להילחם סקירה לדיכאון

אני חי מאוד פעיל, מאוד עסוק בחיים, ואני בהחלט לא מעל התקף מזדמן של דיכאון. אני בדרך כלל אדם שמח וחיובי, אבל יש זמנים שבהם נראה ההורמונים שלי לקבל את כל הטוב שבי ואני נעשה פסימי, ביישן מפחד שבו חיי ניתן לקחת אותי. זהו דיכאון קלסי, ולעתים קרובות בשילוב עם חרדה ורגשות אחרים של ערך עצמי נמוך, פחד, ותשישות. ברגע שאני מתחיל להרגיש ככה אני מנסה להבין למה בראש ובראשונה, ואני גם מנסה להבין אם זה יכול להיות התזונה שלי או התרגיל שלי כי עשוי להיות השפעת מצב הרוח שלי.

בשבילי באופן אישי, אם אני לא מקבל חוזה שלו איתי, אני נכנסתי לדיכאון. זה היה נכון מאז שהייתי רק בן 14 שנים והחל להתאמן. אני מאמין בשבילי הבעיה היא רמות seratonin נמוכות. זה בשילוב עם העובדה כי עשיתי סובל מבולימיה ושל בני הנוער עשרים שלי, גורם לי לחשוב שאני לקוי באופן טבעי seratonin, אשר בדרך כלל הוא מרגיש כימי טוב המיוצר על ידי המוח. Seratonin גם לשלוט בתיאבון ובמצב הרוח, ובגלל שיש לי התקפי נורא כזה עם בולימיה, אני מאמין בעיותיי wtih גזע דיכאון מפעם לפעם זה. אני גם נוטה רוצה לאכול כל זמן כאשר אני מרגיש מדוכא.

עשיתי קצת מחקר באינטרנט על תרופות טבעיות נגד דיכאון ועליתי עם אחד שאף פעם לא ניסה נקרא 5HTP. 5HTP היא תרופה זולה יחסית, המורכב בחלקו של טריפטופן, כי כימי תרנגולי הודו הודיה שגורם לך להרגיש רגוע ועייף לאחר אכילת ארוחה גדולה עם טורקיה. זהו מרכיב של הכימיקל שגורם לך להירגע עשוי לעזור עם חלק החרדה של דיכאון.

אני הוריתי כמה בקבוקים לקרוא כי אתה חייב להבין מה מינון הוא טוב בשבילך, כי אם אתה ממנה יתר ייתכן שיתעוררו בעיות בקיבה ואם אתה תחת מינון זה לא יכול לעזור לך בכלל. גם אלה שלקחו 5HTP בלי אוכל בדרך כלל היו אלה שסבלו מבעיות קיבה לאחר מכן. צמחי מרפא לטיפול בדיכאון הפך פופולרי מאז אנשים רבים מתמודדים עם רק דיכאון מדי פעם ייתכן רק צריכים מדי פעם לאסוף אותי.

יש גם הרבה אנשים כמוני, מפחדים תרופות נוגדות דיכאון רפואי בשל תופעות הלוואי שלהם, כמו גם בעיות התלות שלהם עבור רבים שמתחילים לקחת אותם ולא יכול לקבל אותם. בטווח הארוך אני אישית מאמין כי הדרך הטבעית תהיה יותר טובה בשבילי ובגלל זה בחרתי לנסות דברים שונים עצמי. ואני אבדוק 5HTP בשבועות לבוא ותודיע לך איך זה עובד עליי.

 

drizharnium@gmail.com, בנגלור הודו

היי חברים, אני יזהר, אוהב את כולכם, ואני רוצה לכתוב על התעניינותי, והנה אני משתף על הדעה, המניעה שלי בנוגע למחלות רבות, שמירת נופים לבריאות, יופי & amp; יאנגר סודות מסתכלים בסיס מאמר …

קשור Treating דיכאון מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top