סיבות להפרעות אכילה

אתה לא צריך לשקול את עצמך שיש התמכרות לאוכל, אם אתה לזלול בהזדמנויות כגון מסיבות וחגים כפי שהוא צפוי לעתים קרובות באירועים אלה כדי לזלול. כולנו לזלול בהזדמנויות אלה וכולנו נחזור לצורה הרגילה שלנו של אכילה כאשר תקופות חגיגיות מעל. הרבה חולים עם אכילת נושאים שיש להם קושי עם שינוי. במיוחד האנורקטיות שבדרך כלל אוהבים דברים שהם מסודרים, מוכרים וצפויים. לכן, מעברים כגון גיל ההתבגרות, הולכים למכללה או בית ספר תיכון או מחלה עיקרית / מוות יכול לגמרי להציף אנשים אלה. זה נותן להם תחושה של אובדן השליטה.

הלחצים חברתיים ותקשורת קבועים עלולים לגרום לילד שלך להתחיל פעילות גופנית דיאטה. שלה מתועד היטב שבתוך התרבות שלנו הגברים הצעירים שהם רזים עם מבנה גוף אתלטי נראים להיות בריא, מוצלחות ופופולריים בחיים. איפה כנער צעיר עם שומן גור עלול להרגיש שיש לו לקחת כמה צעדים דרסטיים כדי להשיג את התמונה ברגע שהוא יכול. ישנן דרכים אחרות כדי להונות את הגוף שלך לשוכח על אוכל. לפעמים משקה חם ישאיר את הבטן שלך מלאה ומרוצות. נסה לשתות דל שומן, שוקולד חם ללא קפאין לפני השינה. תה צמחים חם הוא עוד בחירה טובה. אם אתה חייב חטיף, לבחור מזונות עשירים בסיבים כמו פירות או ירקות טריים.

אוכלי רגשיים נוטים לאכול עד שהם מלאים באי נוחות, והם בדרך כלל לאכול לבד, כי הם מודעים לעצמו על כמות מזון שהם צורכים. לאחר אכילה מוגזמת רגשית, הם עלולים להרגיש גועל, אשמה, או מדוכאים על חוסר שליטה העצמית שלהם. כאשר אנו אוכלים באופן טבעי אנחנו אוכלים באופן קבוע כאשר הגוף שלנו זקוק לו, ולכן אנחנו לא לעבור את הרגשות של להיות או רעב או מלא. אנחנו מרגישים בנוח לאורך כל היום, רמות האנרגיה שלנו יישארו גבוהות ואנחנו מרוצים בקלות. זאת, משום שאם אנחנו אוכלים כאשר אנחנו מתחילים לקבל רעבים, זה קל לברר בדיוק מה שאנחנו רוצים.

מאז אנורקסיה היא בעיה נפשית שגורמת בדרך כלל לחשיבה מעוותת, רוב החולים אלה צריכים להיות מטופלים על ידי פסיכולוג או פסיכיאטר. הם צריכים להיעשות כדי להבין מה מהווה התנהגות נורמלית ומה לא. מאז המחלה בדרך כלל מתרחשת במתבגרים מול גיל ההתבגרות, הם צריכים להיות נתון מידע נכון בנושאי בריאות. אם יש לך אחד משתי הפרעות האכילה, אתה יכול להיות מטופלים באשפוז עוד אין לך מצבים בריאותיים אחרים שאובחנו. אם האיברים שלך מושפעים מהאובדן החמור של משקל, ייתכן שתצטרך להיות בבית חולים. הרופא שלך טיפול בתת-התזונה שלך דרך הזנה תוך ורידית או צינור. אם יש חוסר איזון האלקטרוליטים בשל הקאה יזומה תכופה, זה יהיה גם התייחס.

יש גם חוויות ילדות והעבר העוסקות בפיתוח של אנורקסיה או בולימיה. אם אתה נמנע באכילה כתינוקת, זה עלול להתקדם להפרעת אכילה כמו שאתה מזדקן. אנשים במיוחד ילדים שאינם מסוגלים לאכול באופן קבוע או בכמות מספקת גם יכול לגרום לאחד משתי ההפרעות.


/>קראו אודות איך לעשות דברים גם על איך לעשות שייק תות ואיך לעשות לחם בננה

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top