עייפות ודיכאון

טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר ותסמונת העייפות הכרונית שתי הפרעות שיכולים לטעות זו מזו. לשעבר יכול להיות סימפטום של האחרון ושניהם עלולים לגרום לתופעות מאוד דומות לאלה שמעולם התנאי. אף על פי כן, שתי הבעיות הללו הן שונות לחלוטין ולכן קוראות למתן סעדים ברורים כמו כן (למרות העובדה כי תרופות נוגדות טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר ניתן להשתמש בשני המקרים). לפיכך באבחון בעיה, זה מאוד חשוב להבחין מי הוא מי.

תסמונת העייפות הכרונית מאופיינת עייפות מתמדת שאינה משויכת למאמץ פיזי וכמעט נמשך לא פחות מ -6 חודשים, יש זמן בעייתי לשים לב או זיכרון לטווח קצר, כאבי גרון, בלוטות לימפה רגישות, כאבי שרירים, כאב רב מפרקיים מבלי דלקת, כאבי ראש מסוג חדש, לא מרעננים שינה, אי נוחות מייד לאחר מאמץ פיזי אשר נמשך בדרך כלל לפחות ביום, סחרחורות, בעיות יציבות כשרון גוף, נפיחות, בחילה, בלבול והפחתת משקל. סימנים או תסמינים אלה יש התקפה פתאומית, מהירה, והוא אחריו עם סימפטומים flulike.

מצד שני, את הסימפטומים של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מג'ורי יש נטייה להגביר לאט על אנשים לחוות אותו. בין הסימנים והתסמינים שלה שמזוהים גם חולי תסמונת עייפות כרוניים הוא שינוי במשקל, שנת nonrestful, ישן הרבה יותר מרגילה, עייפות וחוסר מרץ נמוך, בעיה עם חשיבה, התמקדות, ועושה פעולות.

ההבחנות של שני התנאים ניתן למצוא נטיות של אנשים שחווים אותם. אנשים עם תסמונת עייפות כרונית יש גם את העניין לבצע פעולות למרות שהם אינם מסוגלים לעשות זאת בשל העובדה של מצבם, בעוד אנשים מדוכאים אין עניין בכלל בדברי התחייבות כי הם השתמשו כדי ליהנות. אנשים לחוצים לעתים קרובות יש הפרעת שינה ולכן מצליחה לקבל מנוחה טובה ואילו אלה החווים תסמונת עייפות כרונית יכול לישון אבל זה לא ירגיע חולשתם. בנוסף, אנשים הסובלים מדיכאון יש תחושות של הערכה עצמית נמוכה, אשמה נדירה, חוסר תקווה וחוסר אונים; אנשים שיש להם תסמונת עייפות כרונית אין רגשות אלה, אלא אם כן כמובן יש להם כבר הפרעות טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר כתוצאת הבעיה שלהם.

למרות הפרעות שני אלו קשורים מאוד זה לזה, ההבדל הגדול בין השניים הוא חשוב כדי לרפא את הבעיה עם הבחירה הנכונה ולעולם לא לגרום לבעיות נוספות יותר.

 

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top