פחד מחלת עור הוא Common פוביה שהרבה אנשים פנים

יש שפע של אנשים שיש להם פחד של מחלת עור, ולעתים קרובות פעמים הם אפילו לא מבינים את זה. המונח המדעי עבור הפחד הזה הוא dermatosiophobia, זה הרבה יותר מסובך אז פשוט צופה בו כפחד מחלת עור.

האנשים כי לעתים קרובות יש פעמים הפחד הזה של מחלת עור, יש סיבות מיוחדות משלהם שיש להם. הם כבר סיפרו אודות מחלות עור שונות, אשר התעורר הפחד הזה או אולי הם ראו מישהו עם המצב, ונשבע שלעולם לא מבין את זה.

הפחד הזה מזוהה עם דברים כמו פצעים, יבלות, מלנומה, ופחד כללי של העור. כל כך הרבה דברים יכולים לקרות העור של אדם במשך כל חייהם. על עניין אישי פוביה זה אמיתי באמת ואני אישית הייתי לי התמודדות עם פוביה זו.

העור שלך הוא מה שכולם רואים כשהם מביטים בכם, אם משהו לא בסדר עם כל פיסת העור שלך זה יכול לגרום לאנשים לראות אותך באור שונה. במקום לקבל את המבטים של אושר או אנשים רצו לבוא ולדבר איתך זה בדרך כלל פונה גועל.

הרבה אנשים שיש להם פחד מחלת העור יבקשו את עזרת רופא עור אמצעי כדי למצוא דרכים לעזור להם להתמודד עם ההפרעה. הם פעמים רבות לשמור על עצמם הרחק מאנשים אשר עשויים להופיע כאילו העור שלהם הוא לא בכושר הטוב ביותר.

הפרעה זו עלולה לגרום קשיים רבים בחיים שלך. למעשה הוא יכול לגרום לך להישאר נזיר בבית שלך. אתה מפחד לעזוב את המקלט של הבית שלך, כי אתה מפחד דברים להיות מסוגל לתקוף את עור אשר בטעות לשנות את המראה הכללי שלך, כמו גם.

פחד הפרעת עור נפוץ מאוד, זה כלום להתבדח על ישנם מערכים רחבים של אנשים שיש להם את המצב הזה, ואנשים רבים לא יכולים אפילו לדעת אם יש להם את זה או לא.

 

קבל עזרה נוספת כדי להתגבר על הפחד שלך של מחלת עור ולבדוק עשר זה תרופת פוביה דקה.

מצאו מאמרי פוביות נוספים