עשר פוביות מוזרות באנשים המודרניים מתמודדות עם

1, Papaphobia

לאורך כל דרך, האפיפיור נחשב אנשים אדיבים ונפלאים ביותר בתוך העולם, עשרות מיליון אנשים נוהרים אליו בתקווה לקבל ברכות ומקלטו. למה ג'ניפר גארנר כל פיק חנויות תכשיטים הטובים ביותר? מי יודע! אחרי שאמר את זה, סיאול, קבוצה של אנשים מאוד מפחדת עם האפיפיור, הוא האמין אנשים שכולם יישארו נתקל Papaphobia, כי הוא בהחלט, מדינה פתולוגיים חריגה מתמשכת. בעקבות אחת הראה שום סימנים של להיות מושפע Papaphobia הספציפי הזה, הוא או היא תציג אינדיקטורים אחרים כמו קוצר נשימה, נשימה מהירה, קצב לב לא סדיר, הזעה, בחילה, כמו גם תחושה של פחד בכל הגוף. לקוחות Papaphobia אלה עשויים גם חוששים לא רק האפיפיור, האובייקט לכנסייה קתולית זה ללא ספק גם חלק מהדאגה. לפיכך, אנשי Papaphobia לעתים קרובות לשמור על מרחק מאנשים מחוברים תוך שימוש באפיפיור.

2, Arachibutyrophobia — אלה שמפחדים מדבק חמאה לפה שלהם

לאחרונה, כמות מסוימת של אנשים מושפעת מכמה דבר המכונה aracibutyrophobia, שם אתה מודאג כל הזמן איך חמאת הבוטנים תהיה כנראה לקבל דבק החיך של הפה שלהם. צריכת כריכי חמאת בוטנים היא בדרך כלל אתגר אמיתי עבור צרכני אנשים בעיקר כי הם מודאגים עצמם עם האפשרות שהחיך מפיהם עשוי לקבל sticked עם חמאת בוטנים. ברגע שמקלות החמאה לחיך של הפה שלהם, הם עשויים להפגין אימה מצוינת ולהתנהג כמו אנשים נורמליים.

3,
Trichophobia />אם מישהו מוצא את השיער בתוך המרק שלך מדי פעם, זה מצביע על כך שהוא בהחלט נורמלי. אבל בדרך כלל יש את הופעתה של קבוצה, מה שהם רואים הוא למעשה רצפה של שיער נפל, אלה עם תחושה של סוג זה עשויים היה להיות מושפעים Trichophobia. נכון להיום, תוכל למצוא כמה אנשים רבים ביוון שמושפעים תסמונת המסוימת הזה, זה סוג של הוא ללא ספק כי לקוחות אלה לחשוף שיער נפל על הבגדים שלהם יחד עם מקומות אחרים ובכך לעתים קרובות, מגיע למרגיש מגעיל והפחיד דרך נפל שיער.

4,
Nomophobia />איך היית חושב כאשר בהחלט אין כיסוי רשת בטלפון הנייד שלך? אתה יכול לנסות לכבות את הטלפון הסלולרי במשך יום שלם? יש לא משנה שנגמרת חשבון טלפון סלולארי או הסוללה בטלפון הסלולרי לא חשמל, או בטלפון הולך לאיבוד, או שזה לא יכול לקבל אות בחלק האזור שנבחר, בקיצור, חסר טלפון סלולארי תא, אנו דאגה חיים הרבה בחברה המודרנית והסביבה תרבותית, דאגות הספציפיות הזה וגם סימפטומים הביאו איתי נקראים Nomophobia — הסימן של חשש כרגע שלא הצליח ליצור קשר עם אחרים חסרי טלפון נייד תא.

