פתרונות להפרעות אכילה

הנושא הנפוץ ביותר של דיונים בתוך המעגל של אנשים שרוצים להפחית במשקל הוא הפרעת האכילה. זה משהו שהם שונאים לדבר על! בהתחשב באופי של אכילה והעובדה שרוב האנשים הסובלים מזה גם יכולים להיחשב סובלים ממחלת נפש כגון חרדת פאניקה, אכן נושא לא רצוי. אתה יודע שיש לך הפרעות אכילה אם יש לך את הסימפטומים הבאים.

?? קבוע מתלונן על בעיות משקל
?? אובססיה עם
המשקל?? ירידה במשקל דרמטית בתקופה קצרה יחסית של זמן
??
רעב העצמי?? דיאטה רציפה והגבלות מזון גלויות
?? דפוסי אכילה לא סדירים
?? אובססיה עם קלוריות ושומנים במזון
??
פעילות גופני הרציף?? בידוד וביטוי של הערכה עצמית נמוכה לאחר האכילה

על פי מחקר יש כ 1 מיליון של גברים ו5-10,000,000 של נקבה בארצות הברית מושפעים מההפרעות. לפני העלאת העין גבות יש לך לשמוע אותי אנשים. זה לא מאוחר מדי כדי לפתור את ההפרעה. יש לי את הפתרונות הבסיסיים עדיין חיוניים עבורך. קראו על.

טיפול רפואי דחוף צריך להילקח במיוחד אם הפרעת אכילה השתלטה על ההיבטים הפיזיים של הגוף. אתה צריך לשים לב למרות שהשורש הוא לא פיזי כפי שהוא יכול להיות קטלני. הסימפטום הפיזי העיקרי של הפרעת אכילה הוא כמובן, תת-תזונה. היא מתוארת כפער בין משקל הגוף בפועל והמשקל המקובל. יש לי אנורקסית משקל גוף נמוך יחסית בהשוואה לאנשים רגילים באותו טווח גילים. שלא לדבר על סיכונים אחרים כמו דום לב שעלול להוביל להתמוטטות עצבים סדירה או שבץ, חוסר איזון באלקטרוליטים, כישלון של הכבד ובמקרים מסוימים, עייפות שרירים עקב אי סדירות של אכילת דפוס. שהטיפול המיידי אמר הופך יקר.

קבלת האמת שהפרעת האכילה היא אכן בעיה יכולה לקפוץ האפשרות של מקבל נרפא. כפי שציינתי קודם לכן, הפרעות אכילה כרוכות השלכות פיזיות שליליות באותו זמן שזה מחלת נפש. ישנם שני סוגים של הפרעות אכילה; אנורקסיה ובולימיה, שניהם נגרמים על ידי תמונה עקומה, מה שהופך אותך להבין שאתה שמן וזה למעשה תחילתה של הבעיה בגלל הרצון לרדת במשקל הפך לאובססיה. מודה שהבעיה הוא מציאות קשה ואכן אתגר גדול שלפעמים צריכה עזרה מקצועית.

ייעוץ הוא הכרחי בשלב זה; זה יעזור בקידום דימוי גוף בריא. זה יכול להיות גם צורך לחפש משהו שיכול להפעיל את זה, כמו דיכאון. הפרעות אלה נפוצות הקשורים הערכה עצמית נמוכה. טיפול בהפרעות אכילה יכול להיות מתמשך ועשוי להשתנות. רוב הזמן עוסק בנושאים פסיכולוגיים אלה צריכים להיות משולבים עם טיפול פיזי. זה חיוני מאוד שילמד את הסובל הרגלים בריאים חדשים שיכול להחזיר את אורח החיים הרגילים שלהם. טיפים אלה חשובים מאוד כדי להתגבר על הפרעות אכילה. זה תמיד הצעד הראשון כדי לקבל עזרה מקצועית. אל תנסה לפתור את זה לבד או שאולי רק להביא לך תסכולים.

 

כאשר אני ההרמה המתה לא עסוקה מעל חצי טון, אני סוקר צ'ילרים יין חשמליים בו אני משתמש ליקה החלבון שלי ומשקאות אנרגיה.

<רוחב אובייקט = גובה "425" = "355"><שם param = ערך = "http://www.youtube.com/v/eMVyZ6Ax-74?fs=1" "סרט"> <שם param = ערך "allowFullScreen" = "true"> "פנימי" "נכון"

קבל עזרה: אם אתה חושב שיש לך הפרעת אכילה, אנא צור קשר עם http://www.nationaleatingdisorders.org/ לעזרה!ישירות אתה יכול לתמוך בקורס מזורז בhttp://www.subbable.com/crashcourse הירשם למעט ככל לשמור על קשר עם כל מה שאנחנו עושים. כמו כן, אם אתה יכול להרשות לעצמו לשלם קצת כל חודש, זה באמת עוזר לנו להמשיך לייצר תוכן גדול.***בפרק זה של פסיכולוגיה קורס מזורז, האנק הולך לנו בעולם המטריד של הפרעות אכילה וגוף dysmorphic. יש הרבה קורה כאן, ולמרות שעדיין יש לנו הרבה נקודות לחיבור, הרבה שאנחנו יכולים ללמוד לעזור לעצמנו ואחד את השני. -תוכן עניינים:אנורקסיה, בולימיה, הפרעת אכילה לא מבוקרת 1:55סוגים של הפרעות הגוף dysmorphic 5:58שורשים פסיכולוגיים וסביבתיים 8:03-רוצה למצוא קורס מזורז במקומות אחרים באינטרנט?פייסבוק – http://www.facebook.com/YouTubeCrashCourseטוויטר – http://www.twitter.com/TheCrashCourseTumblr – http://thecrashcourse.tumblr.comתמיכת CrashCourse על Subbable: http://subbable.com/crashcourse
דירוג וידאו: 4/5

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top