מפחדים ופוביות לחופש

מפחדים וamp; בעתים בחופש

על פחדים ופוביות

פוביה היא פחד לא רציונלי של משהו, למשל

דיבור בפני קהל או
שירה />הרמה (ורטיגו)

עכבישים או נחשי

מרחבים פתוחים (אגורפוביה)

אנשים

הכההחדשות טובות היא אלה פוביות פשוטות שאומר כי ברוב המכריע של המקרים ניתן התמוטטו לחלוטין, או לפחות באופן משמעותי מופחתים בפגישה אחת.

תארו לעצמכם פשוט לא שיש פחד מפוביה שיש לך כעת מבלי להשתמש כוח רצון כדי להכריח אותך לעשות משהו! מה היית יכול לעשות את זה youre פסיחה על עכשיו?

סיבות לפחדים ופוביות

פוביה היא פשוט סימפטום לנוירולוגיה bodys שלך מקבלת החוטים שלה חצו. זה יכול להיות כתוצאה מחוויה טראומטית בפועל אם כי רבים אנשים לא באופן מודע יודעים איפה הפחד או הפוביה שלהם מגיעה מ, ולא שלה חשוב לדעת.

הסיבה שאנו חווים פוביות בדרך החזקה שאנחנו עושים היא בגלל שיבוש במערכת האנרגיה bodys. האם תהית אי פעם מדוע יש אנשים שיש פחד ממשהו ואחרים לא?

התשובה היא שחלק מערכת אנרגיית עמים מקבלת שיבש בתנאים מסוימים (כמו כשהן מתמודדות עם גבהים) זה פשוט תגובת גוף פיזית שיש לו ולא כלום עם אומץ או חולשה ונפתרה בקלות. מיזוג EFT, NLP והיפנוזה באופן שעובד פשוט ללמד נוירולוגיה מענה הולם יותר לאותו גירוי.

שיש בחירת

תארו לעצמכם מביטים למטה ולטעות חבל לרגליים שלך לyoull נחש כנראה לקפוץ 10 רגליים! ובכן, לאחר youve ראה שזה יהיה עבור מה שהיא היא (חבל) שלא יכולה להיות שמפחדת חבל ששוב. הסכים? זה מה שלה כמו אחריך לשחרר פחד או פוביה עם הטכניקות שאני משתמש בטכניקות שאתה פשוט לא יכול לחזור למה שזה היה כמו לפני לא יז שרוצה!

Youll לבסוף תוכל לבחור אם אתה רוצה ללכת עד בניין גבוה או לעלות על מטוס ש.

לבסוף נותן לך בחירה.

עבודה עם ילדי

ההעברה הבנקאית היא יעילה במיוחד כדי לעזור לילדים להתגבר על הפחדים שלהם, כמו הפחד מהחושך. צור עימי קשר בinfo@deepliving.com לקבלת מידע נוסף על איך לעבוד עם ילדים.

מה זה

EFTנקודות מרידיאן בגוף שלנו הן כמו שקעי חשמל בבתים שלנו ואת קווי המרידיאן הם כמו החיווט שמחבר אותם. אם החוטים בבית שלך יש לחתוך או חסומים אז couldnt החשמל לזרום דרכם ומכשירי חשמל שלך או אורות עבודה רגיל. שלה גם אצלנו אם האנרגיה זורמת בגופנו מקבל ישובש או ייחסם בכל דרך אז אנחנו מתחילים להרגיש ברע וזה יכול להתבטא כמחלה פיזית או כאב, או אי נוחות רגשית כגון פחדים, פוביות, חרדה, מתח ודיכאון.

EFT (טכניקת שחרור רגשית) הוא טכניקה שמשתמשת ביכולת הטבעית של הגוף שלנו לרפא את עצמו על ידי (תר משמע) הקשה לתוך מערכת אנרגיית bodys לשחרר חסימות אנרגטיות.


/>עבור דרך הרבה יותר תוכן שנכתב על העברה בנקאית מBennie נאוד בTappinginternational.com. אם אתם רוצים ללמוד יותר על טכניקת EFT חופש הרגשי ושיטת ההקשה meridan, אז אנא לחץ על הקישור ולבדוק את "טאפינג הפתרון"; DVD ההקשה הטוב ביותר שם בחוץ!

<רוחב אובייקט = גובה "425" = "355"><שם param = ערך = "http://www.youtube.com/v/-5b_c8lGg-w?fs=1" "סרט"> <שם param = ערך "allowFullScreen" = "true"> רוחב = = allowfullscreen גובה "425" "355" = = "/ X-shockwave-flash יישום" <להטביע src "http://www.youtube.com/v/-5b_c8lGg-w?fs=1&rel=0" סוג = AllowNetworking => "פנימי" "נכון"

פוביות אינספור קיימות – חלקם אמיתיים ומשפיעות על בני אדם רבים. חלקם, לעומת זאת, הם על הסף מוזרים. אנו סופרים את 10 פוביות מוזרות העליונה אתה לא תאמין הם אמיתיים!הירשם (קטעי וידאו חדשים בכל שבוע) – http://bit.ly/Top10MediaTop 10 רשימות, עליונה 10, עליונה 10 פוביות חינוכיות,, עליון 10 פוביות, פוביות, פחדים מוזרים


מאמרים פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top