מציאת פסיכיאטרים במיזורי

מיזורי ממוקמת סביב מרכז ארצות הברית של אמריקה קשור באילינוי במזרח, קנטקי וטנסי בדרום המזרח; ארקנסו בדרום, אוקלהומה היא דרום המערב, קנזס במערב, ונברסקה בצפון המערב. הערים העיקריות של מצב זה הן קולומביה, קנזס סיטי, ג'ופלין, ספרינגפילד, סנט לואיס, Bridgeton, קנט ופולטון. מדינות אחרות כאחד, יש גם כמה מרפאות פסיכיאטריות ומרכזי טיפול. עם כמה התפשטות אנליסט ברחבי מדינת מיזורי איתורם הוא לא משימה קשה. במיוחד עם המרפאות המובילות שמוקדשות אתרי אנליסט מיזורי הוא קל לאתר.

פסיכיאטריה הוא שדה ממצה של מדע רפואה ואחד בלתי מוסבר ביותר. בניגוד לאיברים אחרים בגופו מחלות יכולות להיות מאובחנת ומטופל באופן חיובי יותר, עסקות טיפול פסיכיאטריות עם מחשבות נסתרות, ילדות מופרעת, או אירועים מצערים שיש השפעת מרחיקת לכת. איתור וטיפול בחולה נפשית הוא יותר זמן רב וקריטי מאשר טיפול בכל מחלה אחרת.

בעוד מחפש מומחה פסיכיאטרי בגיל המטופל הוא חשוב כמו שיש אנליסט נפרד למבוגרים ולילדים. זה עשוי, כבעיות פסיכולוגיות של ילדים ומבוגרים הן ייחודיות. מבוגרים מושפעים עם הכאוס נפשי כגון חרדה, דיכאון, סכיזופרניה, בלבול מיני, אלכוהוליזם, התמכרות, ואנרכיה דו קוטבית. בעיות פסיכולוגיות ילדים נפוצים כוללות קשב וריכוז, בלבול התנהגות, גמגום, בלבול קריאה, בלבול התקשרות ותסמונת Asperser.

יש מעמד מיוחד של פסיכיאטר במיזורי שהטיפול רק אנדרלמוסית אופי. הם מטפלים בחולים הסובלים מהפרעת התנהגויות אנטי חברתית, בלגן אופי תלוי, אי סדר איכויות גבולית, הפרעת זהות דיסוציאטיבית, הפרעת התנהגות תיאטרלית, בלבול אישיות שסוע, והפרעת התנהגות אובססיבית כפייתית.

לפני שאתם נוקטים סובלניים למומחה חשוב שהוא יועבר לאנליסט כללי. רופא כללי יהיה השופט הטוב ביותר כדי לציין את הסוג של בעיה פסיכולוגית המדויק ולהנחות בהתאם. רוב האנליסטים מרפאות שלהם ויכולים להיות קשר על טלפון או באינטרנט. יש מרפאות פסיכיאטריות מובילות ומרכזי טיפולם המסורים אתרים המספקים פרטי קשר של רופא התגייס. התאריך והשעה של זמינותם גם אפשר למצוא את מאתרים אלה או באמצעות קוראים.

יש לי ערים מדריכים ערים וספריות המכילות שמות ופרטי התקשרות של פסיכולוג מקומי. מהדורות עדכון צריכים להיות כל הזמן איתך כפרטים מוקדמים כפופים לשינוי.

לפני הקריאה על פסיכיאטר מיזורי זה הכרחי כדי לתקן את המינוי. למעשה, אין רופאים היו מתייחסים ללמודי סבל ללא מינויים עד שהוא חירום. מצבי חירום במקרים פסיכיאטריים יכול להיות משימוש בסמים, התמכרות לאלכוהול או טראומה קשה. בתי חולים מצוידים לטפל בכל מקרי החירום הפסיכולוגיים הן לילדים ומבוגרים. ילדים צריכים להיות מטופלים בזהירות רבה יותר כפי שהם פגיעים ונוטים לפתח הרגלי התנהגות ממושכים.

מקרים פסיכולוגיים יכולים להיות לנתק ולקחת כמה חודשים או אפילו שנים כדי לרפא. התמדה, סבלנות ורגישות הנדרשות לטיפול במחלות פסיכיאטריות הן יותר מבוגרים ולילדים. תמיד לקחת צעד זהיר בעת נטילה סובלנית לפסיכיאטר.


ספקטרום פסיכיאטריה (קוראים 314-39 5-8940) יש פסיכיאטרים לילדים שנים של מומחיות במתן טיפול למחלת נפש, שירותים פסיכיאטריים וכו 'אם אתה נאבק מבחינה אקדמית או חברתי, או מבוגר מרגיש מוצף עם משפחה, לחץ חברתי או בעבודה, או מישהו שהפך לחומרים; amp התמכרות ומוביל לפסיכיאטר מיזורי href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://www.spectrumpsychiatry.com/contact-us.php"> לעבוד יחד כדי לעזור לך להשיג את איזון בחיים שלך.

<רוחב אובייקט = גובה "425" = "355"><שם param = ערך = "http://www.youtube.com/v/soFVEnlLiDg?fs=1" "סרט"> <שם param = ערך "allowFullScreen" = "true"> = = "Application / x-shockwave-flash" <להטביע src "http://www.youtube.com/v/soFVEnlLiDg?fs=1&rel=0" סוג width = הגובה "425" = allowfullscreen "355" = "true "AllowNetworking =" "> פנימי

והדגיש החוצה, מרגיש למטה, להיכנס לדיכאון או חרדה – אלה הם חוויות משותפות לאנשים צעירים. במקום להתעלם מהרגשות האלה ומקווים שהם ייעלמו, אנשים צעירים מוזמנים לפנות לעזרה. אבל מה זה בעצם כרוך?בסרטון הזה, beyondblue מסתכל על מה שהיא רוצה לקבל עזרה מפסיכיאטרית. מי פסיכיאטרים? מה הם עושים? למה אתה רואה אחד?
דירוג וידאו: 4/5

יותר Psychiatrist מאמרים