מדוע הפרעות אכילה הן לעולם עניין לצחוק

חסרון נפוץ אחת בקרב האוכלוסייה ההולכת והגדלה של היום של בני נוער עצמיים מודע היטב הוא הפרעות אכילה. זה עשוי להיות מתואר כמו נדנדה של אכילה מופרזת וחוסר צריכת מזון. בני נוער מסוימים לשאת גם מתקופות של אכילה המסורתית ואחריו פרקים של טיהור מתוך מה שזה לא יהיה שהם מעובדים. זה בצמדים כולל מחזורים של אכילה מוגזמת הקאה גם כן. אף על פי כן החל נוסף בקרב בני נוער עם הפרעות אכילה תהיה האכילה שאינה מזון. הפרעות האכילה הנפוצות ביותר הן אנורקסיה נרבוזה ובולימיה. מחלה קשה זו מפשל או מפריעה הבריאות הגופנית והנפשית אלה. אם אינה מטופלת כראוי, התוצאות עלולות להיות קשות מספיק כדי באמת לגרום לבעיות בריאות לטווח ארוך או אולי מוות.

הפרעת אכילה נובעת אובססיה עם אוכל ומשקל. ועם הסטנדרטים של היום של יופי, זה לא מפתיע לדעת כי בני נוער בשפע הנם מרעיבים את עצמן טיפשית כי התרבות והחברה מכתיבות כי היופי מוגדר על ידי מידת מכנסיים אפס מותני אינץ עשרים והארבעה. Teen הפרעת אכילה הוא הרבה משותף אצל גברים מאשר אצל בנות, אולי בגלל הרעיון כי "רזה הוא" ורזה הוא שהאופן לנסוע אם אחד שואף להיות דוגמנית. זה יכול לשים הרבה לחץ על נקבות, שפתח הפרעות אכילה כתוצאה הם לא מרוצים לחלוטין עם השיטה הם מופיעים – למרות שהם ממשקל מסורתי. יש לנו נטייה יהיה גם להסתכל על התקשורת כגורם שורש הגדולות של החיסרון הזה, כמו מפרסמים ללא הרף להפציץ ומוחות צעירים השפעה דרך מגזינים, תוכניות טלוויזיה, פרסומות וכרזות.

כפי שהוזכר קודם לכן, הפרעות אכילה נעות בין-הצריכה הלא מזון ואכילה כפייתית. ישנם בדבר אחד עשרה סוגים שונים לחלוטין של הפרעות אכילה עם זאת כל מה שהם רוצים להיות מטופל ומטופל ברצינות. בעוד אמרנו כי תקשורת היא אחד בכל הבעיות החשובות ביותר הקשור לאירוע של הפרעת אכילה, יש גם גורמים רבים אשר אפשר להעיף מבט להתאמן השורש שלה.

נושא אחד כזה הוא התמכרות. אנשים אשר נמצאים בסכנה על חומר ואלכוהול הם לעתים קרובות הרבה נוטה תחושות של אי התאמה הניתן לטיפול unintelligently עם ידי אכילה מוגזמת או הקאה. אם ניקח במזון או הקאה מביא תחושה מיידית של סיפוק עבור אדם מכור. זה נותן לו או לה דרך של כוח בניהול, במיוחד אם הוא מרגיש שאף אחד התחומים החיוניים מול חייו נמצאים במרחק פיקודו.

אחרים עלולים לפתח הפרעת אכילה כשיטה להתמודדות עם בעיות של ההורים. כאשר נער מתקשה להיפרד מן ההורים השולטים בחייה, ויש לו בעיה לתקשר איתם, היא אולי תרגיש הדרישה להעיף (או להעיף רחוק) מזון כשיטה להתמודדות.

 

סופרים Cafe כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה הפרעות אכילה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:

ראה טבלת Jet

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top