לימודים במכללת ג'וניור במיאמי

תלמידים רבים מחליטים שלמרות שמכללה היא הנתיב שהם רוצים להמשיך, ללמוד באוניברסיטת 4 שנים הוא לא בשבילם. זה לא נדיר עבור תלמידים מרגישים לחצו בלימודים במכללה או באוניברסיטה יוקרתיות, אבל היום יותר מתמיד, תלמידים רואים את היתרונות בבחירת מכללה זוטרה הראשונה. מכללות זוטרות, כגון CBT מכללה במיאמי, מציעות קורסים מאתגרים ויש לי מקומות ממשלה ברחבי העיר שלהרשות לעצמם סטודנטים ההזדמנות לעסוק בספורט מים, הרפתקאות חיצוניות וטיולים על החוף.

בואו נסתכל על למה כל כך הרבה תלמידים בוחרים מכללות זוטרות כמבשר לקריירה האקדמית שלהם.

כיתות קטנות יותר

במכללות זוטרות כגון CBT מכללה, גודל כיתה הוא בראש סדר עדיפויות. אמנם יש לי מכללות גדולות יותר אולמות הרצאה שיכולה להכיל מאות תלמידים, במיוחד עם קורסים בחינוך כלליים, יש לי מכללות זוטרות כיתות קטנות בהרבה. למעשה, כמה שיעורים הם קטנים כמו 30 תלמידים, שהוא פחות ממה שיש לי רוב הכיתות גבוהה בבית ספר.

כיתות קטנות יותר אומרת יותר אינטראקציה של אחד-על-אחד עם הפרופסור, כמו גם דיונים כיתתיים משמעותיים יותר. סטודנטים הלומדים במכללות זוטרות להעדיף שיעורים פורמליים אלה המציעים יותר הזדמנויות להיות משתתף פעיל במקום אחד פסיבי. יתר על כן, תלמידים מסכימים שכאשר הם מעורבים בכיתה, יש סיכוי גבוה יותר כדי להבין את המידע וליישם את הלקחים ליישומים בעולם אמיתי הם.

הקלת המעבר לאוניברסיטה גדולה

תלמידים להשתתף מכללות זוטרות עבור מגוון רחב של סיבות. לא משנה איפה אתה נופל בערכה של דברים, יודע שעל ידי השתתפות בקולג ', אתה תהיה הקלת המעבר לאוניברסיטה גדולה יותר. מכללות זוטרות אינן מצייני מיקום כפי שכמה סטיגמות. מאז בתי ספר אלה נועדו להיות מבשרים למוסד גבוה יותר, ניתן להעביר זיכוייהם למרבית האוניברסיטאות. גם אם אתה בוחר שלא ללמוד באוניברסיטה מייד לאחר שסיים את התואר של חבר שלך, ניתן להעביר את נקודות הזיכוי במועד מאוחר יותר.

והכי חשוב, על ידי השתתפות במכללה זוטרה כגון CBT מכללה, אתה מניח את היסודות ללהתקבל לבית הספר על פי בחירתך. אלה שכבר יש תואר העמית שלהם נוטים יותר להתקבל לתכנית מאלה טריים מבית הספר התיכון שאולי היו ציונים גרועים או ציוני SAT. ואם לא היית בטוח לגבי ללמוד בקולג 'במקום הראשון, השנים שלך במכללה זוטרה תכין אותך לעולם המכללה.

יותר זמן אמצעים יותר הזדמנויות

מאפשר לי 'נודה בזה: רוב התלמידים לא יודעים מה הם רוצים לעשות עם שאר החיים שלהם ישר מהתיכון. ובשוק עבודה שבו קשה במיוחד למצוא יציבות, זה חשוב להיות מעוגל היטב ולקחת על עבודה בתוך ומחוץ העיקרי שלך. על ידי השתתפות בקולג ', אתה תהיה מאפשר לעצמך מספיק זמן כדי לגלות את מה שאתה רוצה לעשות. קורסי חינוך כלליים יהיו חלק הארי של המחקרים שלך, ולא יהיו זמן לעבוד, לנהל התמחות ולקבל את הידיים על הניסיון שאתה צריך כדי להשתכשך בתחומים שונים.

חלק מבתי ספר כגון CBT מכללה מתמחים בתחומים שונים, ומשאירים יותר הזדמנויות לתלמידים בכל הגילים. לדוגמא, אם יש לך שדה מיוחד של מחקר אתה רוצה להמשיך, אתה יכול לדלג על אוניברסיטת 4 שנים, לחסוך כסף ורק לקחת את השיעורים שאתה צריך להיות מאושר. דוגמה לכך היא רפואית סיוע, שבו תואר של 4 שנים הוא לא הכרחי, אבל במקום קורסים וההסמכה המתאימים. על ידי השתתפות בקולג ', ניתן להשלים קורסים בתוך כמה שנים קצרות, כך שתוכל להתניע את הקריירה שלך.

אלה הם רק חלק מהיתרונות של בחירת מכללה זוטרה במיאמי. חיסכון בכסף, בודק את נתיבי קריירה שונים וגישה לקמפוסים מקומיים כמה אחרים שיכולים לעשות את הבדל בבית הספר שתבחר. דע שעל ידי השתתפות בקולג ', אתה נותן לעצמך את ההזדמנות כדי לקדם את החינוך שלך, לשמור על רלוונטי בשוק עבודה תחרותי ולהגדיר את עצמך להצלחה בעתיד.


איימי ראסל הוא יועצת מכללה עצמאית שנהנה לעזור לאחרים להשיג את מטרותיהם החינוכיות. היא בדרך כלל דנה בנושאים כגון יתרונות של לימודים במכללה זוטרה, כגון href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://www.cbt.edu"> . להיות פלורידה מיאמי מקומית, היא נוטה להתייחס לתלמידים באזור ל http: // www .cbt.edu בין בתי ספר תחרותיים אחרים לבחירה.