עזרה להפרעות אכילה

המקרה-המחקר הבא מדגים מה ניתן להשיג במונחים של ריפוי הפרעת אכילה על ידי תרגול ריפוי גבוהה תודעת שיטת עזרה עצמית הפשוטה. ג'יין באה לראות אותי, כי היא סבלה מהפרעת אכילה מגיל 11 שנים. היא נשלחה אליי על ידי תזונאה שהרגיש שהיא לא יכולה לעזור לה יותר. ג'יין הייתה בדיאטה כל הזמן כל החיים שלה והמשקל שלה מעולם לא היה באותה משבוע אחד למשנהו. היא גם עולה במשקל במהירות באחד מבולמוסי-שלביה או שהיא מאבדת את המשקל בדיאטות שגזר על עצמו וקשה הרבה. ג'יין אמרה לי כי 75% מכל המחשבות שלה היו במחשבות אובססיביות על אוכל. כששאלתי אותה למדידת הסבל שלה בקנה מידה בין 0 (ללא סבל) עד ​​10 (ייאוש גמור) היא ראתה את עצמה ב8.5.

אני חייב להוסיף כאן כי אני לא עבדתי עם נשים הסובלות מהפרעות אכילה במשך שנים רבות עם שיטות קונבנציונליות יותר לפני שהתחלתי ריפוי גבוה-תודעה. אני מצאתי שזה היה קשה מאוד כדי לעזור לאנשים שבעיות עם אוכל כבר החלו בילדות כי הלקוחות אלה לא היו כל זיכרון חיובי של עצמם כמבוגרים ללא הפרעה. באופן כללי, ההצלחה שלי עם תרופות הפרעות אכילה שלמות הייתה קטנה עד בינוני. סקרן אותי לעבוד עם ג'יין בשנת 1999, כי היא הייתה הלקוח הראשון שלי עם הפרעת אכילה מאז שהתחלתי לכלול את העזרה של התודעה גבוהה יותר למפגשי אימון-החיים שלי.

בפגישה הראשונה שהנחיתי את ג'יין לרגיעה כדי שתוכל ליצור קשר עם התודעה הגבוהה יותר שהופיע לה בצורה של אישה זקנה וחכמה מוקפות אור זהוב. היא שאלה את האישה חכמה זו לריפוי סמל להתגבר על הבעיה שלה וקיבלה את התמונה של פרח אדום. הוריתי ג'יין לדמיין הסמל שלה בלב שלה כל יום פעמיים במשך שתי דקות ולנשום את הצבע האדום לאורך כל ישותה באהבה ובמיוחד לחלקי גופה, היא נחשבת כמדי שומן. אני גם אמרתי לה לשכוח את כל מה שלמדה על דיאטות, לאכול רק כשהיא הייתה רעבה, לאכול בדיוק את מה שהיא מרגישה כמו לאכול (בגבולות היגיון "בריאים") ולהפסיק כשהיא הרגישה מלאה.

בשנים קודמות שנתתי את העצה הזו באופן שיגרתי לכל הלקוחות שלי עם הפרעות אכילה ואני מצאתי כי הסבירות שמישהו שם אותו במלואו לפועל הייתה קרובה לאפס. בדרך כלל, המחשבות הטורדניות כפייתיות סביב אוכל והתשוקה שהובילה לאכילה מוגזמת היו הרבה יותר מדי חזקות לנוטרל על ידי עצה פשוטה זו. בעיקר זה לקח הרבה חיזוקים שבועיים לפני שהאנשים לאט והיסוס התחילו לסמוך על הגוף שלהם. סיקרנו אותי לראות איך ג'יין הייתה להתמודד עם העצה שלי, עכשיו שהיא מונחה על ידי ריפוי סמל מהתודעה הגבוהה יותר.

שבועיים לאחר מכן ג'יין חזר אליי והכריז כי כל תשוקתה נעלמה, כי לא היה לה בולמוסי אחת והכי חשוב שהיו לי דבקות הפנימיות קבועות שלה על מזון הפסיק! לרוע המזל, ג'יין עדיין היו בעיות עם דמותה גוף כמו שהיא הרגישה הרבה יותר מדי שומן ולכן היא עדיין נמדדה 5 בקנה המידה של סבל. הפעם היא ביקשה ריפוי סמל להפחיתה סובל מתיעוב עצמי. היא קיבלה נרקיס צהוב ועבדה איתו באותו אופן כמו קודם לעוד שבועיים.

כאשר ג'יין חזרו היא בעליל נראתה רזה ואמרה לי שהיא נהנתה שקט נפשי כמו שמעולם לא היו לי לפני בכל החיים שלה. בפעם הראשונה, היא אמרה, היא נהנתה אכילה והיו מחשבות חיוביות סביבו. הסבל שלה צומצם לרמה של 3.25 בסולם כי היא עדיין רצתה להיות רזה. אני לימדתי את ג'יין תרגיל קטן כדי לשלוח אהבה לעצמה והיא המשיכה לעבוד עם סמליה הקודמים.

עוד שבועיים לאחר מכן ג'יין השתפרה עוד יותר ונמדד 1 בקנה המידה של סבל שהוא רק מטרד מתון מאוד. רוב מפתיע, היא עשתה שלום עם הגוף שלה והרגישה שהיא יכלה לקבל את זה למרות שהיא עדיין לא הגיעה אליה מטרה (לא מציאותית) נמוכה משקל היא תמיד רצויה.

ג'יין ואני הסכמתי שהיא נרפאה לרגע, אבל היא תמיד יכולה לחזור אליי במקרה של הישנות. כשדיברתי איתה בטלפון כמה חודשים לאחר מכן היא שמרה את כל השיפורים שלה.

טרה Springett בעלת תואר שני בחינוך והוא פסיכותרפיסטית מוסמכת באופן מלא. יש לה כישורים לתארים מתקדמים בטיפול גשטלט, טיפול מודעות לגוף וטיפול טרנס-פרסונלי. היא עבדה כמדריכה בסמים, יועץ לבני נוער ופסיכותרפיסט הכללי משינה 1988.

טארה כבר מתרגל בודהיסטי מסור מאז 1986. בשינה 1997 היא קיבלה עידוד מהמורה שלה בודהיסטית ללמד אחרים. טרה מאז לימדה קבוצות מדיטציה-הולך, והוא משלב חוכמה בודהיסטית וניסיונה בייעוץ כאשר סיוע בצמיחה אישית, הפיתוח & amp העצמי שלהם ללקוחות שלה; שיפור.

לקבלת עצות נוספות לעזרה עצמית href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://www.taraspringett.com/healing"> ללכת לwww.taraspringett.com

קשור Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top