מחל הפרעת אכילה

הפרעות אכילה הן מחלות. אם אתה מוצא את עצמך קרב אבוד מאוד עם הפרעת אכילה כמו אנורקסיה, בולימיה, או אכילת יתר, אתה כנראה כבר לפגוע בעצמך ואת הסובבים אותך עבור שופע יותר ממה שאתה חושב. אתה ניסית לשנות את התנהגותכם בתוך בעבר, אולם עד מהרה נפל חזרה להרגלים הקודמים והרגשתי עוד יותר מבתחילה. אם הפרעת אכילה החלה לנהל את החיים שלך ואתה מרגיש חסר אונים לקטוע חינם, זה הזמן לבקש עזרה וריפוי. אואזיס הטרופי הוא מוכן לתמוך בך על הנתיב שלך להחלמה ובריאות.
לרובם יש אנשי מערכת יחסים בריאים עם אוכל. אכילה יכולה להיות תענוג פשוט צורך בסיסי. במשך כמה אנשים, לעומת זאת, אוכל הפך האויב שיוגש הגרוע שלהם, המשמש ככלי משחק בהתמודדות עם מצבי לחץ או לקיים שליטה. הפרעות אכילה, החלו ממסעדת אכילה לא מבוקר כדי binging והטיהור כדי לא לאכול את מידת הקל ביותר, להיות שלכות פיסיות ורגשיות עמוקות, הוא לסבל הפרט הסובבים אותו או אותה.
תסמינים של הפרעת אכילה עשויים לגלם:
o אכילת כמות מסיבית, במהירות ב אישי, אם לא רעבים או
מלאo Feeling תחושה של בושה, אשמה, או כישלון כאשר אוכלים
o טיהור הגוף של מזון על ידי משלשלים או הקאות כאשר binging
o פיתוח אובססיה לספור קלוריות, במשקל מזון, proscribing החלטות מזון, לאכול רק כמות זעירה בכל פעם, והרגלי חריגים אחרים
o אובססיה משקל ו / או פחד של עלייה במשקל
o אקסטרים הרזיה / רווח
o מוטה תפיסה עצמית או אמונה כי אחד הוא
השומןo דילוג על ארוחות מוגזמות
אם אתם סובלים מהפרעת אכילה, זה יכול להיות תסמין של קורה דבר אחד גדול בחיים שלך. מתח או לחץ אדירים לבצע או לשמור על מראה של שלמות יכולה לטפח אובססיה במשקל גוף. שליטה בגוף שלך והאוכל שלך עשויה לספק לך תחושה של כוח אם כל דבר אחר בחיים שלך מופיע בשליטתך. אם אתם נאבקים עם אכילה לא מבוקרת, אתה אולי תבין נוחות בקצרה לאכול ולא להתעמת מישהו פוגע בך או נתקל בבעיות שונות. אם את בולימית, אתה מוצא ראשוני ניחם באוכל, אז לטהר את המזון.
למרות שזה בר ביצוע לנהל את הרגשות שלך ואת בתרופות בעיות אחרות עם מזון, נתיבים אלה מחזירים אותנו אל תחושת כישלון ופחד שאתה לא חכם מספיק. בעיות עמוקות כמו הערכה עצמית נמוכה, תחושה של לא להיות חכם מספיק, המשקל של שמירת תמונה, או בעיה זה פשוט גדול מדי כדי לטפל בעצמך אשלח אותך בחזרה שליטה, חזרה מתמכר, וחזרתי טיהור . זהו מחזור זה כמעט בלתי אפשרי לפרוץ לבד.
השלכות של הפרעות אכילה הן העתיד בטווח קצר, והם ישפיעו על הבריאות הגופנית שלך. אלה כוללים:
עבור אכילה לא מבוקרת:
o
לחץ דם גבוהo
כולסטרול גבוהo
o
השמנהעבור בולימיה:
o דלקת ופגיעה שיניים, הבטן,
הוושטo כיבים
o
מות o מ חוסר איזון כימי ומינרלי
באנורקסיה
o עצמות שבירות, שיער או ציפורניים
o יבש או עור צהוב
o
אנמיהo מפרקים נפוחים
o
אי ספיקת לבמות o ידי
הרעבאם אתה לא לחפש טיפול עבור הפרעת אכילה, זה יכול להיגמר במוות. שלילת הגוף של קלוריות, ויטמינים ומינרלים הוא חפץ לפעול כראוי יכול לגרום לחוסר איזון מסוכן מערכות חשובות, גרימת מתח על ידי לא לאכול על הגוף תגרום לו פשוט להפסיק לעבוד. אכילה לא מבוקר בצמדים דוחף אנשים למוות מוקדם, על ידי משרתים כדי ליצור תנאים חלופיים כמו סוכרת וכולסטרול גבוה.
אם אתה או מישהו שאתה אוהב נאבק הפרעת אכילה, זה זמן לדחוק עזרה. השביל להחלמה ובריאות אינו מהיר ולא ישר, אולם אואזיס טרופי רצונות לעזור לך כמו שאתה מתחיל את המסע לעבר השלמות.

ג'ף פטרסון כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצרים זה מתמחה אוזני שמיעה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על

מחמם המוסך חשמלי הסוקר וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרפרופאן מחמם מוסך

קשור Eating מאמרי הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top