5,
Ephebiphobia />והתחלה, את מספרת זה ללא ספק שכותרתו "פחד ואהב עם אנשים הצעירים", תוך התופעה הבאה יש להגדיר מחדש נתנה מגוון רחב של הזדמנויות שנערכו ברחבי העולם היום, ההגדרה החדשה היא ללא ספק "לא מדויק, מוגזם גבר צעיר רגשי. " סוציולוג ריי אולדנבורג סכם את זה סוג של פער דורות בחברה אמריקנית, כמו גם פער הולך וגדל בין אנשים ומבוגרים כמקבלים Ephebiphobia הצעירים. עם זאת, פאניקה כלפי יחידים ודחייה ממבוגרים צעירים מסוג זה הוא לעתים קרובות יותר מאשר לא נחשב לצורת מוסווה של העלמת עין.

6,
Scopophobia />Scopophobia הוא בדרך כלל אינדיקציה שיש חשש לא רציונלי כאשר הופכים בהה ובהה בבשל העובדה שהוא גורם להם לחוש חרדה וחשש, אנשים לעתים קרובות למנוע להופיע בקניונים, אירועים ציבוריים מסיבי והתכנסויות גדולות אחרות. נהיגה, משימה לא מסובכת חשבה להיות על ידי אחרים, היא בדרך כלל גורם בעייתי ביותר לעשות בטענה שיש לי אנשי אנשים יכולים זה לא נכון איך רוב האנשים בעת במכוניות מלבדם, מאחוריהם בוהים בהם דרך המראה ב המכוניות, ולכן, הם הולכים להיות חרדה וחרדה באמת רציניות.

7,
Spectrophobia />Spectrophobia הייחודי זה כרוך החרדה לקראת המראה וגם מדאיג כיוון שראה את התמונה מהמטופל. הפסיכואנליטיקאי שאנדור פרנצי סיכם את הסיבות של Spectrophobia סוג זה לשני גורמים עיקריים: הפחד כלפי מודעות עצמי וחשיפה. קבוצה זו של אנשים בדרך כלל פוחד להסתכל במראה, התבוננות בכוחות עצמם במהלך המראה וחושף את עצמם, כאשר הוא מקבל רציני ברצינות, אתה סביר להניח שהם בעצמם לבודד מאנשים אחרים, ואילו במרוצת זמן, הם יהיו ברצינות סגורה בתוך עצמו.

8,
Phagophobia />בנסיבות רגילות סובלי Phagophobia, לאכול ארוחות מזון ונוזלים רק רכות, הם מתלוננים כל היום שזה מורכב לבלוע את כל סוגי מזון. עם זאת, ניתוח גופני ובדיקות המעבדה הראה כי אין יתרון לעלול להתגלות במונחים השייכים לקשיים אנשי אנשים אולי להתעמת עם מזונות בליעה. יותר מ זמן, אנשי Phagophobia אלה עשויים גם טרור צריכת מזון או להתעצבן על ידי המחשבה של sawllowing ארוחות, לאחר מכן, זה יגרום להם הפסד תת-תזונה ומשקל.

9,
Vomitophobia />Vomitophobia מתייחס לסוג שלך של תופעה שחרדה לא הגיונית, סביר להניח להיגרם למרות שהקאות, בעצמו או אחרים לאזרחיהן. סימפטום מסוים זה עשוי גם להוביל למצב הגרוע ביותר שהוא בדרך כלל שהקבוצה של אנשים הבאים תהיה כנראה להישאר ברורה של הקהל ורב החוצה, השתתפות באירועים חברתיים ומסיבות. הם יקבלו את זה מסובך לבלוע ארוחות, שזה בדיוק למה כל כך הרבה אנשים שאובחנו עם אנורקסיה, בניגוד לבולימיה בולימיה כרוך צרות של להיות כיום סובל מעודף משקל.

10,
Triskaidekaphobia />למרות Triskaidekaphobia הוא חסר טעם, זה ללא ספק עדיין אחת הצורות הפופולריות ביותר שלך של פחד, הוא בעצם אמר שהיטלר היה חולה במחלה ספציפית זו. בנוסף, "paraskavedekatriaphobia" אחד יותר מוכר, בדרך כלל מאז המגוון של טרור כלפי יום שישי השחור. בסין, יפן ודרום קוריאה, הדאגה הנפוצה נוספת הולכת להיות האימה כלפי מספר 4, זה בפרט נקרא ללא ספק "פחד מהספרה ארבעה".

 

מאמרים פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">