סימפטומים של דיכאון – הכרה בם

זה כמעט בודאות את המציאות שכל אחד יש ברגע או שתיים חשו מדוכא כמו להיות קודר או נסער. גם מי שנראה כל הזמן להיות מאושר ומחייך מקבל סימנים אלה. Bu זה לא בהכרח אומר שהם לוקים במחלה הקלינית בפועל. האינדיקציות אמיתיות של דיכאון צריכה להיות מובנות כהלכה, שאובחנו וטופלו כראוי.

סימני האזהרה של דיכאון הם קצת דומים לצורות אחרות של סבל רגשי. הפער הוא שיכולות להיות מוצמדות צורות האחרות עד לבעיה ספציפית, כמו מתאבל על מישהו שעובר משם, שעלול לגרום לאחד להיות מוטרד או עצוב ומדוכאים במשך זמן רב. סימנים אלה נוטים ללכת משם ולא יכולים להיחשב הסימנים האמיתיים של דיכאון, אלא אם כן הם להימשך יותר משנה או כך, ואין קשה לעכב את עבודתם היומיומית. מתאבל על האובדן של אחד קרוב ויקר הוא רק רגיל וניתן לצפות ויכולים להימשך אפילו לכל חיים כל עוד זה לא מגיע כל כך מוחץ שזה משפיע על העבודה שלהם ומערכת היחסים שלהם עם אחרים ככל שהזמן עובר. אם כך זה רציני.

הסימפטומים של דיכאון, אפשר ללמוד מעוצמת העצב של אחד והקביעות שלה. גם ביום רע יכול לגרום מקרה חמור של בלוז עבור כל וכל, אבל זמן השינה או איכות טובה בלילה בילה עם משפחה או חברים יכול להפיג אותו למחרת בבוקר. לפעמים אפילו השפעות מזג אוויר סגרירי אנשים מסוימים, אבל ברגע שמזג האוויר הגרוע הוא מעל האדם gingers וחוזר לעצמו. אבל כאשר תחושה "כחולה" זה מקבל רעה והסימפטומים נראות לעין של הדיכאון אחרון לאורך נדיר של זמן, אז הם הופכים לסימפטומים של דיכאון האמיתיים. דיכאון קליני ברור יכול להיות מזוהה עם תחושה של ריקנות, אובדן של מטרה בחיים, אפילו תחביבים ופעילויות אחרות נהנו בעבר נראה משעמם, וגם במתקשה להתייחס עם חברים ובני משפחה. זה לא תמיד מוביל להתאבדות אלא חוסר הכבוד עצמי. הסימנים של דיכאון שונה מאדם אחד למשנהו, אך במשותף הם נוטים לנקוע חיים נורמלים. בעוד "ביום שני בלוז" הוא תופעה שכיחה, לאנשים מדוכאים אלה, זה תמיד בלוז, אפילו לצאת מהמיטה.

אתה צריך להבין שזה הזמן להתייעץ עם הרופא שלך ברגע שאתה מגלה שהסימפטומים של דיכאון שלך מקבלים את את היד כל כך רחוקה כמו להפריע לעבודה או חייך, או אם אתה נופל בחזרה באחריות שלך לשלך משפחה. אם אינו מטופל, הסימנים של הדיכאון להיות יותר גרועים ויגיעו לראש בזמן כזה שזה יהיה קשה מאוד לעזרה רפואית אפילו להיות על כל שימוש. אם אתה מרגיש שיש לך סימפטומים של דיכאון, תדבר על זה עם רופא המשפחה שלך ולקבל את העזרה שמגיעה לי עשיר.

 

אוליבר דניאל הוא סופר עצמאי של מגוון רחב של מאמרים וניתן להגיע בjayasingh.daniel@yahoo.co.in

עוד Treating מאמרים דיכאון