מהי הודעה לידה או לאחר לידת דיכאון: ההשפעות על אמא ומשפחה

דיכאון לאחר הלידה (PPD) המכונה גם אחרי הלידה הדיכאון (PND) הוא סוג של דיכאון קליני שיכול להשפיע על נשים, ופחות נפוצה גברים, לאחר לידה. מחקרים הראו כי רב כמו 25% מהנשים עלולים לסבול ממצב זה, אבל הבדלים מסוימים בין תוצאות מחקרים בשיעור בפועל להיות ברורים. ההשפעה הממושכת של דיכאון לאחר לידה יכולה להיות קיצונית לאמא, עם אבא ובני משפחה אחרים שעלול להיות סובלים גם כן. כל המשפחה יכולה ותבוצע.
חלק מהסימפטומים של דיכאון לאחר לידה יכול להיות עצב, עייפות, פרקים של בכי, שינויים בהרגלי אכילה, בחשק המיני מופחת, עצבנות וחרדה. פעמים בשנים האחרונות, עד שכבר הציע כי המצב עלול להיגרם על ידי חוסר ניכר של ויטמינים. מחקרים שנעשה לאחרונה הראו כי שינויים מאוד משמעותיים בהורמוני נשים במהלך הריון, הם הסיבה הסבירה ביותר של דיכאון לאחר לידה. המאבק בתאוריה זו אף היא העובדה שסוגים שונים של טיפול הורמונלי לא עזרו נשים עם המצב. יש נשים שנהנו והתאוששו באמצעות השתתפות פעילה בקבוצות תמיכה, דרך ייעוץ מקצועי ומתן קנגורו אמא טיפוח לתינוק שלהם.
PPD נחשב לדאגה בריאותית רצינית במדינות רבות, במיוחד אלה שהם פחות מפותחים משאר העולם. מספר מחקרים הראו כי טיפול אמא קנגורו (מועצת הקיבוץ המאוחד) הוא שיטה חיונית ויעילה של הפחתת ההשפעות של PND, ומחקרים אלה היו מבוססים על סולם הקרנת הדיכאון לאחר הלידה כהערכה של סוגים שונים של דיכאון אימהי. עם זאת מחקרים רבים הם ראשוניים בלבד ומחקרים נוספים נדרשים לביסוס טענות אלה.

המופע של דיכאון לאחר לידה יהיה שונה עבור כל אדם, וחלק מהמחקרים דיווחו שהמצב לא יכול להיות שלאחר לידה לכל הנשים. למעשה יכולה להיות שיש בעיות יסוד רבות שאחראים למצב, וזה חשוב לכל הנשים המציגות את התסמינים האופייניים להעריך את הפוטנציאל למצב להיות קשורים למשהו אחר לגמרי להריון. בכל המקרים שבי סימפטומים מוכרים, אתה צריך במקרה הראשון, לדבר על זה עם איש מקצוע בריאות.
ברוב המקרים יש שינוי ברור של התנהגות כלפי בני משפחה וחברים. עמדות כלפי ילדים אחרים יכולות להיות מתוחות, וההתנהגות של הילדים שהיו פעם התקבלה, עלולה להפוך לבלתי נסבלת. כסובל אתה עשוי לגלות כי אתה לא יכול לסבול להיות בבית ואתה צריך לצאת ועל. אתה לעומת זאת יכול להכיר בכך ששהית בבית; דברים התעלמות כמו הטלפון ופעמון הדלת הם סימפטומים של איך אתה מרגיש.
העצה הטובה ביותר היא שאם אתה מודאג לגבי הקשר הרגשי שיש לך כלפי התינוק החדש שלך או ילדים אחרים בתא המשפחתי, אתה צריך לשקול כל דבר שעשוי לתרום לרגשות שיש לך. מצא מישהו שאתה סומך עליו, ומדבר על איך אתה מרגיש. זה יכול להיות בן משפחת שותף,, הרופא או האחות שלך, אבל מהר אתה פותח למישהו, יותר מהר אתה יכול להתחיל לפתור את הבעיות. רק תזכור, טיפול אמא קנגורו הוכח כמועיל בהפחתה של PND ובמילים של אמא אחת קולומביאנית אני עסוק מדי לתת לתינוק שלי קנגורו אמא הטיפול לדיכאון. מזון למחשבה.


/>לקבלת מידע נוסף על מה הוא ההודעה נטאל או לאחר לידת דיכאון: ההשפעות על אמא ומשפחה, אנא בקר בhttp://themiracleofkangaroomothercare.com טוני וNyrie רוס הוא משאב לשיטות הורות טבעיות וטיפול אמא קנגורו

.


יותר מאמרים פסיכוזה

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top