עיצוב מטוסי מבנים

ספר טכנאי בדק בית תעופה לא משלים לאחר שסיים, אבל. כמו מטוסים מורכבים יותר שתוכננו, מעסיקים דורשים טכנאים לעדכן את כישוריהם באמצעות הכשרת אחזקת התעופה מתמשכת. במהלך בנוסף, בזכות התקדמות טכנולוגית נוכחית אחזקת מטוסים, תצטרך פקודה מוצקה של אלקטרוניקה כדי לרכוש ולשמר עבודה כטכנאי אחזקת תעופה. סטנדרטי הסמכת FAA גם לעשות אימון מתמשך צורך; כל עשרים וארבעה חודשים, טכנאים נדרשים לפחות 16 שעות של אימונים בבית ספר טכנאי תחזוקת תעופה כדי לשמור על אישור.

מכללות תעופה באינטרנט מאפשרות לך להשלים הזמן בכיתה שלך מתי שנוח לך, ולכן אתה יכול לשמור על העבודה הנוכחית שלך או להרגיש ולהיראות לאחר התחייבויות אחרות בזמן שאתה באמת ניתוח. איפה ידות על לא נדרש, כי זה מאוד באימוני טיסה ותחומים מסוימים אחרים, בתי ספר התעופה הטובים ביותר מורשים אתה באמת לארגן פעם באזור שלך, ולכן אתה באמת לא חווה לנסוע מרחקים ארוכים כדי לסיים שלך מעלות.

עם הזמינות של ספר טיסה והדרכה התעופה במהלך בארה"ב, רחוב פי.סי. טייסים צבאיים ברגע עף עבור חברות תעופה גדולות הולך ופוחת. טייסים לשעבר צבאיים לאכלס חפיסות טיסה של חברות תעופה מסחריות בכל אחד רחבי העולם. פורש משירות צבאי מאפשר לטייסים, חווים שעברו הכשרה קפדנית במסגרות צבאיות, ליישם שלו או ההכשרה והכישורים שלה להפריד את קריירה אזרחית. אבל, עבור אלה ללא רקע תעופה צבאי, אימון תעופה זמין במהלך ספר טכנולוגי סחר.

בטיחות התעופה היא עולם גורם מרכזי רחב האורגניזם הבינלאומי לתעופה האזרחית צריך להרגיש ולהיראות את העניין בזהירות. כיום במהלך במדינות רבות תעופת תפקידה של הממשלה הם בלתי נפרדים גם אם אנחנו שוכחים הכנת תעופת עסקים עבור moment.Perhaps המלהיבים ביותר במהלך הזיכרונות שלנו היא הטענה של כי כלה טריה צעירה. מי מת בשל קרישה מסיבי של דם, זה צריך ניסיון היה בעוכרי זוג של מודעות התאגיד. הרשויות לבטיחות התעופה מסחרית חייבות לחוות לביקורת מוגברת.

התעופה לחובבים הוא כרגע פתוחה לכולם, בכל זאת זה מאוד מאוד מרגש מעשי ללמוד את הדרך כדי להטיס plane.If אתה סוג של יחיד שהוא מחפש ריגושים ואוהב לדחוף את גבולות, תעופת נופש תוכל להיות שלך להפריד תחביב אהוב. למרות שזה אינו כרוך קיצוני לימוד הרבה לקחי הוראה, היית קונה רישיון הטיסה שלך בקלות כמות נכבדת של זמן. לכל הרפתקן, להטיס מטוס יכול להיות העליון החדש. האדרנלין כי דוהר על פני הגוף שלך כשאתה להצטיין לתוך השמיים הם כרגע רוב מלהיב לכל עולה חדש. מסיבה זו, תעופה פנאי נמצאת במגמת עלייה.

אם אתה באמת לחוות הכרעה בין במכללה להכשרת תעופה סדירה אחת המציעה CBT, אתה צריך בהחלט לקחת מראה והתחושה בבית את האחד עם הטכנולוגיה. למידה במהלך מטוס מאומת לקיחת קורסים מאז ומתמיד מרכיב של לוח הזמנים של טייס. אבל אספקת התעופה היא גם משהו אבל מרגש, זה מאוד אלמנט של ידיעת טייס. אספקה ​​מטוסים רק צריך להיות מפורסם, במיוחד אם אתם סובלים מאות חייהם של נוסעים בידיים שלך. עם זאת, כאשר אתה בעצם לחוות את ההזדמנות להוסיף CBT לתוך התערובת כי, יחד עם מטוסים מדומים, זה יכול לשנות הכל. טייסים כבר לא לפחד להוציא רעיונות זמן ללמוד עוד הם פשוט לא מבינים. הם היו לבדוק יותר, כמו CBT הופך את לימוד כיף ומרגש.

אז הנה הזדמנות כדי לקבל עצות חינם שלך על תעופה הימית ובנוסף לזה לקבל מידע בסיסי על לחסוך כסף לבקר תעופה חדשה

מצא עוד CBT מאמרים