סימפטומים הפרעת פסיכיאטר כללית – איך לטפל בה

הפרעת פסיכיאטר כללית, אדם יש מתפשר, רגשות נדנוד של דאגה או פסיכיאטר. תחושות אלה הן גם מוזרים אינטנסיביות, או פרופורציה הצרה בפועל והסכנות של חיי היומיום שלך. ההפרעה מוגדרת דאגה מתמשכת על בסיס יומי או כמעט כל יום, במשך שישה חודשים או יותר. בכמה מקרים, סימפטומים הפרעת פסיכיאטר כללית גורם לך להרגיש מודאג רוב הזמן, אפילו מאז הימים הראשונים או בגיל ההתבגרות. במקרים אחרים, החרדה עשויה להיות נטייה ידי משבר או תקופה של מתח, כגון אובדן עבודה, מחלה במשפחה או מוות של קרוב משפחה.

גם אם הבעיה במוקדם או במאוחר נעלמת ואת המתח עובר, גידול feeing הבלתי מסולקת של פסיכיאטר יכולה להימשך חודשים או שנים. בנוסף על המצוקה מדאגות נדנוד וחרדות, אנשים עם סימפטומים הפרעת פסיכיאטר כללית עשוי להיות פיזי ופסיכולוגי בטבע. התסמינים הפיסיים עשויים להנחות אותם לצוד לטיפול מרופא מומחה, קרדיולוג, מומחה ריאות או גסטרואנטרולוג. מתח יכול גם להגביר את החרדה או סוף עם פוביה, כגון פחד מכלבים, נהיגה ברכב או במסיבה. אנשים עם הפרעת פסיכיאטר כללית עלולים להיות ביטחון עצמי נמוך או עלול להרגיש מלא ספק עצמי, כי הם מפרשים כוונות או פעולות מאנשים אחרים באופן שלילי, מאיים או דרכים קריטיות.

הפרעת פסיכיאטר כללית מדויק התסמינים ממשיכים להיות בלתי מוגדר. אף על פי כן, מספר האנשים יש נטייה תורשתית או מולדת לרכוש את הבעיה. ההפרעה אולי נובעת הפרעת מעגלים במוח שמנתבת את תגובת הפחד. אחד המבנים האלה הוא האמיגדלה, חלק עמוק במוח מודה מידע על לחץ סביבתי, מעריך חשיבותם, ו מנצח מענה אפקטיבי. חלק אחר של המוח הנקרא קליפת המוח הקדמי, מוחזקת אחראיות על כושר שיפוט ותכנון, היא גם מרכיב של התגובה חרדתית. השליחים הכימיים כגון אותות שחרור חומצה בוטירית גמא אמינו וסרוטונין לאורך מעגלים אלה.

התנאי הוא מחושב הקצוב להתפוגג כאשר קולטנים כימיים חיוביים השכל לא עובד כמו שצריך. החומר הכימי במוח חומצה בוטירית גמא-אמינו (GABA) יש תגובה אנטי-חרדה כאשר הוא משלב עם קולטנים במערכת הלימבית, החלק של המוח כי פקודות רגשות. אם רצפטורים אלו לא נותנים GABA לצרף, זה יסיים עם תחושות של פסיכיאטר. חוסר איזון נוירוטרנסמיטרים אחרים כמו סרוטונין, קטכולאמינים ו כולציסטוקינין יש גם משתמע עם ההפרעה. וריאציה פסיכולוגית עיקרית, בעיות רפואיות או תרופות מסוימות גם יכולה להיות הגורם לתסמיני הפרעת פסיכיאטר כללית. אנשים יכולים להיות מאוד לא נוחים וביקורת עצמית, מה שעלול להוביל לחרדה.

בעיות רפואיות כגון חבלת ראש, דלקות מוח, סדירות בקצב הלב, תפקוד לקוי של בלוטת התריס, ואסטמה גם נקשרו למצב. תרופות מרשם, סמים לא חוקיים, אלכוהול, קפאין יכולים גם לייצר סימפטומי הפרעת פסיכיאטר כלליים. כדי להקל על תיקון של חוסר איזון זה, יישום של תרופות נוגדות פסיכיאטר נדרש. התרופות נוגדות פסיכיאטר למקד את הנוירונים במוח כדי להפחית את הסימפטומים של פסיכיאטר. כל התרופות הקיימות מצליחים מאוד ויעיל מחייב את החלקים של נוירונים כי מודאגים בייצור אלה סימפטומים של פסיכיאטר. תרופות אלה משלבות את החלקים של נוירונים כי להפחית את החרדה, כמו גם, ובכך הרגישות מרגיעה ובאופן כללי להביא רוגע לאנשים לנצל אותם.

 

ברברה תומסון שואפת לספק את המידע הטוב ביותר האפשרי נגיש טיפול פסיכיאטר. אם אתה רוצה לגלות אילו טיפולים פסיכיאטר יכול לעזור לך ביעילות לחסל התקפי פסיכיאטר ופאניקה במהירות ולגמור את זה אחת ולתמיד, ולאחר מכן בקר מדורג ראשון פתרונות פסיכיאטר

.

מצא href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">