לחיות עם הפרעות חרדה

ישנם מספר דרכים לטפל הפרעת חרדה וכן יש גם הרבה סוגים שונים של הפרעות חרדה. טיפולי חרדה על פי רוב מורכבים תרופות אשר אינו מרפאות את החרדה אלא מפחיתים את ההשפעות של התקף חרדה. יש גם ייעוץ שיכול לעזור לאדם ללמוד הפיכה עם ואפילו לפעמים לרפא הפרעת חרדה.

ישנם סוגים רבים של הפרעות חרדה גם סוגים רבים של תרופות המשמשות כטיפול חרדה. אחד הסוגים הנפוצים ביותר של תרופות המשמשות לטיפול בהפרעות חרדה הוא תרופות נוגדות דיכאון או הידוע גם בשם ה- SSRI. SSRI או סרוטונין של מחדש עבודת מעכבי ספיגה ידי שינוי הרמות של הנוירוטרנסמיטר סרוטונין. מסר עצבי זה עובד לשלוח אותות בין תאי המוח לתקשורת. חלק מן ה- SSRI הנפוצים יותר הם זולופט, פרוזאק Lexapro. סוג של תרופה זו משמשת לטיפול לא רק דיכאון אלא גם כטיפול חרדה להפרעות פאניקה, הפרעה אובססיבית כפייתית, תסמונת פוסט טראומטית וחברתיים פוביות. סוג של תרופה זו יש פחות תופעות לוואי מאשר רוב תרופות נוגדות דיכאון אחרות ותרופות נוגדות חרדה.

תרופות נוגדות חרדה היא עוד אפשרות טיפול למי שמחפש טיפול חרדה. בנזודיאזפינים על עוצמה גבוהה יכול לעזור להקלה בתופעות של התקפי חרדה. יש תרופה זו מעט תופעות לוואי מלבד הנמנום הברור אשר יתרחש. חולים המשתמשים בתרופה ימצאו כי הם צריכים לשמור על להעלות את המינון כי כדי לקבל את אותה הקלה. בגלל בנזודיאזפינים זו ניתן בדרך כלל רק לפרקי זמן קצרים.

עוד תרופות נגד חרדה היא Clonazepam, אשר מסייע לסובלים מפוביות חברתיות והפרעות חרדה כלליות. Lorazepam מועיל לסובלים מהפרעות חרדה. קסנקס הוא גם נפוץ שנקבע לסובלים משני הפרעות חרדה והפרעות חרדה כלליות.

חולים הנוטלים תרופות כטיפול חרדה אסור בפתאומיות להפסיק לקחת את התרופות שלהם. מאת בפתאומיות שהדף תרופות עלולה לגרום להישנות התסמינים. תרופה כדאי להיות זייף את לאט בהשגחת רופא רפואי.

פסיכותרפיה היא גם אפשרות טיפול שאמור להיחקר. פסיכותרפיה יכול להיות משולב עם טיפול תרופתי או על ידי עצמו. בפסיכותרפיה לך יהיה לדבר עם איש מקצוע בריאות נפש, כי הוא מאומן לסייע לחולים להתגבר על הפרעות החרדה שלהם. תוכל לדבר מקצועי זה כדי לגלות מה השורש או טריגרים הם התקפי החרדה שלך. הם יכולים לעזור לך להתמודד עם הסימפטומים של התקפי חרדה ולעזור לך ללמוד קופה טובה יותר עם הפרעה זו.

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי הוא סוג אחר של פסיכותרפיה, הוא מאוד מועיל לטיפול הפרעת חרדה. אם למעשה, זו היא אחת הדרכים שבהן חולה באמת יכול להירפא של ההפרעה. החולה חשוף לאט לאובייקט או ההדק של הפרעת החרדה שלהם.

אנשים רבים סובלים מצורה כלשהי של חרדה. ישנן מספר אפשרויות זמינות כדי לעזור להקל עליהם את הסימפטומים ולהפחית את מידת התקפות חרדה. באמצעות תרופות ושימוש פסיכותרפיה חולה יכול לחיות חיים פעילים עם אפקטים מעט של הפרעת החרדה

פאניקה חוץ הפך הפופולרי והיעיל ביותר טיפול חרדה היום זמין באינטרנט. לחץ כאן כדי לבקר: הפרעת חרדה href="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://anxiety-disorderv.blogspot.com/">

מצא href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top