עפתי פוביה – מה התשובה הטובה ביותר הפחד שלך גבה?

רוב האנשים אוהב לטייל אבל לא כולם חשים בנוח עם מסוים של אמצעי תחבורה כמו לעוף. מטוסי הובלה אווירית היו אחת התרומות המשמעותיות והמועילות ביותר במדע, ובכל זאת יש הרבה אנשים שמפתחים פחד מסוים לטוס. יש פוביה עף המסוימת הזה גורמים רבים ומגוונים מדוע הפרעת חרדה כגון פתחה אצל אנשים מסוימים. למרות פריצות דרך חדשניות בענף התעופה פתח כדי להבטיח נסיעה בטוחה ומהנה בקרב נוסעים, מחקרים מראים כי עדיין יש אחוז גבוה של אלה aerophobia סבל. מהם הסימנים להראות יש לך פוביה עף?

ישנם גורמים שונים שיכולים אומר שיש לך בעיות פסיכולוגיות מסוימות במיוחד בעת נסיעה דרך האוויר. תסמינים אלה עלולים לא להיות קשורים באופן ישיר או באביב מתוך חווית הטיסה של אדם, אבל נסיעה במטוס עלולה אפילו לגרום להם קשה יותר להתמודד עם.

– אתה אולי הנטייה להיות מתוח והדגיש במיוחד כאשר טסים או אפילו עצם המחשבה על זה מכה בך. זה עשוי להוביל לתגובות גופניות אחרות כמו עייפות, בחילה, כאבי ראש או חוסר נוחות גופנית אחרת. – אתה עלול לחוות התקף חרדה ממושך פתאומי במיוחד נפוץ במהלך או לפני הטיסה שלך. יש לך מתגובה קיצונית חששות לגבי תנאי מזג האוויר, צלילים וסוגים מסוימים של התפרעות במהלך הטיסה

-.

-. ייתכן מאוד פחד גבהים להוטים כאשר שומעים על תאונות מטוסים או בעיות אחרות לגבי טיסות

מה היא התשובה הטובה ביותר לבעיה עפה שלך?

פוביה מעופפת כמו כל פחד אחר ניתן להתגבר וכובש רק אם יש לך את הנחישות ועל שמאל נטייה להילחם הבעיות שלך. הדבר הראשון הוא באמת מצהיר להתמודד עם הפחדים שלך. לאחר שאתה משוכנע שאתה באמת רוצה לצאת מנצחת בחיפוש שלך, אז אתה יכול לעלות על כמה צעדים שיכולים להפחית לפחד מטיס.

הנה רשימה של כמה תשובות על פחד הקשורים עף:

– קח פסיכותרפיה או עזרה וייעוץ כדי לטפל בבעיות הפסיכולוגיות הללו כי הם מטרידים אותך, המשפיעים הגישה והפרספקטיבה שלך כלפי עף. חלק מהנושאים הללו במיוחד אלה בעבר חשוב לזהות שכן הם עלולים להיות שורש הקושי שלך.

– אלו המעדיפים ספרים וקורסים עצמית עזרה מקוונים כן, מומלץ להשתמש באפשרות זו. ישנם מקורות רבים באינטרנט מועיל כי הם עשו במיוחד כדי לשרת את הצרכים האישיים הספציפיים ודרישות בפתרון aerophobia. מקורות מתרבים במהירות מוכרת נרחב ומקובל, קטעי וידאו, audios, ספרים, ואפילו בלוגים באינטרנט כי להתמודד עם הפחד מטיסות איך לענות בעיה זו. פוביה מעופפת מושרשת מספר מקורות ועלולה לגרום דילמות אינספור לעתים קרובות מדאיגות. לכן, מציאת תשובות פוטנציאל לטפל ולבסוף לפתור הפרעת חרדה זו היא חובה אם אתה מתכוון ליהנות בצורה בטוחה מצוינת לנסוע למקומות על פי בחירתך.

 

זה לוקח שעות רבות כדי לחקור נושא זה, הרשה לי להפנות אותך בכיוון של משהו סייע למאה אנשים לרפא את הפחד שלהם לטוס קטן כמו 18minutes! עזיבה http://www.flyingphobia.biz החברה.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top