לדעת את הסוגים השונים של הפרעות אכילה

מגמות הדיאטה בימים אלה להתמקד להיות רזים במקום להיות נשי בריאות ורוב הצעירות תאר דקות דק. שיווק ומקום פרסום ערימה של לחץ על זני גוף דוגמנית ובכך שכמה נערות צעירות לנסות מפרכים כדי להשיג את זה סוג של גוף שהם רואים במגזינים, בטלביזיה, דרך האינטרנט, כך דילוג על ארוחות או לא לאכול בכלל הופכים להרגל.
בשלב עם המכון הלאומי לבריאות הנפש, ישנם שלושה סוגים עיקריים של הפרעות אכילה: אנורקסיה נרבוזה, בולימיה נרבוזה, ואת "הפרעות אכילה לא צוין אחרת (EDNOS)"
.בעוד אכילת חלקי מזון זעירים להישאר רזה, וכנראה רזה מדי, היא הפרעת אכילה הנפוצה ובראשונה, בנוסף יש עוד סוג שהוא בסיומן השונה של הספקטרום ומסומן על ידי צריכת אובססיבי ומיותרת של מזון. אכילה כפייתית לבין הפרעת אכילה בולמוסית מאופיינת מהירים צובר משקל או ההתחלה של השמנת יתר. הם גם דוגמאות של EDNOS.
למרות מחקרים מדעיים מגוונים בנושא הגורמים של הפרעות אכילה, פיזיולוגית המורכב, ההתנהגותיים מתאמים חברתיים בין הגורמים הללו עושה את זה מתיש לחוקרים להצמיד ולחזור עם מסקנות מוחלטות.
אנורקסיה נרבוזה מאופיינת סירובה של מישהו כדי לשמור על משקל מסורתי ובריא, העיוות הפסיכולוגית של דימוי גוף, פחד מופרך מעלייה במשקל, אמנוריאה או עדר וסת אצל נשים, ואת דפוס אכילה מוטרד מאוד. סימנים התנהגותיים השונים מבטאים פעילות גופנית אובססיבית, מאלצים עצמם להקיא, ניצול לרעה של כדורי דיאטה, משלשלים, משתנים, ובחוקנים בתוספת קלוריות כפייתית ועוד היד נטויה גרם שומן.
מצד השני, בולימיה נרבוזה אין לבלבל עם אנורקסיה. אנשים המוכים ידי בולימיה נרבוזה יש פרקים יזללו טיהור כי יהיו צפוי למדי בזמנים. במוקדם או במאוחר, אולי למישהו יש את הדחף לאכול ומתחיל על השתוללות אכילה, אם אפשר לומר כך. כמה ימים פעם, האדם עובר כמה מצוקה רגשית, כך כמות של דיאטה או צום כדלקמן. הן עלולות לנסות תרגיל בצמדים מוגזמת; לגרום להקאה, ואת משלשלי הניצול, חומרים מעוררי השתנה, כדורי דיאטה.
אכילה כפייתית ואכילה מוגזמת, לעומת זאת, הפרעות אלה 2 נוטים יותר לאכול במקום דרך להימנע ממנה. אכילה כפייתית מאופיינת "התמכרות" בטוחה מזון כשיטה למלא מקום שהם מרגישים בתוך יתר דרך להתמודד עם הרגשות שלהם. אכילה מוגזמת עלולה להיות שילוב של אכילה כפייתית אנורקסיה ובולימיה. אנשים עם הפרעת אכילה בולמוסית נוטים לאכול טונה של מזון במשך תקופה קצרה של זמן עד שהם מלאים באופן מטריד. רוב האנשים שיש להם הפרעות אכילה אלה סובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר.
רופאים בדרך כלל רושמים תרופות SSRI (מעכבי ספיגה חוזרת של סרוטונין) ותרופות נגד דיכאון שונים לחולים שלהם עם הפרעת אכילה. אבל, יש כמה מחקרים אשר מראים כי קיימים סוגים ספציפיים מסוג זה של תרופות אשר יכול להגביר את הסכנה של מחשבות אובדניות או ניסיונות בקרב חולים. יש חלק ניכר מהאוכלוסייה יש סוג אחד של הפרעת אכילה, והמספר מדאיג יותר ויותר. חוקרים עדיין עובדים על הגדרת התהליכים הבסיסיים של הפרעות אלה.

ג'ף פטרסון כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק מתמחה זה מחבר שמיעת אוזניים, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על

.
תנורי חימום מתחמים לשימוש חשמלי הסוקר וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרדוד חשמלי קורן

קשור Eating מאמרי הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top