כיצד לפתח תוכנית פעולה כדי להתמודד עם פוביה שלך!

סמנתה סובלת אגורפוביה. פוביה זה יכול להיות כל כך הרסני כי זה יכול להפוך אותך מתבודד כזה. אמנם זה עדיין לא היה המקרה עבור סמנתה, החייה כבר השתנתה בדרכים רבות.

היא הימנעות במקומות הומי אדם, ויתרה תשוקות שיש לה בעבר כמו ללכת לתיאטרון ומוזיאונים מפני שמצאה אותם צפוף מדי ונמנע במקומות שהיא לא הכירה או כי היו רחוקים מדי מביתה.

זה היה מוגבל האינטראקציות שלה חברתיות קשרים אישיים ומקצועיים מתוחים.

ראשיתה של גזע בעיה זו ממצב התקף חרדה מאובחן שהותיר סמנתה ללא אבחנה נכונה והרבה בלבול במשך תקופה ארוכה של זמן.

בהעדר הבנה נכונה של המצב שלה ואת הסיבות מאחורי זה הוא נותר למלא את הפרטים עם דמיונה בלבד. את סיפורי הזוועה השונים ותרחישי אסון אחרים שעזרו ליצור את מצב agoraphobic כי סמנתה נאבקה עם היום. אם נותרת מסומן זה יכול להיות אפילו יותר גרוע!

סמנתה צריכה תכנית משחק להתמודד עם מצב זה בצורה לניהול. אם אתה מנסה לרפא את עצמך של הפחדים שלך בבת אחת לצלול ממש בבת אחת זה עלול לחזור אליה כבומרנג ולגרום לך עוד יותר מפוחדים.

בהדרגה בנייה על ההצלחות בהיררכיה כדי להגיע למטרות שלך היא הדרך הטובה ביותר להתגבר על כל פחד לא רק פוביה. על מנת ליצור, לבצע ולתרגל תוכנית הבראה משלך, אתה חייב להיות מוכן לעשות מספר דברים.

1. Blame מקום איפה שהוא צריך ללכת -! על הכתפיים משלך

זה קל להעביר את האחריות ואת להאשים מישהו, ההורים שלך, הבוס שלך, או אנשים אחרים בחיים שלך עבור הבעיות שלך. למרות שהם עשויים תרמו לבעיה שלך, אתה אחד בשליטה של ​​מצב נפשי משלך ותגובות וככזה, שהאשמה היא איתך.

זהו באמת רעיון מסמיך. ברגע שאתה להפסיק להאשים אנשים אחרים אתה יכול לקבל עד לפתרון הבעיה. יתר על כן, אם אתה שנגרמת הבעיה שלך אתה אמור להיות מסוגל לבטל את זה יותר מדי!

2. עצלות היא Outta כאן!

זה חיוני כי אתה מוטיבציה להסיר את עצמך על בעיה זו. אתה חייב להתאמן, אתה חייב לעבוד כדי לבנות מחדש את הביטחון העצמי שלך ואתה חייב למצוא טכניקת הרפיה שמתאימה לך.

מפתח תרגול ושמירת רמת המוטיבציה שלך תהיה למצוא טכניקת הרפיה, נשימות עמוקות, להדמיה, הרפיית שרירים מתקדמת, מדיטציה שיכול לעזור להחזיר אותך למצב רגוע במהלך תרגול.

3. נטילת סיכונים במערכת!

סמנתה, כמו תצטרך לתרגל הדמיה הקהיה לתמונה, להתעמת להתגבר על פחדיה. אתה צריך להיות מוכן לקחת סיכונים הן מבחינה ויזואלית והן בחיים אמיתיים כדי להתגבר על הפחדים שלך, דאגות וחרדות.

4. צור קבע יעדים!

הגדרת מטרה היא חשובה כל מאמץ אבל להתגברות פוביות או הפרעת חרדה אחרת זה מפתח.

מה אתה רוצה ההתאוששות שלך להיראות? מה אתה רוצה את החיים שלך כדי להיות כמו? אילו שינויים אתה רוצה לראות? איך תרגיש? איך אתה תפעל? חשוב לך מטרות להיות מציאותיות.

כמו כן, אתה צריך להבין כי מטרות אלה יושגו לאורך זמן. אל תצפה רפואה שלמה בתוך יום או שבוע. חשוב להגדיר מטרות מצטברות כמו גם יותר רחוק מטרות לכת כאשר שואלים את עצמכם את השאלות האלה.

 

הורד ספר אלקטרוני חינם שלך "עצור התקפות פאניקה ולהתמודד עם מחשבות חרדה שלך" כאן: פאניקה STOP בחינם לדווח על התקפות
– מ ברטיל Hjert – המחבר של תוכנית-PanicGoodbye. קרא עוד על קורס חדש זה ומאמרים אחרים בבלוג שלי http://www.PanicGoodbye.com/blog

מאמרי פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top