לעבור פובית המחויבות ולגרום לו לרצות להיות עם רק אתה

האם אתה תוהה מה קורה עם גברים ולמה הם לא רוצים להירגע? האם אתה חושב שאתה אף פעם לא הולך לעבור פובית המחויבות ולתוך היחסים המאובטחים, התחייבו כי אתה צמא? אולי אתה לא צריך בעיות נפגשות עם גברים אבל אתם נאבקים כדי להפוך מערכת יחסים שעברו. אתה לא לבד. נשים רבות פשוט לא נראה טבעי להבין מה עובד עם גברים היכרויות וקשרים ולהתחיל לתהות אם גברים הם מינים שונים הנמצאים כל מפחד ממחויבות.

החדשות הטובות הן, כי זה לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת וחשיבה בדרך זו הוא לא הולך למשוך את היחסים שאתה רוצה, אז אולי זה הזמן לשינוי. פעמים רבות, אי הבנות שיובילו אותנו לא להיות מוצלח היכרויות וקשרים רק לבוא מן ההבדלים בין המינים ואת האופן בו אנו מתקשרים. אין זה אומר כי אין משתמשים המתעללים בחוץ, אז אתה חייב לקחת אחריות על שימור העצמי משלך ידי הצבת גבולות טובים מה אתה ולא תסבול מאדם.

אם אתה רוצה לעבור הפוביה שלו מחויבת ולעשות יחסי העבודה שלך אז יש 3 תכונות שאתה צריך לטפח במערכת היחסים שלכם – אתה חייב להיות מסוגל להתחבר איתו רגשי, אתה חייב לראות ולמלא את הצרכים שלו ויש לך כדי להיות מסוגל לגרום לו להרגיש טוב. כאשר אתה יכול לעשות אלה 3 דברים, אתה אמור להיות מסוגל בקלות למצוא ביטחון ומחויב, כי הוא ירצה לשמור חוזר לפרטים. בנסיבות אלה, רוב הגברים יהיו להוטים לרצות אישה המיוחדת שלהם יהיה לצאת מגדרם כדי לגרום לה להרגיש מאושר. וזה תמיכה אוהבת הדדית זו אשר בונה את הבסיס של מערכות יחסים אשר להם פוטנציאל להימשך לטווח ארוך.

לכן, איך אתה יוצר את הקשר הזה? על ידי תקשורת עם אהבה, חיבה והבנה. לברך אותו בחיבה מעריך את כל מה שהוא עושה בשבילך. לגרום לו להרגיש מיוחד ולתת לו לדעת שאתה מבין כי הצרכים והרצונות שלו חשובים לא פחות כמו שלך. כאשר אתם מתקשרים הכבוד וההערצה שלך לגבר שלך, אז אתה לגרום לו להרגיש טוב.

לצערנו, יותר מדי נשים טועות. הם כל הזמן מתקשרים מה לא בסדר במערכת היחסים שלהם, במקום את הדבר הנכון. חוסר שביעות הרצון והתסכול שלהם ניכר והודף אותו, במקום לקרבו, כמו שהן היו רוצות. כאשר הוא נתון את העינוי הזה, גבר נכבה ומפסיק תקשורת. הוא בדרך כלל מתפתח מקרה של פוביה מחויבת. עם זאת, כאשר אתה טיפה את הכעס, ביקורתיות דרמה רגשית, ולאפשר לו להיות הוא עצמו בצורה מושלמת, ואז הוא מסוגל לבטוח בך ולפתוח תלוי בך.

לכן, אם אתה רוצה מחויבות אבטחה, עליך להעריך את הדברים הטובים במערכת היחסים שלכם ולא להתעכב על מה שאתה לא רוצה. אתה חייב להעביר את הדברים שאתה אוהב אותו מעל הפגמים. תעשה את זה קל לו לעשות אותך מאושר ואתה תיתן לו את הביטחון לנסות. תאמין לי, הוא רוצה לעשות את זה בשבילך כמו שאתה רוצה את זה. התחל לתקשר ההנאה שלך אליו ולצפות פובית מחויבותו להיעלם כך שהוא רק רוצה להיות איתך.

 

אתה יכול לשים קץ הפוביה שלו מחויבת לגרום לו להתחייב. יש סוג מסוים של אישה שאדם יתחייב ברצון. היא יודעת איך לרתק אותו ולתקשר איתו למשוך אותו קרוב ולקבל אותו להגיב בדרכים שהיא רוצה. אתה יכול ללמוד להיות מסוג הנשים שגברים אוהבים ואף פעם לא רוצים לעזוב. ניתן גם לבקר באתר האינטרנט שלי לקבלת מידע נוסף על איך להשיג בחור להתחייב.

עוד פוביות מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top