צרכים תזונתיים לאמהות לאחר הלידה

כאשר האמהות לאחר הלידה הן מניק את התינוקות שלהם, הבריאות שלהם תושפע גם בקלות, מה שעשוי לגרום להם להיות ישנים במהירות. אז איך לשפר את הבריאות של האמהות לאחר הלידה? להלן כמה הצעות חשובות עבורם.

ראשית, על מנת להבטיח את הצריכה נאותה של סידן.
אמהות הנקה צריכה להבטיח הצריכה מספקת של סידן, כדי לענות על הצרכים הפיסיולוגיים של האם וילד. אחרת, הוא עלול לגרום לכאבי גב וכאבי רגליים. וזה יכול להשפיע גם על הצמיחה והתפתחות של התינוק בשל חוסר סידן בחלב. בנוסף, היא גם צורכות יותר מדי סידן בגוף של האמהות המניקות, אשר תגרום לאוסטאופורוזיס ומחלות אחרות.

שנית, התוספת של מים היא חשובה מאוד.
בימים הראשונים לאחר לידה, אמהות רבות חשות לעתים קרובות צמאות ויש לי תיאבון ירוד. סיבה לכך הוא הפרשה של חומצה הידרוכלורית במיץ הקיבה מצטמצמת, מה שהופך את מתח השרירים ותנועה פריסטלטית של מערכת עיכול נחלש מאוד. מה עוד, פונקצית ההפרשה של העור הופכת חזקה מאוד, ולכן הם תמיד מזיעים הרבה. כתוצאה מכך, התוספת של מים היא חשובה במיוחד לאמהות לאחר הלידה. מיץ, חלב, מרק, וכו 'הם בחירות כל טובות.

שלישית, אל תשכח להשלים appropriatley מלח.
יש אנשים שאומרים שהאמהות לאחר הלידה צריכה להתרחק ממלח, כך שהם לא להוסיף כל מלח במנות או מרק. למעשה, זה יהיה רק ​​נגד פרודוקטיבי. הכמות הנכונה של מלח היא מאוד מועילה לאמהות לאחר הלידה. כי במהלך התקופה שלאחר הלידה, האמהות תמיד מזיעות הרבה, ואת הפרשת בלוטת החלב היא מאוד נלהבת, כך מלח בגוף שלהם הוא קל ללכת לאיבוד בזיעה. כתוצאה מכך, כדי להשלים מלח כראוי מאוד עוזר להתאוששות של הבריאות של אמהות לאחר לידה.

רביעית, לאכול יותר מזונות המכילים קולואיד.
לאחר לידה, בשילוב עם ההזדקנות הטבעית, עור רפוי היא תופעה פיזיולוגית טבעית בקרב האמהות. במהלך ההנקה, מספר גדול של חומרים מזינים נצרכים בגוף, כך שאם האמהות לאחר הלידה לא לשים לב לתוספת של תזונה, הם סובלים מהרבה בעיות עור. במקרה כזה, הם צריכים לאכול יותר מזונות המכילים קולואיד, כגון טרוטר חזיר, מרק עצם, וכן הלאה, כדי להשלים את collagens צורך בעור.

חמישית, לא אוכל יותר מדי מאכלים חומציים.
אוכל יותר מדי מאכלים חומציים לא רק ישפיע באופן משמעותי את תפקוד מערכת העיכול של הגוף, אלא גם יכול בקלות להביא חום רב מדי לגוף. כתוצאה מכך, האמהות לאחר הלידה צריכה לאכול מזונות תפלים יותר ולשתות הרבה מים.


/>Chenxia ואנג הוא הסופר עצמאי לאתר מסחר אלקטרוני בכימיה. LookChem.com הוא רק מקום בשבילכם לחפש כימיקלים! LookChem לספק את התנאים נוחים ביותר לקונים הבינלאומיים ולתת ההפניות הללו לטובת כל איש העסקים.