מוותרים פוביה שלך רופאי שיניים משרדיהם

בין אם אתה ילד או מבוגר, לפחד של רופא השיניים הוא די נפוץ, ו קורה כל יום. עם זאת, אתה רק פוגע בעצמך בכך שהוא מאפשר את הפחד הזה כדי למנוע ממך בריאות השיניים.

הנחת היסוד שבבסיס שיטות התנהגותית ופסיכולוגית להתגבר פוביה שיניים היא זו של "אזור הנוחות". גישה נפוצה היא לתזמן מופע-ו-לספר סוג של פגישה.

המטרה הזה היא לא לעשות בדיקה מלאה, אלא להמשיך בקצב בתוך הילד או אזור הנוחות של המבוגר. לדוגמא, במהלך ביקור זה, לא יותר, עלול להתעורר ממה שאתה יושב בכיסא השיניים והחזיק מראת פה.

אם אתה מרגיש בנוח, זה בדרך כלל ממשיך גם מעבר לזה, למשל המאפשר בדיקה מלאה. הדבר החשוב הוא כי לא משנה כמה כבר "השיג" בסוף הביקור, לכל תוצאה נחשבת מוצלח.

בתור אדם מבוגר, אתה מסוגל לדבר כשאתה מרגיש פחד או אי נוחות. אם אתה מפחד לדבר, לכתוב את הדברים שאתה לא מוכן, ולתת רשימה זו אצל רופא השיניים שלך.

בסוף היום, אתה הלקוח, ואם אתה לא מרגיש כמו לשבת "הכיסא" או להיות אמרה "האבחנה" מייד, כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליידע את רופא השיניים שלך. אם אתה מעדיף שלא לראות חלק או כל "כלי", אל תפחד לדבר ולומר זאת.

אנשים רבים חוששים לאבד כל שליטה בעת בכיסא שיניים, נכנסים לפאניקה כתוצאה מכך. אם זה המקרה, ייתכן שתרצה כדי למצוא רופא שיניים אשר ידבר איתך לאורך כל ההליך, לספר לך מה הם עושים, ומה תחושות לצפות.

זה יהיה ממש לעזור לך להרגיש בשליטה, על ידי הבנה מה קורה. אחרי הכל, ידע הוא כוח.

אם אתה חש כאב, להיות בטוח לספר להם מיד, ולעצור אותם בהליך. הקפד לשאול רופא השיניים שלך עבור אות התחנה מוסכמת מראש שבו ניתן להשתמש בכל פעם שאתה רוצה לקחת הפסקה או במקרה אתם חשים כאב.

במקרה האחרון, אתה תמיד יכול לקבל הרדמה יותר – או, אתה יכול לקבוע פגישה חדשה. האות להפסיק הנפוצה ביותר היא הרמת יד, אבל כל דבר שאתה מסכים עם יעשה.

אם רופא שיניים המוצעות אות להפסיק בעבר אבל אז לא להפסיק, ייתכן שתרצה לדבר הזה, מדי. תחושת האמון שוכנת בליבה של כל השיטות הפסיכולוגיות שליטת חרדה, ואתה תצטרך ללמוד לסמוך עליהם.

בנוסף, חיזוקים חיוביים בשפע יכולים ללכת דרך ארוכה כדי לסייע פחדים מסוימים להתגבר. למרבה המזל, רופאי שיניים מודעים יותר בימינו זה.

נסה לקחת נגן CD או iPod יחד, ולהקשיב קצת המוזיקה המרגיעה האהובה עליכם. אתה לא רוצה לשמוע את הרעשים הקשורים למכשירי שיניים שונים.

ייתכן שיהיה גם לקרוא על משקפי מציאות מדומה אשר מוצעים כיום על ידי משרדי שיניים כמה.

עם זאת, יש הרבה יותר כדי הסחת דעת מאשר מיזוג רעשים עם מוסיקה, או הימנעות למראה מכשירים דנטליים על ידי צפייה בסרט. הסחת דעת יכולה להקיף את כל הסביבה – כל החושים שלנו – פשוטו כמשמעו ליצור מציאות חדשה

.אתה יכול ללמוד טכניקות שונות באינטרנט המתאר כיצד להרפות של הסחת דעת, ונפשי ללכת למקום אחר. למותר לציין כי אנשים מרגישים רגועים יותר בסביבה חמה, עליזה.

למרבה המזל, יותר ויותר שיטות שיניים מתגאים באווירה רגועה ומאושרת שלהם. אם אתה מקצוען, אתה אולי לא תמיד יש את המותרות של עבודה בסביבה כזו, מה שאומר שאתה תצטרך לעבוד ממש קצת יותר קשה על מערכת היחסים הבינאישית.

ובכל זאת, עם קצת תושייה, זה צריך להיות אפשרי כדי להציג או להתאים כמה טכניקות הסחה שהציעו. עבור אנשים רבים, דברים קטנים כגון יכולת לטפל השיננית שלהם בשמם הפרטי יכול לעזור.

לא לובש חלוק לבן או לבוש פורמלי מאוד עושה הבדל עצום עם כמה אנשים גם כן. המקום הראשון להתחיל בו הוא לעשות חושבים על מה גורם לך להרגיש נוח ובטוח, והתאים כי למשרד שלך לביקור-להתחיל היום!

ג'ק לאנדרי הוא שיננית פורמאלית והבלתי חבר מאה מאמרים הנוגעים תרגול טיפול שיניים, וממליץ רופא שיניים זה בבייקרספילד, קליפורניה

פרטים ליצירת קשר:

ג 'ק ר לאנדרי
JackRLandry@gmail.com
http: // www. bakersfieldsmiledesign.com

מצאו מאמרי פוביות נוספים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top