשאבים אלה ללא תשלום, אני בטוח שהם ידריכו אותך לבעל קבל חזרה.


/>רבקה היא אחד מהמחברים בTheMarriageCounsellor.com. היא עוזרת לזוגות לתקן ולבנות מחדש את יחסי תיגרם. יחסים יכולים להיות קשים מאוד. עם זאת, הם גם יכולים להיות מאוד מתגמלים. גלה את הצעדים שצריכים לנקוט אם אתה רוצה לרפא את הצער שלך, ולשחרר את התסכול והכעס שלך, ולהיות מבורך עם אכפתיות, יחסים אוהבים, מתגמלים.

לחשוף את הצעדים המדויקים אתה צריך לקחת כדי לקבל האקס שלי בחזרה. ל

יותר Psychiatrist מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top