כיצד לטפל הפרעת התקפי חרדה ופאניקה

אני מעדיף לדבר על מצב החרדה ביותר כמו הפרעה רגשית ולא כסוגית בריאות נפש או הפרעה. ברוב המקרים, אנשים עם חרדה הפכו מורגלים מגיב לדברים מסוימים עם תגובה של פחד עז. זה מה שאני מכנה תגובה רגשית הולמת ברגע שאתה מבין את זה כי היא הבסיס של החרדה שלך, אתה גם על השביל לחיסול התקפי חרדה ופאניקה מהחיים שלך.

חרדה יכולה להיות קלה או כך לחלוטין השבתה שהאדם הוא מרותק אליה או בביתו. כל הצורות של חרדה יכולות להיות מאוד מפחידות למי לחוות אותו לעתים קרובות, אך אנשים רבים מצאו נחמה בעובדה הפרעות חרדה ניתן לטפל.

חרדה, המכונה בדרך כלל הפרעת חרדה, הוא מרגיז ביותר כשזה בא לידי ביטוי כמו התקפי חרדה. כפי שהשם מרמז, מדובר זרימה פתאומית של חרדה ופחד מכריע, לפעמים בסך לטרור, אשר משתלט על גוף הפרט. במהלך התקף חרדה, האדם יחווה קצב דפיקות לב, קושי הנשימה עלול להיתקל גם סחרחורות ותחושה של בחילה. במקרים מסוימים, אדם התקף עלול להיתקל גם הרגשה שהם משתגעים או אפילו למות. אם אינו מטופל, פרקים אלה של פאניקה יכול לגרום הפרעת פאניקה ומצבים אחרים אשר יכול להקשות מאוד על הפרט ליהנות בחיי היומיום. עם זאת, טיפול יעיל זמין, וכפי ותנאים נוספים, וככל שתקדים לקבל טיפול, כן ייטב.

ברוב המקרים, אפיזודה של פאניקה תכה כרעם ביום הבהיר, ללא כל אזהרה. לעתים קרובות, נראה שיש שום סיבה התקפי חרדה. הם יכולים להתרחש בזמנים שבהם אתה מרגיש רגוע או אפילו בשנתו. עבור אנשים רבים החווים חרדה, התקף יתרחש בדרך כלל כאשר אתה נמצא הרחק מהבית כמו זה כאשר אתה תרגיש פחות בטוח ומאובטח. התסמינים יכולים להציג בפתאומיות יכול להימשך עד שלושים דקות. התקף טיפוסי של פאניקה מונע על ידי אדרנלין בדרך כלל יראה את הסימפטומים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בתוך עשר דקות.

תסמינים של
התסמינים העיקריים הם:
-Shortness נשימה

דפיקות -Heart (לעתים קרובות האדם יחשבו שהם חווים התקף לב)

-Sweating, בחילות, רעד / רועד

התחושה -A של ניתוק מהגוף / חוויה חוץ-גופית; ו

פחד או תחושה -A שאתה גוסס

מי שחווה אחד או שניים התקפי חרדה ימשיך לחיות את חייהם ללא כל התקפות נוספות. עם זאת, במקרים אחרים, אנשים מוצאים דרך התקפי הפאניקה שלהם הם נכנסו מה שאנו מכנים מחזור התקף חרדה. מחזור זה כולל:

– ציפייה, מצפה שמקום או פעילות מסוים יוביל התקפה כי יש לו בעבר;

1. דאגה מלווה בציפייה כי. הדאגה או הפחד הוא על חווה התקף נוסף; ו

2. באופן לא מפתיע, הציפייה מביאה על התחושות של פאניקה והאדם רוצה לברוח פחד אדרנלין מתודלק עז.

3. לאחר שנמלט, או לפעמים רק הימנעות, האדם מרגיש טיפש מאשימה את עצמה / עצמו על היותו 'משוגע'.

4. בקרוב רק לחשוב על דברים שגרמו אפיזודה של פאניקה בעבר הוא מספיק כדי ליצור את הרגשות האלה.

הימנעות 5. הופכת לדרך להתמודד כי האדם הוא מפחד להרגיש טרור מחוץ שליטה כזו.

אגורפוביה
כשמישהו מאפשר שהפחד של ההתקפה הבאה של פחד להשתלט, הם יכולים לפתח אגורפוביה אשר נגזר משתי מילים יווניות בשוק "אגורה" ופחד "fovos '. זה לא ממש כי אתה רק חושש ללכת לשוק, אבל במובן הבסיסי הוא פחד עז על להיות רחוק מהבית. אנשים עם פחד אגורפוביה התקף פאניקה במקומות שבהם הם כבר היו להם בעבר, והיכן הם מרגישים שזה קשה לברוח המצב. מקומות כגון אולמות קונצרטים, קניונים, אצטדיוני ספורט, ללכת לפגישות ספר, השתתפות בהרצאות במכללה – יכול כל אלה פחדו ההדק. זה מסיבה זו אנשים עם אגורפוביה לבחור להישאר בבית ככל האפשר. הבית הוא המקום שבו הם מרגישים הכי בטוחים.

עם זאת מפחיד זה יכול להיות שמישהו לחוות אם שלושת התנאים האלה, ויש ביטחון בידיעה כי הם יכולים להיות מטופלים. הטיפול היעיל ביותר נקרא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). זה עובד על ידי התמקדות על דפוסי החשיבה אשר יפעילו חרדה כולל התקפי חרדה. זה עוזר לאדם להסתכל על פחדיהם יותר מקרוב, כדי להבין כי הפחדים האלה הם למעשה, רק מחשבות. ברגע שזה מובן באמת, המטפל יכול לעבוד כדי לעזור לאדם לשנות את תגובתם המחשבות האלה.

אם אתה כרגע הסובל מהתקפי חרדה או פאניקה, אתם לא לבד. גם הם התקפי חרדה משהו אתה צריך לסבול למשך שארית חייך. ישנן דרכים מוכחות רבות ולטפל בכל סוגי הפרעת חרדה. על ידי לימוד על המצב עצמו ואת הסיבות מדוע אתם חווים את התקפי פאניקה, אתה תהיה על המסע מתוך התקפי חרדה ופאניקה חזרה לחיים נורמליים שוב.

יש ד"ר ג'נט קוונה עיסוק בייעוץ ואימון במלבורן אוסטרליה, כדי לעזור לאנשים למצוא פתרונות ייחודיים שלהם התקפי חרדה ופאניקה. במשך יותר משני עשורים, ג'נט סייעה לאלפי אנשים להתגבר התקפי חרדה ופאניקה. בקר http באתר האינטרנט שלה: //www.calmingwords.com> Calmingwords כדי להירשם MP3 בחינם http://www.calmingwords.com/relax_on_cue.html & gt; תירגעו על Cue

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top