סימפטומים של בלוטת התריס מחלות

מחלת בלוטת התריס משפיעה על היבטים שונים של הריון ולאחר לידה לבריאות האם וילד שזה עתה נולד. יש כבר מגוון וסותר את הנהלים בכל הקשור למחלות של בלוטת התריס והריון. כתוצאה מכך קבוצה של אנדוקרינולוגים הגיעה יחד לפרסם כתב עת המכילה הנחיות קליניות לניהול בעיות בבלוטת התריס במהלך הריון ובתקופת שלאחר הלידה.

ייצור לקוי של הורמון בלוטת התריס הוא הגורם העיקרי של בלוטת התריס. סימפטומים הקשורים בבלוטת התריס הם לפעמים מטעים וטועים למחלות אחרות. אם לא אובחן בשלב מוקדם את ההשפעה של בלוטת התריס יכולה להיות די רצינית. פעלולים צמיחה גופנית ונפשית בשם cretinism הוא מחלה עיקרית שנגרמה עקב תת פעילות בלוטת התריס.

בלוטת התריס יושבת סביב קנה הנשימה מאחורי ומתחת לאזור אפל של האדם. בלוטה בצורת עניבת פרפר קטנה זה מייצרת מספר הורמונים בגברים ונשים, שני triiodothyronine ישות החשוב ביותר (T3) ותירוקסין (T4). הורמונים אלה מסייעים להמיר חמצן וקלוריות לאנרגיה, מה שהופך את בלוטת התריס הבלוטה הראשית של חילוף חומרים. ההורמונים הם גם חיוניים לתפקוד התקין של כל האיברים שלנו, כוללים לבנו, מערכת שרירים ושלד ומוח.

הגורם השכיח ביותר של בלוטת התריס הוא המחלה של הקבר שהיא מחלה אוטואימונית שגורמת לנוגדנים נורמליים להיות מיוצר המשפיעים על בלוטת התריס באופן כזה שהוא מייצר יותר מדי הורמוני בלוטת התריס גורמים למצב המכונה יתר של בלוטת התריס.

יתר של בלוטת התריס יכול לגרום לדלקת של בלוטת התריס ועשויה לפתור את עצמו פעם אחת מרפא בלוטת התריס. זה גם יכול לנבוע ממחלות כרוניות כמו מחלת גרייבס. במקרה זה, תרופה נגד בלוטת התריס משמשת כדי להביא את הורמוני בלוטת התריס בחזרה לאיזון.

עם זאת בלי היתרון של מחקר חד-משמעיים, RCP וארגוני בלוטת התריס בחורה בחרו להגביל את שיטות טיפול מתרגלים יכולים להציע למרות רב רוצים להשתמש בתרופות אלה מבוססים בעיקר על החוויות שלהם הקודמות של טיפול במצב זה.

הטיפול כולל נטילת מנה יומית של תירוקסין הסינתטי, שהוא זהה להורמון המיוצר על ידי בלוטת התריס. מינון תלוי במטופל גיל, משקל וחומרת המחלה, והוא במעקב צמוד, כך שרק את הסכום המדויק צריך הוא נתון.

בלוטת התריס שunderproducing הורמון בלוטת התריס נקראת בלוטת התריס. הוא מאופיין על ידי רמות לא מספקות של הורמוני בלוטת התריס תירוקסין העיקרי (T4) וtriiodothyronine (T3). תירוקסין הופך לזה צורה פעילה של triiodothyronine על ידי הכבד.

תנאים אלה יכולים לגרום לתופעות חמורות לאם ולתינוק. החולה עלול לסבול מהשפעות רעות שנגרמו על ידי המצב שונות. טיפול רפואי מוגזם ומלא צריך להיעשות בעיקר עם מטופלים שמצב ניתק כדי לשמור ולהגן על העובר ובטיחותה של האם. סיבה לכך הוא בהולך הפרעה של בלוטת התריס יגרום לידות מוקדמות, הפלות ופיגור בגדילה תוך רחמית יכולה להתרחש כאשר ההפרעה הולכת מאובחנת או מטופלים.

תסמיני מחלה בבלוטת התריס שונים אלה יכולים להתרחש אחד אחרי השני. זו הסיבה שזה עלול לקחת זמן רב לפני אחד יכול להבין שכבר יש להם בעיות בבלוטת התריס.

 

קראו על תרופות בבית וגם Bacopa גם לקרוא tinospora cordifolia