כיצד לטפל התקפי חרדה בלי טיפולים או תרופות

האם אתה רוצה לדעת איך להתייחס התקפי חרדה ללא צורך טיפולים או תרופות? למרות התשובה לשאלה זו היא באמת פשוטה למדי, הרבה אנשים עדיין לא מאמינים כי התרופה היא הרבה יותר קרוב ממה שנדמה להם.

על מנת לקבל הבנה נכונה של איך להתייחס התקפי פאניקה, הבה נבחן שתי הטכניקות היעילות ביותר בשימוש על מנת לטפל במצב זה.

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי

שיטה זו כרוכה התמקדות טריגרים של ההתקפות על-ידי זיהוי דפוסי חשיבה. התיאוריה מאחורי שיטה זו היא שכאשר אתה להתמודד עם הפחדים שלך, אתה תהיה מסוגל לראות אותם על מה שהם – לא לאופן שבו נתפס שהם יהיו. כאשר אתם מסוגלים להסתכל יותר בסבירות מציאותית לפחדים שלך, לך להבין את היכולת לקבל אותן. קבלה זה מאוד מפחית את העוצמה של הפחדים שלך.

חשיפה תרפיה

שיטה זו כרוכה שנחשפה תחושות הנפשיות ופיסיות של תסמיני התקף פאניקה. רק אתם חווים אותם בסביבה בטוחה ומבוקרת. הגדרה זו מעניקה הסובל ההזדמנות ללמוד התמודדות שיטות להתמודד ביעילות עם התקפי חרדה.

ככל שתהפוך יותר בקיא בהתמודדות עם הסימפטומים שלך, תוכל להרוויח יותר ויותר ביטחון ופחד יתפוגג בהדרגה כמו שאתה לומד איך לטפל בחרדה

שתי השיטות שתוארו לעיל יש כמה קווי דמיון חשובים:

1. הדמיון הראשון הוא שכל שיטה מתבצעת לחלוטין ללא שימוש בתרופות. זה מבטל לחלוטין את הפוטנציאל לתופעות לוואי.

2. המאפיין השני יש שני השיטות במשותפות מתמודד עם הפחדים על הראש, ובסופו של דבר לקבל הפחדים האלה. רק לאחר לגייס את האומץ להתמודד עם פרקים אלה כי הוא הופך להיות אפשרי עבור הריפוי להתחיל.

לכן, מה הם המפתחות על איך לטפל בחרדה ללא צורך טיפולים או תרופות יקרות? זה יכול להיות לחלק ל -3 שלבים ברורים של פיתוח:

?? Face the פחדים
?? קבלו את הפחדים
?? שליטת הפחדים

התקפות פאניקה מופעלות כאשר תגובת הגוף כי הדק overreacts. במילים אחרות, רגשות ותחושות של פחד ודאגה המכריע עלו בלא סכנה או איום ממשי למעשה להיות נוכח. למרות התחושות הללו יכולים להיות מאוד מפחידות, חשוב וחיוניים להבין כי הם אינם מזיקים.

נקודה זו צריכה להיות מובנת באופן מלא מקובל. ככל שאתה מרשה לעצמך לפחד תחושות אלה, יותר בחיים שלך יופסקו. הפחד יוביל לדאוג, ואת הדאגה לפחד יותר. ובקרוב יהיה לך הפרעת פאניקה במלוא מובן המילה. אבל כמו שאתה לומד להאמין כי תחושות אלה הן, למעשה, לא מזיק, תוכל לאסוף את האומץ הדרוש כדי להתמודד עם הפחדים שלך על הראש ולקבל אותם.

 

רוצה ללמוד איך לצמיתות למנוע התקפי פאניקה?

href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top