פוביה – דברים להבין לגבי זה מצב משתק

בתקופות מסוימות בחיים שלך, אתה יכול להתמודד עם מצבים או מקרים שיכולים לעורר תגובה כזו דאגה, דאגה וחרדה. במשך כמה אנשים, זה יכול להיות הנוכחות של חרק, לראות דם או להיות מוקף המון אנשים זרים. דברים אלה לבנות אחד להרגיש שלא בנוח ברע בנוח. עם זאת, כאשר הפחד הפך מחליש, האדם לא יכול להיות בעמדה, כך שיתפקד ולבצע משימה כשהיא עושה בדרך כלל. החשש הפך פוביה. פוביה מוגדרת דאגה לא רציונלית כלפי אירוע או עניין אשר באמת הוא לא מסוכן בכלל.

אחד המכיל פוביה תגשים סימנים ותסמינים כמו קושי של נשימה, קצב לב מואץ, עור קריר ולח, הזעת יתר ועלולה נראית מפוחד למראה של הפריט של הפוביה שלהם. הם חשים חרדה מדהימה, ואף עלול להיות מסוגל לבצע בדרך כלל. רובם בדרך כלל להכיר בעובדה דאגתם היא בלתי סבירה, אך אינם מוכנים לשלוט בעצמם בכל פעם שהם נודה על האמת. אחרים אולי אפילו להרגיש חרדה פשוט להיות לזכור או לשבת ולבהות ביותר חששו אובייקט או אירוע שלהם.

כאשר הפוביה הופכת מתסכלת מדי ומקבלת באופן יחד עם החיים שלך, ביקור הרופא שלך יכול לעזור. אין בדיקת מעבדה תאבחן פוביה. במקום זאת, הרופא יכול לעשות סדרה של ראיונות ולהתאים את הסימפטומים לך מתנה עם הקריטריונים נמצאים האבחוני והסטטיסטי של הפרעות נפשיות כי נעשה שימוש נרחב כבסיס לאבחון בעיות נפשיות. עם אבחנה נכונה, הרופא הוא מסוגל להגדיר טיפול שהוא הרבה כנראה להיות יעיל בשבילך.

הטיפול כולל העסקת תרופות שעברו טיפולים להתגבר על הפחד שלך. התרופות הנפוצות ביותר שנקבעו עבור אנשים עם פוביה הן תרופות נוגדות דיכאון, תרופות הרגעה וחוסמי בטא. פעולות נוגדות דיכאון על סרוטונין, האחראי על מצב הרוח של האדם. תרופות הרגעה מקבלות להתיר לאדם להירגע ולמנוע חרדה להחמיר כדי התקף חרדה. חוסמים בטאו להתנגד התוצאה של אדרנלין בגוף מה שמאפשר לך לנשום מסורתי וקצב לב ולהפחית תסמינים אוהדים אחרים כמו הזעת יתר.

תרפיה לפעמים מורכב הקהיה שזה נגמר בהדרגה על ידי חשיפת האדם אל נחלת הפוביה שלהם. בעשותם זאת, האדם מוכן להתגבר שלו או הפחד שלה בצורה מאוד איטית אך בטוחה. הליך זה יושלם בסיוע אנשי מקצוע רפואי ובכך כי הוא דווקא מועיל ואינו מסתכם הפחד והחרדה שהאדם כבר מרגיש.

כאשר אדם אהוב יש חשש לא רציונלי על אובייקט, הוא הציע לא להחמיר את הדאגה על ידי היגוי הרחק הערות הצהרות שליליות. במקום זאת, לעזור האדם האהוב להתמודד על ידי מדבר בגלוי והאזנה על הרגשות שלו או שלה ושמירה על גישה חיובית ביטול הפוביה. כאשר הוא הופך להיות רציני, להתייעץ בסיוע רופא מיד.

חדר סופרים כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט עכשיו 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה פוביות, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:
מקיטה מטען סוללות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top