עשר פוביות מוזרות בFolks היום המודרני מתמודדות עם

1, Papaphobia

לאורך כל דרך, האפיפיור הוא בהחלט נחשב מאז האנשים אדיבים והנפלאים ביותר בכדור הארץ, עשרות מיליון של אנשים רבים נוהרים אליו בתקווה להשגת הברכות ומקלטו. 89% מנשים אמרו שהם רוצים מגיני מסך אתה יודע פיתוי אלה של פנס LED? קמרון דיאז לתת לך את התשובה ובכל זאת, סיאול, קבוצה של אנשים הן באמת חוששת לאפיפיור הזה, כל האנשים האלה הם האמינו שיש נאבקים עם Papaphobia, כי הוא בהחלט, מדינה פתולוגיים חריגה מתמשכת. לאחר אחד הראה כל סימנים של מפגש של Papaphobia סוג זה, הוא או היא תציג אינדיקטורים אחרים לדוגמא קוצר נשימה, נשימה מהירה, קצב לב לא סדיר, הזעה, בחילה, יחד עם התחושה של חרדה כל מעל הגוף. אנשי Papaphobia אלה עשויים טרור לא רק האפיפיור, האובייקט מהכנסייה הקתולית הוא ללא ספק גם מרכיב מהפחד. לפיכך, אנשי Papaphobia כל הזמן להתרחק מאותם אנשים הקשורים לאפיפיור.

2, Arachibutyrophobia — אלה שמפחדים דבק חמאה לפה שלהם

לאחרונה, כמות מסוימת של כולם היא להיות מושפעת aracibutyrophobia משהו שכותרתו, אלה מודאגים כל הזמן איך חמאת הבוטנים עשויה לקבל דבק לחיך של הפה שלהם. אכילת כריכי חמאת בוטנים היא בדרך כלל אתגר אמיתי עבור אנשים שרוב האנשים שיש נתון אתה מודאג מעצמם עם האפשרות שהחיך מפיהם עשוי אולי לקבל sticked עם חמאת בוטנים. ברגע שמקלות החמאה לחיך של הפה שלהם, הם הולכים להצביע חרדה נהדרת ולהתנהג כמו צרכנים לא נורמלים.

3,
Trichophobia />אם מישהו לקבל מדי פעם שיער במרק, זה מצביע על כך שהוא בדרך כלל רגיל. אבל בהחלט יש את הופעתה של קבוצה, מה שהם רואים הוא בדרך כלל רצפה של שיער נפל, אלה עם ההרגשה הזאת יהיו כנראה כבר חוו Trichophobia. נכון להיום, תוכל למצוא כמה אנשים רבים ביוון שמושפעים מתסמונת המסוימת הזה, זה מסוים הוא בדרך כלל בשל העובדה כי חולים אלה לחשוף באופן קבוע שיער נפל על הבגדים שלהם יחד עם אזורים אחרים ובכך, ממש מרגישים מגעיל ומבוהל על ידי נפל שיער.

4,
Nomophobia />איך היית מרגיש כאשר אין כיסוי רשת בתוך הטלפון שלך? אתה יכול לנסות לכבות את הטלפון הנייד ליום שלם? יש לא משנה שנגמרת חשבון טלפון נייד או הסוללה בתוך הטלפון הסלולרי שלך לא חשמל, או הטלפון הסלולרי הולך לאיבוד, או שזה לא יכול לקבל אות בחלק האזור מיוחד, בקיצור, עם טלפון נייד תא החוצה, אנו נוגעים הרבה חיים בחברה המודרנית וסביבה תרבותית, פחד המסוים הזה בתוספת התסמינים הביאו איתם זוהו כNomophobia — הסימן מחשש הופך הצליח ליצור קשר עם אחרים שאין לי טלפון נייד תא.

