למד היפנוזה – הדרך לטיפול בלחץ ודיכאון

מספר גדל והולך של אנשים המבקשים ללמוד היפנוזה עלה באופן ניכר בעשור הנוכחי. זה קשור בדיוק לפרסום באינטרנט המוגבר לגבי היפנוזה. סיבה נוספת לעניין הגובר שלה היא התוצאה החיובית שהיא מייצרת. היפנוזה יכולה לגרום לריכוז מוגבר, אכילה נכונה שגרה, מסלים יצירתיות וזיכרון זיכרון, מחזורי שינה משופרים, ועוד דחפים כאשר לומד היפנוזה. הכנה, היפנוזה, והקלטה הם 3 שלבים בלימוד היפנוזה כראוי ובזהירות.

שלב ההכנה

השיטה של ​​הכנה היא ממושכת ומורכב של כל השלבים ביותר. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעצום את עיניך ולשבת בתנוחה זקופה רגועה. אתה צריך להישאר בדרך זו לכמה דקות, עד שהמוח שלך כבר התרוקן מכל המחשבות וההרהורים. לאחר ריקון המוח שלך כל מה שאתה חייב להירגע מתחיל עם האצבעות שלך.

המדינה

היפנוזה

כשאתה רגוע לגמרי עכשיו הוא הרגע להפנט את עצמך. תהליך זה הוא קל למדי להשיג כשהגעת בשלב זה. היפנוזה דופקת לתוך המודע שלנו שהוא כעת ניתנים להצעות חיוביות. התת מודע מניח הצעות אלה כאמיתיים, המאפשרים את דעתך לעשות בדיוק את מה שהוא הזמין. כאשר אתה מבין היפנוזה יש עניינים גדולים שאתה יכול לעשות כדי לשנות את החיים שלך. אלה עשויים לכלול פיתוח עצמי, בריאות, מערכות יחסים, פחדים ופוביות כובשים, ושליטה מתח.

הקלטת ההתקדמות שלך

הקלטה היא חלק לעתים קרובות התעלם אבל חיוני של פורח היפנוזה. לדעת היפנוזה על ידי לב אתה חייב להיות יומן או תיעוד של פעילויות היפנוזה שלך כדי לוודא שאתה בדרך הנכונה. עם רישומים אלה תוכל לעקוב אחר התקדמות ולהעריך מאמצים חסרי תועלת. זה ידריך אותך בכל מה שקשור להיפנוזה בדרך חיובית או שלילית. אם עקר כאשר אתה לומד היפנוזה להיות חיובי לקחת פסק זמן ולנסות את זה שוב כמה שעות מאוחר יותר.

אתה ניצול מלוא העצמה של המוח שלך כאשר אתה מבצע היפנוזה. על לדעת איך זה נעשה, מהפנט את עצמך או מישהו הוא די פשוט .. היפנוזה ולכן הוא כלי חזק בתיקון הרגלים נוראים .Millions של אנשים מכל תחומי חיים זעזע את משקל, להפסיק לעשן, למגר מחלות, טיפול בדיכאונות והתקפי פאניקה , או אחר הגבירו את קיומם באמצעות כוחה של היפנוזה.

 

ריאן טיילר הוא חובב היפנוזה. שבבעלותו ושומרת על HypnosisForHealth, אתר משאבים לעצות נוספות על איך ללמוד היפנוזה. אתה יכול להצטרף מיני הקורס שלו "חופשי" לתשומות נוספות. אל תתמהמהו!

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top