פחד מעליות – התגברות על פוביה זו בתוך שבועיים בלבד

האם אי פעם שם לב גופך נדרך בעת ההזנה במעלית? אם התשובה היא כן, אז אתה יכול להיות פוביה זו. זה יכול להיות שקט מפתיע לגלות כמה אנשים יש את הפחד הזה אבל אם תיקח חלק מהאוכלוסייה שתמצא אחוז טוב עם פוביה זו. רב עם הפגיעה מהסוג הזה לא ייתן על יש להם את זה כשהם לא רוצים לבוא בתור משתטה או מפחד. אנשים פשוט להמשיך בחייהם אך עדיין תהיה פוביה זה, שאינו יכול להיות יותר טוב ככל שהזמן מתקדם. יש אנשים יכולים להתחמק מעונש פוביה זו יותר מאחרים; לקחת להישאר אצל אמא בבית למשל להבדיל מבצעת עובדת גורד שחקים במנהטן התחתונה. עבודה בבית רב קומות עם יום פוביה זו ב & amp; מתוך יום יכולה להיות השפעה שלילית מאוד על הנפש ולכן במוקדם זה טופל כן ייטב.

אז למה כל כך הרבה יש את הפחד הזה & amp; האם יש תרופה? לאחר פחד מעליות אינו בשל המעלית עצמה, אלא סביר יותר מאשר את העובדה שאתה מוקף בחלל מצומצם קטן לתקופה של זמן. הוסף את זה העובדה שאתה נוסע עד במהירות & amp; האפשרות הקיצונית שמשהו עלול להשתבש. אלו הן כנראה הסיבות הנפוצות ביותר עבור פוביה זו; זהו שילוב של גורמים אלה אשר שולח צמרמורות גבם של אנשים רבים כאשר הם צריכים להתערב כדי במעלית. לאחר פוביה לגבהים עשויים לשחק גם חלק, אחרי הכל רוב המעליות בימים אלה לנסוע ישר עד לגבהים לא מציאותיים.

כעת אנו יודעים מדוע יש לנו את הפחד הזה אך השאלה היא כיצד לרפא אותה? ישנן דרכים רבות לחפש תרופת הפחד שלך, אתה יכול לשכור פסיכותרפיסט אשר כנראה יעלה לך הון & amp קטן; אעלה לך אפילו יותר בזמן כפי שהוא ללא ספק לקחת כמה חודשים כדי להגיע לחלק התחתון של הפוביה שלך. אתה יכול לקחת נתיב חלופי אשר רבים נוקטים עכשיו; זה נקרא הודעות & amp סאבלימינל; שלה לוקח את העולם בסערה. אתה פשוט להאזין למוזיקה סאבלימינל פעמיים ביום במשך שבועיים & amp; הפוביה שלך תתמסמס.

זה עובד על ידי גישה התת המודע שלך ולא אתה מודע כל כך המוח האנליטי שלך אפילו לא לשמוע את ההצהרות החיוביות אשר מוטמעות בתוך המוזיקה. זה הוכח פעם אחר & amp; שוב ושוב כדי להיות הדרך הטובה ביותר לשנות את ההתנהגות בתוך מבוגרים. זה בדרך כלל לוקח רק שבועיים כדי להשלים & amp; זה עולה פחות מאשר תקליטור מוסיקה ממוצע היה, אתה יכול גם להוריד גרסת MP3 אז זה אפילו זול יותר. אם אתה מרגיש שיש לך פחד פוביה מעליות אז אתה צריך לתת הודעות סאבלימינל לנסות, רק לחשוב על זה, תוך שבועיים אתה תהיה מסוגל לקבל את המעלית ללא כל חשש.

 

אם אתה חושב שיש לך פחד פוביה מעליות אז אולי כדאי להעיף מבט באתר האינטרנט שלנו כדי לברר פרטים נוספים: http://subliminalcd.net/fear-of-elevators.html

מצאו מאמרי פוביות נוספים