למה לצפות במהלך היפנוזה

באופן כללי, אנשים יכולים להיכנס לטראנס היפנוטי. יש כמה אנשים עם זאת, שאין להם את היכולת להיות מהופנטת או להיות תחת היפנוזה, ואלה כוללים את אלה הסובלים מהפרעות חשיבה ופסיכוזה, אנשים עם מנת משכל נמוך או IQ, ואנשים המסרבים להיות מהופנטים.

טראנס היפנוטי הוא מצב רגיל ונורמלי שרוב האנשים חווים מספר פעמים ביום. לפעמים זה קורה כאשר אתה נוהג. אתה נתקלת בנהיגה באיזה מקום, אבל לא זוכר את הנסיעה עצמה. זה קורה גם כאשר אתה קורא ספר או לצפות בטלביזיה. לפעמים אתה מקבל כל כך שקוע בספר או בתכנית הטלוויזיה שאתה לא מודע של אדם מדבר אליך.

היפנוזה היא בעצם המיקוד של הישות המודעת בתחום קטן מאוד של השפעה. התודעה היא מאוד ממוקדת, שהשפעות חיצוניות נדחקות אל תהום נשייה, ולא נחשבו. השפעות אחרות יכולות להישמע פיזית אך לא נקלטו בנפש. זה כמו לחוות מסיבה שבה אנשים רבים משוחחים אבל אתה לא מסוגל לתפוס את הרעיונות שלהם. זה נראה כמו מסה גדולה של רעש בשבילך.

אבל אם השיחה מזכירה את השם שלך, אתה פתאום להתמקד שבשיחה ולקבל להרים את ההודעה. הדבר המדהים על המוח שלך הוא שהוא מסוגל לנפות שיחות רבות וזה בגלל כוחו של התת-המודע שלך. הוא מסוגל להקשיב דרך כל השיחות באותו הזמן. זוהי המהות של היפנוזה והיפנוזה. ייתכן שתוכל רק לדעת כמה דברים, כי המודע שלך יכול לספוג דברים שאתה לפעמים לא מודע של.

יש תחושה של להיות נפשי ופיזי רגועים כאשר אתה נמצא תחת היפנוזה. זה די הרגשה טובה ואיכשהו אתה עדיין בשליטה על המצב. אתה עדיין יכול לשמוע מה שקורה סביבך ויש לך את הבחירה של נסחף מהמצב או לא. אתה מבין שאתה עדיין יכול לתפקד לטעמך כגון עמידה, מדברים או הליכה.

יש אנשים שמנסים להזיז את אצבעותיהם כדי לבדוק אם הם מסוגלים לנוע גם בהיפנוזה. ישנם פעמים כאשר אדם תחת טראנס יש קושי בהתעוררות. אבל למען אמת, אין אדם עדיין היה תקוע בהיפנוזה. זה רק אומר שהאדם מתחת לטראנס מגיע כפי שהוא נוח בכך.

טראנס ההיפנוטי הוא שכיח להרבה אנשים כמה פעמים ביום. בשנת 1955, איגוד הרפואה הבריטית גילה כי היפנוזה היא למעשה מכשיר טיפולי ורפואי. זה אפילו הציג מצגים והמלצות שזה צריך להיות כלול בתכנית הלימודים של בתי ספר לרפואה.

 היפנוזה יכולה לשמש לטיפול בחולים למחלות מסוימות, אבל זה צריך להיות בפיקוח כראוי על ידי רופאים מוסמכים. כאשר פיקח כראוי, היפנוזה יכולה להביא לתוצאות מועילות בבריאותו של אדם ורווחה.

Posts created 547

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top