יתרונות עריכת חוות דעת פסיכיאטרית לצורך אבחון נכות נפשית

הערכה פסיכיאטרית משפטית של PTSD, והסתמכות על מבחנים פסיכולוגים של התחלות

חוות דעת פסיכיאטרית לפוסט טראומה

האם מומחים בתחום הפסיכיטריה והפסיכלוגיה יכולים להסתמך על המבחנים הפסיכלוגיים כמאשרים קיומה של התחלות?
שאלה זו היא בחוד החנית של מחלוקת המערבים של מניעת הטבות חיילים משוחררים המבקשים את נחישות הנכות בהתבסס על הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD). המחלוקת צצה לה כי קבוצה של פסיכיאטרים משפטית במרכז הרפואי מאדיגן הצבא הגיע למסקנה כי קבוצת חיילים שאובחנו בעבר עם PTSD היו למעשה מתחלים, למעשה לאחר לימוד שניים מהמשפטים פסיכיאטרים לכאורה עשה המציין הטיה, הפיקוד רפואי לארגן עבור החיילים המדובר להערכה מחדש על ידי אנשי צוות רפואי במרכז הרפואי ריד צבא Walter. הפסיכיאטרים הוסרו בתפקידם קליניים.
איך בדיוק חברי צוות המז פ ביצעו הערכות שלהם לא כבר הפך ציבורית. עם זאת, דווח כי בעת בחינת חיילים שאובחנו עם PTSD, צוות המז פ "ציטט הבחינות הפסיכומטריות שציינה כמה מהחיילים האלה היו מתחזים."
אם כל אחד המומחים משפטית הסתמכה אך ורק או אפילו במידה רבה על מבחנים פסיכולוגים כשמגיעים למסקנה כי חייל היה התחלות, זה נראה לא סביר שדעותיהם יעמוד. למרות שנים רבות של מחקר המבקשים "הגביע הקדוש" של מבחן פסיכולוגי אשר מדויק תובעים PTSD מי הם התחלות אלה אינם, לא מבחן כזה קיים. המחקר בנושא זה היה מסוכם תמציתי בעדות בפני ועדת של בית הנבחרים בארה ב- 24/03 / 09:
בחוות דעת פסיכיאטרית שנכתבה באותו עניין צוין- "למרות שיש צורך דרך אמינה, בתוקף לזיהוי התחלות, המומחים מסכימים כי אין קליע קסם או תקן זהב עבור כך. מספר חוקרים השתמשו סולמות של בדיקות כאלה מלאי אישיות Multiphasic מינסוטה (MMPI) ו- MMPI-2 להסיק בעקיפין את האפשרות של התחלות, והערות המדריך האימון הטוב ביותר כי הם שימושיים בזיהוי הסגנון מבחן של יוצאי צבא, בהערכת PTSD מצב שירות-מחובר. עם זאת, צעדים אלה יש גבולות ברורים, לא ניתן לשמש כבסיס הבלעדי להערכת אם חייל משוחרר הוא התחלות לגבי מצב מצוקה פוסט-טראומטית."
הוא הבין היטב כי מומחה לזיהוי פלילי אין להסתמך אך ורק על מקור אחד של מידע בעת יצירת דעה על קיומה של הפרעה נפשית כלשהי או לגרום שלה, כולל הפרעה פוסט-טראומטית. הדבר נכון בעת ביצוע החלטה על נוכחות או היעדרות של התחלות. Reponses על בחינה מתוקננת היה (או לפחות אמור) להיות רק אחד מתוך מספר מקורות המידע בקפידה וביסודיות להיבדק על ידי מומחה לזיהוי פלילי. בהקשר זה, פסיכיאטרים ופסיכולוגים מי אבחן ותיקי בקיצור לעקוב אחר אותם הליכים שבהם כשיר משפטית לפסיכיאטר או פסיכולוג משפטי תבוא כאשר ויוצרים דעה על מצבו הפסיכולוגי של האדם בתחומי הליטיגציה האזרחית.
מסקנה חפוזה ותיק הוא התחלות סימפטומים פוסט טראומטית שלו או שלה יכול להיות תוצאות הרסניות. הוותיק להיות משולל היתרונות (כולל טיפול) עד אשר הוא או היא אינה זכאית, ובכך מוביל מיותר סבל הוותיק, אלא גם עבור אלה שחייהם אינם נגע על ידי החייל הוותיק הזה.
הערכות משפטית של ותיקי צריך, לדעתי, להתאים לעקרונות החלים על הערכת משפטית כל אדם שהיה נתון טראומה. חוותד עת פסיכיאטרית שתיעשה בדרך זו צריכה לקחת בחשבון לא רק את הצד של המבחנים כמו שנטילת צד אחד של גרסה שלו לא היה נכון להיעשות.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top