נשים בדיכאון: אמת המזעזעת

בכל שנה, יותר מ -12 מ'נשים מאובחנות בדיכאון קליני בארצות הברית, והרבה מהם נותרים לא מטופלים בגלל שיטות דיכאון הן בדרך כלל גנריות.

למרות שהדיכאון הוא מחלה אוניברסלית, זה does not להציע פתרונות ברורים. צריכים להיות מותאמים אישית גישות הריפוי בהתאם לצרכים של הסובל, ונשים הן שונות לחלוטין מזה של גברים בתחום זה.

נקבות נוטות יותר להפרעה דיכאון מאשר הגברים. אחת הסיבות הבסיסיות הוא הורמונים. לנשים יש הורמונים ומערכת יחסים מורכבים מאוד. האחרון יכול להשתנות לפני ובמהלך הווסת, כמו גם במהלך ואחרי ההריון. הרמות השונות של ייצור הורמון יכולות לפעמים להוביל לשינויים בכימיה של המוח. כך, נשים לעתים קרובות להציג חלק מהסימנים הנפוצים של דיכאון, כגון עצבנות, עייפות, שינויים במצב רוח.

הנשים גם נוטים יותר לפתח תת פעילות בלוטת התריס, בעיה בבלוטת התריס המאופיינת בכך שלא מספיק ייצור הורמונים. אחד התסמינים המובהקים של המחלה הוא דיכאון.

תרופות נשים לקחת יכולות להשפיע גם על ייצור הורמונים. אלה כוללים גלולות למניעת הריון וממריצים גונדוטרופין, אשר לעתים קרובות נלקחים על ידי נשים עקרות.

מבחינה תרבותית, הרבה צפוי מהנשים. הם צריכים להצטיין בתחומם על מנת להוכיח הן שווים לגברים. הם משחקים רשימה של תפקידים ארוכות, מלהיות אמא להיות אישה, חבר, אחות, ובת.

שלה נשים שנחשפות לעתים קרובות לאירועים טראומתיים, כגון התעללות פיזית, מינית ורגשית. ויותר מכל, הנשים רגישות יותר. שלה קל להם לקבל מושפעים על משהו ולשאת את הרגש השלילי במשך זמן רב מאוד
.
סוגים של דיכאון בנשים

לפחות 1 מכל 8 נשים עוברת דיכאון לפחות פעם אחת בחיים שלה, והמחלה מגיעה במגוון של צורות.

נשים עלולות לסבול מדיכאון לאחר לידה, שבועט בלאחר לידה. היא יכולה גם לעבור דיסתימיה, סוג קל אבל ארוך מתמשך של דיכאון. Theres גם הקשר בין גיל הבלות ודיכאון, ולמרות שגברים ונשים סובלים מהפרעה דו-קוטבית או מהאונייה דיפרסיה, יש לי הנשים אפיזודות דיכאון יותר מאשר גברים.

הסימנים של דיכאון בנשים

Theres אין הרבה הבדל בין הדיכאון בגברים ונשים, פרט לכך שהסימפטומים latters הם בולטים יותר וקורים לעתים קרובות.

חלק מהסימפטומים של דיכאון בנשים כוללים חוסר התיאבון, ירידה במשקל, חוסר הריכוז, כמה פרקים או ארוכים של עצב או בדידות, מחשבות חולניות, תחושה של חוסר תקווה וחוסר אונים, ועייפות. אוכל יותר מדי ושינה, כמו גם עלייה במשקל, בינתיים, ידועים כמו תסמיני דיכאון לא טיפוסיים בנשים.

השימוש בהודעות סאבלימינל בטיפול בנשי דיכאון

יש הרבה של טיפולים זמינים כדי לסייע בניהול או לחסל דיכאון נשים. אחד מהם הוא הודעות סאבלימינל.

ההודעות סאבלימינל יכולות לשנות את החשיבה שלילית לחשיבה חיובית. הצהרות כמו אני מתמלאות כל כך הרבה אהבה לעצמי ואני אסיר תודה על כל רגע של היום הם חזק מספיק כדי לשנות את תפיסת womans של עצמה ומחלתה.

יתר על כן, הודעות סאבלימינל או הצהרות להתמודד עם המוח. כמו מה אנשים היו אומרים, מה שהמוח שלך חושב, הגוף שלך פועל. זה גם בטוח לשימוש יחד עם טיפולים קונבנציונליים כגון תרופות.

נלסון ברי הוא החלוץ של הודעות סאבלימינל וידאו ו- MP3s סאבלימינל אודיו הודעות סאבלימינל באינטרנט. מוערך ב 0, לחץ על 4 חינם הודעות סאבלימינל וידאו !