לימוד ההשלכות של הפרעות האכילה השונות

אנשים רבים מבלבלים הפרעות אכילה עם דיאטה קפדנית, אבל הם לא אותו דבר בכלל. הם נגרמים על ידי בעיות נפשיות ורגשיות ולגרום הסובל לחוות תחושות של ערך עצמי נמוך אשר בתורו משפיעות על התנהגותם כלפי חיי היומיום ואת חבריהם ובני משפחתם.

רוב יודע היטב של כל ההפרעות הללו הוא אנורקסיה נרבוזה. השם עצמו אומר "חוסר הרצון לאכול '. אנשים שיש להם אנורקסיה נרבוזה ניסיון רגשות אובססיבית של תיעוב עצמי. הפעם היחידה שהם מרגישים טוב עם עצמם כאשר הם רעבים. לא משנה כמה דק אנורקטית הופך, הפרעת דימורפית הגוף שלהם כל כך חזק שהם עדיין מאמינים לעצמם להיות שמן.

ההפרעה הבאה הנפוצה ביותר היא בולימיה נרבוזה, יש קווי דמיון רבים עם אנורקסיה אבל במצב הזה הסובלים אינו נמנע מזון, הם אוכלים ואז הם לטהר. טיהור פירושה להימנע מזון בכוונה מהגוף לפני שהוא הספיק להתעכל כראוי באמצעות או משלשלים או הקאות יזומות. בולימיות במשקל נוטה לעבור מקיצוניות אחת לאחרת, אשר נקרא בדרך-יו דיאטה.

הפרעת אכילה כפייתית היא עוד מחלה דומה אך שונה. במצב זה הסובלים מסווג כבעל התמכרות לאוכל ושימוש בו כאמצעי לסגור ולנעול את עצמם מפני דאגותיהם לבין העולם החיצון.

אנשים הסובלים מהפרעת אכילה הכפייתית נוטים לאכול באופן אובססיבי עד שהם מסוכנים מעודף משקל. תנאים כגון התקפי לב ושבץ עלולים להיות סיבה לחשש ממשי בקרב סובלים בשל כולסטרול גבוה בדיאטה שלהם.

Binge הפרעת אכילה היא מחלה אחרת קשורה קשר הדוק עם הסובל מראה את אותם סימפטומים של הערכה עצמית נמוכה כמו בכל הפרעות כאמור. אכילה מוגזמת קשורה באופן הדוק ביותר כדי אכילה כפייתי הפרעה ומניות רבות אותן התכונות מלבד זה נעשה בתדירות נמוכה יותר.

אוכלים מוגזמים הם במיוחד חשאי ומזון חנות משם בכוונה לאכול כאשר הם יכולים להיות עם עצמם. הם יאכלו כמויות לא נוחות עד לנקודה שהם מרגישים חולים אבל לא להפוך את עצמם חולים. התחושות של אשמה ובושה הקשורים לאכול כמויות עצומות כאלה של מזון לעתים קרובות משמשות הענשה עצמית שנגרמה כפי שהם רואים את עצמם ראויים ובלתי ראויים.

 

בכל שנה, יותר מ -5 מיליון אמריקאים הושפע מזה של סכנת חיים חמורות ולעתים קרובות הפרעות כגון אנורקסיה נרבוזה, בולימיה, אכילה לא מבוקרת, אכילה כפייתית, והשמנה למשל. אכילת התאוששות הפרעה יכולה להיות מהירה יותר אם אתה למרפאת הפרעת אכילה. לקבלת מידע חינם נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top