למה אתה Blush- האם יש לך כל פוביה?

אם אתה אחד מאותם אנשים אשר כושל לשלוט מסמיק, ואז הרבה גורמים מעורבים התגובה הספונטנית הזאת. רגש או תחושה פתאומי עלול לגרום אדמומיות או מסמיק. למרות מסמיק מעשה מתאר המחווה או תגובה נורמלית של בני אדם, הוא הופך להיות בצרה עבור אנשים שאינם יכולים לשלוט ברגשות שלהם בכלל. הסמקה היא בסדר כשזה קורה בדרך כלל אבל מסמיק מופרז עלול להיות חולשה לאנשים רבים. יצוין, כי מבוכה, עלבון, חרטה, תשומת לב והערצה הגורם מסמיק. עם זאת, הרבה אנשים רוצים להפסיק להסמיק מסיבות רבות.

האנשים שרוצים להפסיק להסמיק עלולות לסבול מדימוי עצמי נמוך, ביטחון, וביטחון עצמי כשהם להסמיק. כמובן, אם אתה מסמיק מוגזם, אתה עלול לאבד את הביטחון העצמי שלך בסופו של דבר התחרט על המצב. האנשים להסמיק יותר מרגילים נחשבים דלים, וזו הסיבה הכי הגדולה שאתה צריך להפסיק להסמיק. כשאדם מודע כי פרץ מסוים של רגש יכול להסמיק אותו / אותה, הידע הזה מתחיל להשפיע שלו / אישיותה לרעה. אדם עלול לאבד את כל האמון ואפילו ריכוז. אדם שיודע שהוא / היא יכולה להאדים מנסה הכל להימנע מכל מצב מביך. מעין הימנעות זו דוחפת את האדם בנסיבות נוטה להסמיק יותר.

Erythrophobia מסווג הפוביה של מקבל הסמיק. אנשים שונים שאינם מסוגלים לשלוט גל של רגשות לעתים קרובות סובלים מסוג זה של פוביה. אפקט פסיכולוגי זו משפיע לרעה על כל אישיותו של אדם. אדם יכול להיות מודע לעצמו מגדר הרגיל בנוגע צבע העור. Erythrophobia עלול לגרום תלאות חברתיות הסובל. זה שבטוח שאם אדם הוא מאוד מודע לעצמו, הוא / היא עלולה לסבול הפוביה לא תבחין בה או לא להיות הסמיק. הוא הבחין כי אנשים שונים עלולים לסבול מדיכאון וחרדה חמורים. זה יהיה טוב יותר כי אתה לא מחשיב את העניינים כך ברצינות כי הם עלולים לגרום מסמיק. אם אתה חושב שאתה לא יכול להתגבר, להתייעץ פסיכיאטר.

רוצה ללמוד כיצד להפסיק להסמיק ולרפא מסמיק Forever? עזיבה http://stopblushingcure.com

מצאו מאמרי פוביות נוספים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top