5,
Ephebiphobia />התחלה, את המספרת שהוא מכונה "פחד וסלידה של אנשים צעירים", למרות שתופעה מסוימת יש שלהגדירה מחדש ניתנו הזדמנויות הרבות שתתקיימנה סביב כדור הארץ בימינו, ההגדרה החדשה היא למעשה "איש צעיר לא מדויק, מוגזם ורגשי. " סוציולוג ריי אולדנבורג סכם את הפער הזה בפרט דור בחברה אמריקנית, כמו גם פער הולך וגדל בין אנשים ומבוגרים כלהישאר Ephebiphobia הצעירים. אחרי שאמר את זה, של דאגה לרוב האנשים ודחייה ממבוגרים צעירים מסוג זה הוא לעתים קרובות יותר מאשר לא נחשב לצורת מוסווה של העלמת עין.

6,
Scopophobia />Scopophobia הוא בהחלט סימן שיש פחד לא רציונלי כאשר שבהה ובהה בכי זה גורם להם לחוות עצבים וחרדה, סובל נוטה להימנע מלהופיע בקניונים, אירועים ציבוריים משמעותיים ומפגשים משמעותיים אחרים. נהיגה, משימה קלה כעל ידי אחר, היא בהחלט דבר מורכב למדי לעשות ניתנו לכל חולים אלה יכולים שזה לא נכון שרוב האנשים בעת במכוניות מלבדם, מאחוריהם בוהים בהם באמצעות המראה ב מכוניות, וכתוצאה מכך, לא תהיינה להם פחד וחרדה משמעותיים.

7,
Spectrophobia />Spectrophobia המיוחד הבא כרוך הדאגה למראה בתוספת החרדה לקראת לראות את התמונה עבור חולים זו. הפסיכואנליטיקאי שאנדור פרנצי סיכם את הסיבות לSpectrophobia הבא לשתי סיבות עיקריות: הדאגה למודעות עצמית וחשיפה. קבוצה זו של אנשים מפחדים בדרך כלל בחיפוש במראה, התבוננות בעצמם בתוך המראה וחושף את עצמם, כאשר זה נהיה ממש ניכר, סביר להניח שמבודד את עצמם מאנשים אחרים, במרוצת הזמן הם, סביר להניח שהם יהיו ברצינות סגורה בתוך עצמו.

8,
Phagophobia />בנסיבות רגילות, Phagophobia מושפע אנשים לאכול רק מזון רך ונוזלי למזון, הם מתלוננים כל היום שהוא נמצא למעשה מאתגר לבלוע כל מיני מאכלים. אבל, בדיקה גופנית ובדיקות מעבדה הראו כי אין יתרון ליכול להיות שהתגלה במונחים בקשיים אנשים המושפעים אלה אולי יכולים להתעמת עם מזונות בליעה. מעל הזמן, אנשי Phagophobia אלה אולי פחד אכילת מזון או להתעצבן על ידי המחשבה של sawllowing מזון, לאחר מכן, זה יביא עליהם אובדן תזונה ומשקל.

9,
Vomitophobia />Vomitophobia מתייחס לסוג של תופעה שדאגה לא רציונלית תיגרם למרות שהוא למעשה הקאות, בעצמם או אנשים אחרים. מדד זה יכול אולי להוביל למצב הגרוע ביותר שהיא בדרך כלל שקבוצה מסוימת זו של רוב האנשים נוטה להימנע מהקהל ואוכל בחוץ, השתתפות באירועים חברתיים ומסיבות. הם יגלו את זה מורכב לבלוע מזון, שזה בדיוק למה כל כך הרבה אנשים שאובחנו עם אנורקסיה בולימיה במקום כבולימיה כרוכה דילמה של עודף משקל.

10,
Triskaidekaphobia />למרות שהוא בדרך כלל חסר טעם Triskaidekaphobia, זה בהחלט עדיין אחד מסוים של הצורות הנפוצות ביותר של דאגה, הוא אמר כי היטלר היה חולה במחלה זו. בנוסף, אחר "paraskavedekatriaphobia" הוא הודה ללא ספק מאז טופס דאגה ליום שישי השחור של. בסין, יפן ודרום קוריאה, האימה הנפוצה נוספת הולכת להיות הפחד לעבר מספר 4, זה מסוים הוא למעשה המכונה לעתים קרובות "פחד מספרה ארבע".

 

מאמרים פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">